Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
02 · Porównywarka175 modeli · 33 marek · przegląd 10.2026

Porównywarka nowych aut. Zobacz różnice, nie ranking.

Porównywarka zestawia do czterech modeli w jednym standardzie danych z oficjalnych cenników i kart. Pierwsze auto jest punktem odniesienia, a przy każdym innym pokazujemy, o ile się różni. Braków w dokumentach nie zgadujemy — oznaczamy je jako pytania do salonu.

Wczytany zestaw

Rodzinny elektryk do 150 tys.

SUV · EV · cena od ≤ 150 000 zł · sortowanie: bagażnik

Porównywane auta

W sprzedaży
Jaecoo

E5

SUV · elektryczny · 2025
139 900 złcena wybranej wersjijedyna wersja Premium, bez podziału na cenę katalogową i promocyjną. · Cennik podaje tylko bieżącą kwotę 139 900 zł, bez wskazanego rabatu
Wersja · Premium
W sprzedaży
Leapmotor

C10 EV

SUV · elektryczny · 2026
133 200 złcena wybranej wersjicena wyprzedażowa z cennika od 1.10.2026 · cena podstawowa 163 200 zł
W sprzedaży
MG

MGS5 EV

SUV · elektryczny · 2025
143 900 złcena wybranej wersjipromocja do 31.12.2026
Najniższa cena133 200 złLeapmotor C10 EVo 6 700 zł mniej niż Jaecoo E5
Najdalej na jednym ładowaniu402 kmJaecoo E5o 62 km więcej niż MGS5 EV
Najszybsze ładowanie DC130 kWJaecoo E5o 10 kW więcej niż MGS5 EV
Największy bagażnik480 lJaecoo E5o 27 l więcej niż MGS5 EV
Najwięcej mocy215 KMLeapmotor C10 EVo 4 KM więcej niż Jaecoo E5
Braki w dokumentach17Jaecoo E5najwięcej: Jaecoo E5 (8) — pytania do salonu, nie estymacje
W tabeli38 pól · 34 różnice

Tabela porównania

01Cena i gwarancja7 różnic · 3 braki
Cena i gwarancja — porównanie Jaecoo E5, Leapmotor C10 EV, MGS5 EV
Cena w Polsce
139 900 złcena wybranej wersji
baza
jedyna wersja Premium, bez podziału na cenę katalogową i promocyjną. · Cennik podaje tylko bieżącą kwotę 139 900 zł, bez wskazanego rabatu
133 200 złcena wybranej wersji
−6 700 zł
cena wyprzedażowa z cennika od 1.10.2026 · cena podstawowa 163 200 zł
143 900 złcena wybranej wersji
+4 000 zł
promocja do 31.12.2026
Liczba wersji
1 wersja
baza
6 wersji
+5 wersji
4 wersje
+3 wersje
Status w Polsce
Oficjalna oferta w Polsce
Oficjalna oferta w Polsce
Oficjalna oferta w Polsce
Gwarancja pojazdu
7 lat / 150 000 km lub 3 lata bez limitu km
baza
4 lata / 100 000 km
−3 lata
7 lat / 150 tys. km
= tak samo
Gwarancja baterii
8 lat / 160 000 km
baza
8 lat / 160 000 km
= tak samo
7 lat / 150 tys. km
−1 rok
Gwarancja perforacji
—brak w dokumencie
—brak w dokumencie
7 lat
Assistance
  • 7 lat
  • 4 lata (Europa)
  • MG Assistance: 12 mies., bezpłatnie do 7 lat przy przeglądach w sieci…
  • ARC Europe, tel. 600 222 129
Serwis i przeglądy
—brak w dokumencie
  • Wynajem Leasys od 610 zł netto/mies.
  • Pakiet PREMIUM: pełne ubezpieczenie + opony
  • Przegląd co 12 mies. lub 24 tys. km
02Napęd i osiągi6 różnic · 0 braków
Napęd i osiągi — porównanie Jaecoo E5, Leapmotor C10 EV, MGS5 EV
Moc
211 KM
baza
215 KM
+4 KM
170 KM
−41 KM
Moment obrotowy
288 Nm
baza
320 Nm
+32 Nm
250 Nm
−38 Nm
0–100 km/h
7,7 s
baza
8,5 s
+0,8 s
8 s
+0,3 s
Prędkość maksymalna
175 km/h
baza
170 km/h
−5 km/h
170 km/h
−5 km/h
Rodzaj napędu
Elektryczny
Elektryczny
Elektryczny
Silnik
elektryczny
elektryczny
elektryczny
Skrzynia
automatyczna
1-biegowa
1-biegowa
Napęd
FWD
RWD
RWD
03Zasięg, ładowanie, zużycie9 różnic · 7 braków
Zasięg, ładowanie, zużycie — porównanie Jaecoo E5, Leapmotor C10 EV, MGS5 EV
Pojemność baterii
61 kWh
baza
28,4 kWh
−32,6 kWh
49 kWh
−12 kWh
Zasięg elektryczny
—brak w dokumencie
145 km
—brak w dokumencie
Zasięg łączny
—brak w dokumencie
974 km
—brak w dokumencie
Zasięg WLTP
402 km
baza
974 km
+572 km
340 km
−62 km
Ładowanie DC
130 kW
baza
65 kW
−65 kW
120 kW
−10 kW
Ładowanie AC
11 kW
baza
—brak w dokumencie
7 kW
−4 kW
Czas ładowania
AC 10-100% 7h; DC 30-80% 28 min
DC 30-80% 30 min
DC 10-80% (150kW) 24 min
Spalanie (WLTP)
—brak w dokumencie
16,2 l/100 km
—brak w dokumencie
Zużycie energii
16,5 kWh/100 km
baza
16,2 kWh/100 km
−0,3 kWh/100 km
16,6 kWh/100 km
+0,1 kWh/100 km
Emisja CO₂
0 g/km
baza
0 g/km
= tak samo
0 g/km
= tak samo
04Wymiary i przestrzeń7 różnic · 1 brak
Wymiary i przestrzeń — porównanie Jaecoo E5, Leapmotor C10 EV, MGS5 EV
Długość
4 380 mm
4 739 mm
4 476 mm
Szerokość
1 860 mm
1 900 mm
1 849 mm
Wysokość
1 650 mm
1 680 mm
1 621 mm
Rozstaw osi
2 620 mm
baza
—brak w dokumencie
2 730 mm
+110 mm
Masa własna
1 690 kg
1 980 kg
1 635 kg
Bagażnik
480 l
baza
440 l
−40 l
453 l
−27 l
Bagażnik po złożeniu
1 284 l
baza
1 880 l
+596 l
1 441 l
+157 l
05Bezpieczeństwo i wyposażenie5 różnic · 6 braków
Bezpieczeństwo i wyposażenie — porównanie Jaecoo E5, Leapmotor C10 EV, MGS5 EV
Euro NCAP
—brak w dokumencie
—brak w dokumencie
5 ★
Systemy ADAS
—brak w dokumencie
15 systemów
—brak w dokumencie
Poduszki powietrzne
—brak w dokumencie
6
6
Ekran centralny
13,2″
baza
14,6″
+1,4″
—brak w dokumencie
Felgi
18″
18″
17″
06Do sprawdzenia przed zakupem17 zastrzeżeń z dokumentów
Do sprawdzenia przed zakupem
Warto zweryfikować
  • Testu zderzeniowego Euro NCAP dla tego modelu nie ma — sprawdzone 25 września 2026 roku. Bliźniacza Omoda E5 ma wynik 5…
  • Cena 139 900 zł stoi w cenniku bez zmian co najmniej od 1 kwietnia 2026 roku…
  • Masa własna w cenniku podana jest jako dwie wartości, 1690 i 1710 kilogramów, bez wyjaśnienia różnicy…
+3 na karcie modelu →
  • Model najbardziej złożony w portfolio — 4 warianty napędowe o istotnie różnych parametrach technicznych…
  • Wariant EV PROMAX (800V, dostępny tylko w Design): 220 kW (299 KM)/360 Nm, bateria 81,9 kWh, zasięg WLTP 510 km…
  • Wariant EV PROMAX AWD (800V, dostępny tylko w Design): 2x220 kW = 440 kW (598 KM)/720 Nm, napęd 4x4, bateria 81,9 kWh…
+5 na karcie modelu →
  • Cennik z 2 października 2026 obejmuje wyłącznie rocznik produkcji 2026: rabat 14 000 zł na każdą z 4 wersji obowiązuje…
  • Czas ładowania prądem stałym od 10 do 80% producent opisuje jako pomiar „przy 150 kW”…
  • Egzemplarz testowany przez Euro NCAP ważył 1725 kg, czyli tyle, ile najcięższa wersja Exclusive Long Range…
najwyższa lub najniższa liczba w wierszuróżnica na plus względem bazyróżnica na minus względem bazywartość dla wybranej wersji— brak w dokumencie producenta

Dodaj rywala z tej samej półki

SUV · elektryczny · najbliżej ceny MGS5 EV

Co się zmieniło w tych autach

  • 7.10.2026 · Promocja
    MGS5 EV: rocznik 2026 od 129 900 zł, rabat 14 000 zł do końca roku
  • 16.09.2026 · Gwarancja
    MG Assistance: jeden program pomocy drogowej dla całej gamy MG

Gotowe porównania redakcyjne

Radar zmian →

Następny krok

Poznaj ofertę Jaecoo E5 →Salony Jaecoo najbliżej Ciebie →Bez formularza · 38 porównanych pól · 17 braków oznaczonych, nie uzupełnianych

Jak działa porównywarka nowych marek?

Wybierasz od dwóch do czterech modeli, wskazujesz model bazowy i dostajesz jedną tabelę: cena katalogowa albo promocyjna, moc, zasięg WLTP, moc ładowania, bagażnik oraz gwarancja pojazdu i baterii z progiem SOH. Każda liczba pochodzi z oficjalnego cennika lub karty producenta, a strona modelu wskazuje dokument, z którego ją wzięliśmy.

Przełącznik „Różnice” ukrywa wiersze, w których auta są identyczne, a „Braki” zostawia tylko pola, których brakuje w dokumencie któregoś z producentów. Kolory w tabeli znaczą dokładnie to, co w legendzie pod nią: najwyższa lub najniższa liczba w wierszu, różnica względem modelu bazowego, wartość zależna od wybranej wersji. Jeśli producent podaje kilka wersji, porównujemy tę, którą wybierzesz, a nie „najlepszą z cennika”.

Trzy rzeczy, których celowo nie robimy: nie liczymy punktów, nie wskazujemy zwycięzcy i nie uzupełniamy braków danymi innej wersji. Brak w dokumencie zostaje brakiem i jest oznaczony jako kwestia do sprawdzenia w salonie; pełny rejestr ryzyk prowadzi Centrum zaufania.

Czym różni się od porównywarek AutoCentrum, Otomoto czy Autokatalogu?

Tamte narzędzia obejmują cały rynek i tysiące wersji. Ta porównywarka obejmuje 39 marek, które weszły do Polski w ostatnich latach, i 175 modeli — za to każdą liczbę da się sprawdzić w dokumencie producenta lub importera. Różnice, które zobaczysz od razu:

  • Status rynkowy przy każdym aucie. Oficjalna oferta, przedsprzedaż, zapowiedź, archiwum. Prognoza redakcyjna i cena archiwalna mają osobne etykiety, więc nie pomylisz ich z polskim cennikiem.
  • Gwarancja baterii z progiem SOH, nie tylko latami. Producenci deklarują, przy jakiej pojemności baterii uznają roszczenie; w dokumentach z naszej bazy liczbowy próg 70 % SOH potwierdzają marki BYD, Deepal, GWM, Maxus, MG, XPeng. Szczegóły per model zbiera tabela gwarancji baterii i SOH.
  • Dokument zamiast opinii. Na stronie każdego modelu jest Paszport danych z referencjami do cenników i kart, a metodę opisujemy na stronie Jak weryfikujemy dane.
  • Bez rejestracji i bez formularza. Nie zbieramy kontaktu w zamian za porównanie i nie przekazujemy go salonom.

Które porównania są gotowe do przeczytania?

Dla 20 par, o które kierowcy pytają najczęściej, przygotowaliśmy porównania redakcyjne: ten sam standard danych co w porównywarce, plus komentarz, co w cennikach jest niejednoznaczne. Pełną listę znajdziesz w hubie porównań.

Najczęstsze pytania o porównywarkę

Czy porównywarka pokazuje ceny promocyjne?

Tak, z etykietą „cena promocyjna” i z ceną katalogową obok. Promocja musi mieć datę końcową w dokumencie importera; po jej upływie wracamy do ceny katalogowej, nie przedłużamy jej sami.

Skąd pochodzą dane techniczne?

Z oficjalnych cenników, broszur i kart producenta lub importera na polski rynek. Cennik dealera nie jest dla nas dokumentem producenta. Każdy model ma na swojej stronie listę referencji z datą.

Czy mogę porównać model z zapowiedzi?

Tak. Zapowiedź bez polskiego cennika dostaje prognozę redakcyjną z wyraźną etykietą. Modeli, które zeszły z rynku, nie prowadzimy w katalogu.

Dlaczego porównywarka nie wskazuje zwycięzcy?

Bo ranking bez Twoich priorytetów byłby zgadywaniem. Komuś liczy się zasięg, komuś moc ładowania w trasie, komuś próg SOH w gwarancji. Pokazujemy różnice i kwestie do sprawdzenia, decyzja zostaje po Twojej stronie.

Jak porównać gwarancję baterii?

Wiersz „gwarancja baterii” pokazuje lata, limit kilometrów i próg SOH, jeśli producent go podaje. Brak progu w dokumencie oznaczamy jako brak, nie zakładamy standardowych 70 %.

Jak często dane są aktualizowane?

Codzienny monitoring cenników i newsroomów zgłasza różnice, a po weryfikacji dokumentu zmiana trafia z datą i stanem przed/po do Radaru zmian. Data ostatniego przeglądu jest na stronie każdego modelu.

Znalazłeś nieaktualną wartość?
Pomóż nam poprawić porównanie.

Napisz do redakcji