BYD Seal czy XPeng P7+? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: BYD Seal (Elektryk, Design (RWD)), od 191 350 zł oraz XPeng P7+ (Elektryk, RWD Standard Range Pro), od 197 900 zł.

  • BYD Seal jest tańszy o 6 550 zł.
  • XPeng P7+ zużywa energię za 252 zł mniej rocznie.
  • BYD Seal ma większą moc o 68 KM.
  • BYD Seal ma większy zasięg o 115 km.

BYD Seal czy XPeng P7+

Cena od najtańszego

  1. BYD Seal Elektryk191 350 zł (najlepsza wartość)
  2. XPeng P7+ Elektryk197 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. BYD Seal Elektryk313 KM (najlepsza wartość)
  2. XPeng P7+ Elektryk245 KM

Zasięg od najdalszego

  1. BYD Seal Elektryk570 km (najlepsza wartość)
  2. XPeng P7+ Elektryk455 km

BYD Seal czy XPeng P7+: pełne porównanie

  • NajtańszyBYD Seal Elektryk191 350 złprzewaga nad drugim: 6 550 zł
  • Najniższy koszt energiiXPeng P7+ Elektryk2 736 złprzewaga nad drugim: 252 zł rocznie
  • NajmocniejszyBYD Seal Elektryk313 KMprzewaga nad drugim: 68 KM
  • Najszybszy do 100 km/hBYD Seal Elektryk5,9 sprzewaga nad drugim: 1,0 s
  • Najdalszy zasięgBYD Seal Elektryk570 kmprzewaga nad drugim: 115 km
ParametrEVBYD SealElektryk · Design (RWD)191 350 złEVXPeng P7+Elektryk · RWD Standard Range Pro197 900 zł
Cena i koszty
Cena od191 350 zł (najlepsza wartość)Tylko gotówka, bez finansowania BYD, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów197 900 zł+6 550 zł
Cena katalogowa217 400 zł197 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie2 988 zł2 736 zł (najlepsza wartość)−252 zł
Energia: koszt 100 km20 zł18 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc313 KM (najlepsza wartość)245 KM
Moment obrotowy360 Nm450 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h5,9 s (najlepsza wartość)6,9 s
Prędkość maksymalna180 km/h200 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyRWDRWD
Masa własna2 055 kg1 999 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny570 km (najlepsza wartość)455 km
Zasięg na samym prądzie570 km (najlepsza wartość)455 km
Zużycie (katalog)16,6 kWh/100 km15,2 kWh/100 km
Bateria82,5 kWh (BYD Blade LFP)61,7 kWh (LFP, 800 V, brutto)
Ładowanie AC11 kW (0–100% w 8,6 h)11 kW (5–100% w 7,5 h)
Ładowanie DC150 kW (10–80% w 37 min)350 kW (10–80% w 12 min wg producenta)
Miejsce i ładowność
Bagażnikbrak danych573 l1931 l po złożeniu kanapy
Miejscabrak danych5
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)750 / 750 kgbrak danych
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja6 lat / 150 000 km7 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km (min. 70% pojemności)8 lat / 160 000 km
Assistance2 lata (cała Europa; zapis o przedłużeniu dla elektryków niejednoznaczny)5 lat (cała Europa)
Euro NCAP5 gwiazdek (Euro NCAP 2023, przed liftingiem)brak danych

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: BYD Seal czy XPeng P7+?

BYD Seal jest tańszy o 6 550 zł. Dane: BYD Seal: 191 350 zł, XPeng P7+: 197 900 zł.

Który zużywa mniej energii: BYD Seal czy XPeng P7+?

XPeng P7+ zużywa energię za 252 zł mniej rocznie. Dane: BYD Seal: 2 988 zł, XPeng P7+: 2 736 zł.

Który ma większą moc: BYD Seal czy XPeng P7+?

BYD Seal ma większą moc o 68 KM. Dane: BYD Seal: 313 KM, XPeng P7+: 245 KM.

Który ma większy zasięg: BYD Seal czy XPeng P7+?

BYD Seal ma większy zasięg o 115 km. Dane: BYD Seal: 570 km, XPeng P7+: 455 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę