Leapmotor C10 czy MG S5 EV? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Leapmotor C10 (EV, Pro Life MY26), od 143 200 zł oraz MG S5 EV (Elektryk, Excite 64 kWh), od 144 900 zł.

  • Leapmotor C10 jest tańszy o 1 700 zł.
  • MG S5 EV zużywa energię za 594 zł mniej rocznie.
  • MG S5 EV ma większą moc o 13 KM.
  • MG S5 EV ma większy zasięg o 56 km.
  • Leapmotor C10 ma większy bagażnik o 22 l.

Leapmotor C10 czy MG S5 EV

Cena od najtańszego

  1. Leapmotor C10 EV143 200 zł (najlepsza wartość)
  2. MG S5 EV Elektryk144 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. MG S5 EV Elektryk231 KM (najlepsza wartość)
  2. Leapmotor C10 EV218 KM

Zasięg od najdalszego

  1. MG S5 EV Elektryk480 km (najlepsza wartość)
  2. Leapmotor C10 EV424 km

Leapmotor C10 czy MG S5 EV: pełne porównanie

  • NajtańszyLeapmotor C10 EV143 200 złprzewaga nad drugim: 1 700 zł
  • Najniższy koszt energiiMG S5 EV Elektryk2 790 złprzewaga nad drugim: 594 zł rocznie
  • NajmocniejszyMG S5 EV Elektryk231 KMprzewaga nad drugim: 13 KM
  • Najszybszy do 100 km/hMG S5 EV Elektryk6,3 sprzewaga nad drugim: 1,2 s
  • Najdalszy zasięgMG S5 EV Elektryk480 kmprzewaga nad drugim: 56 km
  • Największy bagażnikLeapmotor C10 EV475 lprzewaga nad drugim: 22 l
ParametrEVLeapmotor C10EV · Pro Life MY26143 200 złEVMG S5 EVElektryk · Excite 64 kWh144 900 zł
Cena i koszty
Cena od143 200 zł (najlepsza wartość)Cena wyprzedażowa MY26 z cennika; bez opisu warunków i daty końca. Dostępność egzemplarza potwierdź w salonie144 900 zł+1 700 złZamówienie do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; opłata od razu, odbiór do końca I kw. 2027; kredyt 50/50 i leasing MG liczone od katalogu
Cena katalogowa163 200 zł158 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie3 384 zł2 790 zł (najlepsza wartość)−594 zł
Energia: koszt 100 km23 zł19 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc218 KM231 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy320 Nm350 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h7,5 s6,3 s (najlepsza wartość)wg katalogu
Prędkość maksymalna170 km/h190 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyRWDRWD
Masa własna1 980 kg1 680 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny424 km480 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie424 km480 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)18,8 kWh/100 km15,5 kWh/100 km
Bateria69,9 kWh64 kWh
Ładowanie AC11 kW (30–80% w 3 h 50 min)11 kW (10–100% w 7 h 30 min)
Ładowanie DC84 kW (30–80% w 30 min)139 kW (10–80% w 28 min na stacji 150 kW)
Miejsce i ładowność
Bagażnik475 l (najlepsza wartość)1880 l po złożeniu kanapy453 l1441 l po złożeniu kanapy
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)750 / 1500 kg750 / 750 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja4 lata / 100 000 km7 lat / 150 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 160 000 km7 lat / 150 000 km (w gwarancji pojazdu)
Assistance4 lata (24 h, cała Europa)12 miesięcy (odnawiane po przeglądzie w ASO MG)
Euro NCAP5 gwiazdek (Euro NCAP, 11.2024, wersja elektryczna)5 gwiazdek (Euro NCAP, dorośli 90%, auto 1725 kg)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Leapmotor C10 czy MG S5 EV?

Leapmotor C10 jest tańszy o 1 700 zł. Dane: Leapmotor C10: 143 200 zł, MG S5 EV: 144 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Leapmotor C10 czy MG S5 EV?

MG S5 EV zużywa energię za 594 zł mniej rocznie. Dane: Leapmotor C10: 3 384 zł, MG S5 EV: 2 790 zł.

Który ma większą moc: Leapmotor C10 czy MG S5 EV?

MG S5 EV ma większą moc o 13 KM. Dane: Leapmotor C10: 218 KM, MG S5 EV: 231 KM.

Który ma większy zasięg: Leapmotor C10 czy MG S5 EV?

MG S5 EV ma większy zasięg o 56 km. Dane: Leapmotor C10: 424 km, MG S5 EV: 480 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę