Bestune B70 czy Hongqi H5? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Bestune B70 (Benzyna, 1.5 Business), od 99 900 zł oraz Hongqi H5 (Benzyna, 2.0T Comfort · 2025), od 138 900 zł.

  • Bestune B70 jest tańszy o 39 000 zł.
  • Hongqi H5 zużywa energię za 630 zł mniej rocznie.
  • Hongqi H5 ma większą moc o 58 KM.
  • Hongqi H5 ma większy zasięg o 185 km.

Bestune B70 czy Hongqi H5

Cena od najtańszego

  1. Bestune B70 Benzyna99 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Hongqi H5 Benzyna138 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Hongqi H5 Benzyna218 KM (najlepsza wartość)
  2. Bestune B70 Benzyna160 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Hongqi H5 Benzyna879 km (najlepsza wartość)
  2. Bestune B70 Benzyna694 km

Bestune B70 czy Hongqi H5: pełne porównanie

  • NajtańszyBestune B70 Benzyna99 900 złprzewaga nad drugim: 39 000 zł
  • Najniższy koszt energiiHongqi H5 Benzyna6 930 złprzewaga nad drugim: 630 zł rocznie
  • NajmocniejszyHongqi H5 Benzyna218 KMprzewaga nad drugim: 58 KM
  • Najdalszy zasięgHongqi H5 Benzyna879 kmprzewaga nad drugim: 185 km
ParametrBenzynaBestune B70Benzyna · 1.5 Business99 900 złBenzynaHongqi H5Benzyna · 2.0T Comfort · 2025138 900 zł
Cena i koszty
Cena od99 900 zł (najlepsza wartość)Wyprzedaż rocznika 2025, ograniczona pula; cennik nie podaje terminu ani warunków. Potwierdź w salonie.138 900 zł+39 000 złRocznik 2025, ograniczona pula, bez terminu (oferta importera 8.10.2026). Potwierdź dostępność w salonie.
Cena katalogowa119 900 zł (najlepsza wartość)159 900 zł
Energia: koszt rocznie7 560 zł6 930 zł (najlepsza wartość)−630 zł
Energia: koszt 100 km50 zł46 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc160 KM218 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy258 Nm340 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/hbrak danych7,8 s
Prędkość maksymalna200 km/hbrak danych
Układ napędowyFWDFWD
Masa własna1 485 kg1 635 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny694 kmz baku i spalania879 km (najlepsza wartość)z baku i spalania
Zużycie (katalog)7,2 l/100 km6,6 l/100 km
Miejsce i ładowność
Bagażnik500 lbrak danych
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 150 000 km5 lat / 150 000 km
Assistance3 lata (od początku gwarancji, Polska)3 lata (od początku gwarancji, kraje UE)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Bestune B70 czy Hongqi H5?

Bestune B70 jest tańszy o 39 000 zł. Dane: Bestune B70: 99 900 zł, Hongqi H5: 138 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Bestune B70 czy Hongqi H5?

Hongqi H5 zużywa energię za 630 zł mniej rocznie. Dane: Bestune B70: 7 560 zł, Hongqi H5: 6 930 zł.

Który ma większą moc: Bestune B70 czy Hongqi H5?

Hongqi H5 ma większą moc o 58 KM. Dane: Bestune B70: 160 KM, Hongqi H5: 218 KM.

Który ma większy zasięg: Bestune B70 czy Hongqi H5?

Hongqi H5 ma większy zasięg o 185 km. Dane: Bestune B70: 694 km, Hongqi H5: 879 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę