Bestune B70 czy JAC J7 Plus? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Bestune B70 (Benzyna, 1.5 Business), od 99 900 zł oraz JAC J7 Plus (Benzyna, J7 Plus), od 92 900 zł.
- JAC J7 Plus jest tańszy o 7 000 zł.
- Bestune B70 ma większą moc o 24 KM.
- JAC J7 Plus ma większy zasięg o 70 km.
- JAC J7 Plus ma większy bagażnik o 40 l.
Bestune B70 czy JAC J7 Plus
Cena od najtańszego
JAC J7 Plus Benzyna92 900 zł (najlepsza wartość)
Bestune B70 Benzyna99 900 zł
Moc od najmocniejszego
Bestune B70 Benzyna160 KM (najlepsza wartość)
JAC J7 Plus Benzyna136 KM
Zasięg od najdalszego
JAC J7 Plus Benzyna764 km (najlepsza wartość)
Bestune B70 Benzyna694 km
Bestune B70 czy JAC J7 Plus: pełne porównanie
- NajtańszyJAC J7 Plus Benzyna92 900 złprzewaga nad drugim: 7 000 zł
- NajmocniejszyBestune B70 Benzyna160 KMprzewaga nad drugim: 24 KM
- Najdalszy zasięgJAC J7 Plus Benzyna764 kmprzewaga nad drugim: 70 km
- Największy bagażnikJAC J7 Plus Benzyna540 lprzewaga nad drugim: 40 l
| Parametr | BenzynaBestune B70Benzyna · 1.5 Business99 900 zł | BenzynaJAC J7 PlusBenzyna · J7 Plus92 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 99 900 złWyprzedaż rocznika 2025, ograniczona pula; cennik nie podaje terminu ani warunków. Potwierdź w salonie. | 92 900 zł (najlepsza wartość)−7 000 zł92 900 zł bez promocyjnej polisy; 94 900 zł, jeśli chcesz polisę za 1 % wartości auta. Oferty się nie łączą. |
| Cena katalogowa | 119 900 zł | 92 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 7 560 zł | 7 560 zł |
| Energia: koszt 100 km | 50 zł | 50 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 160 KM (najlepsza wartość) | 136 KM |
| Moment obrotowy | 258 Nm (najlepsza wartość) | 200 Nm |
| 0–100 km/h | brak danych | 12,0 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (najlepsza wartość) | 170 km/h |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 485 kg | 1 440 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 694 kmz baku i spalania | 764 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 7,2 l/100 km | 7,2 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 500 l | 540 l (najlepsza wartość)1650 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | brak danych | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 150 000 km | 5 lat / 150 000 km |
| Assistance | 3 lata (od początku gwarancji, Polska) | 5 lat |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Bestune B70 Benzyna1.5 Business · od 99 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
JAC J7 Plus BenzynaJ7 Plus · od 92 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Bestune B70 czy JAC J7 Plus?
JAC J7 Plus jest tańszy o 7 000 zł. Dane: Bestune B70: 99 900 zł, JAC J7 Plus: 92 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Bestune B70 czy JAC J7 Plus?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: Bestune B70: 7 560 zł, JAC J7 Plus: 7 560 zł.
Który ma większą moc: Bestune B70 czy JAC J7 Plus?
Bestune B70 ma większą moc o 24 KM. Dane: Bestune B70: 160 KM, JAC J7 Plus: 136 KM.
Który ma większy zasięg: Bestune B70 czy JAC J7 Plus?
JAC J7 Plus ma większy zasięg o 70 km. Dane: Bestune B70: 694 km, JAC J7 Plus: 764 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę