BYD Atto 2 czy Leapmotor B03X? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: BYD Atto 2 (Elektryk, Active), od 121 460 zł oraz Leapmotor B03X (EV, PRO Life), od 96 900 zł.

  • Leapmotor B03X jest tańszy o 24 560 zł.
  • Leapmotor B03X zużywa energię za 90 zł mniej rocznie.
  • BYD Atto 2 ma większy zasięg o 20 km.
  • Leapmotor B03X ma większy bagażnik o 110 l.

BYD Atto 2 czy Leapmotor B03X

Cena od najtańszego

  1. Leapmotor B03X EV96 900 zł (najlepsza wartość)
  2. BYD Atto 2 Elektryk121 460 zł

Moc od najmocniejszego

  1. BYD Atto 2 Elektryk177 KM
  2. Leapmotor B03X EV177 KM

Zasięg od najdalszego

  1. BYD Atto 2 Elektryk312 km (najlepsza wartość)
  2. Leapmotor B03X EV292 km

BYD Atto 2 czy Leapmotor B03X: pełne porównanie

  • NajtańszyLeapmotor B03X EV96 900 złprzewaga nad drugim: 24 560 zł
  • Najniższy koszt energiiLeapmotor B03X EV2 790 złprzewaga nad drugim: 90 zł rocznie
  • Najszybszy do 100 km/hBYD Atto 2 Elektryk7,9 sprzewaga nad drugim: 0,7 s
  • Najdalszy zasięgBYD Atto 2 Elektryk312 kmprzewaga nad drugim: 20 km
  • Największy bagażnikLeapmotor B03X EV510 lprzewaga nad drugim: 110 l
ParametrEVBYD Atto 2Elektryk · Active121 460 złEVLeapmotor B03XEV · PRO Life96 900 zł
Cena i koszty
Cena od121 460 złRabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; cena z oferty BYD bez cennika PDF96 900 zł (najlepsza wartość)−24 560 złCena promocyjna z cennika z 1.10.2026 (katalog +10 000 zł); importer nie podaje warunków ani terminu, cena może się zmienić.
Cena katalogowa129 900 zł106 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie2 880 zł2 790 zł (najlepsza wartość)−90 zł
Energia: koszt 100 km19 zł19 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc177 KM177 KM
Moment obrotowy290 Nm (najlepsza wartość)200 Nm
0–100 km/h7,9 s (najlepsza wartość)8,6 s
Prędkość maksymalna160 km/h160 km/h
Układ napędowyFWDFWD
Masa własna1 570 kg1 525 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny312 km (najlepsza wartość)292 km
Zasięg na samym prądzie312 km (najlepsza wartość)292 km
Zużycie (katalog)16,0 kWh/100 km15,5 kWh/100 km
Bateria45,1 kWh39,8 kWh
Ładowanie AC11 kW (0–100% w 5,5 h)11 kW (30–80% w 2 h)
Ładowanie DC65 kW (10–80% w 37 min)100 kW (30–80% w 16 min)
Miejsce i ładowność
Bagażnik400 l1340 l po złożeniu kanapy510 l (najlepsza wartość)1545 l po złożeniu kanapy
Miejscabrak danych5
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja6 lat / 150 000 km4 lata / 100 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km (do 70% pojemności)8 lat / 160 000 km
Assistancebrak danych4 lata (24 h, cała Europa)
Euro NCAPnie znaleziono wyniku Euro NCAPnie znaleziono wyniku Euro NCAP (stan 8.10.2026)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: BYD Atto 2 czy Leapmotor B03X?

Leapmotor B03X jest tańszy o 24 560 zł. Dane: BYD Atto 2: 121 460 zł, Leapmotor B03X: 96 900 zł.

Który zużywa mniej energii: BYD Atto 2 czy Leapmotor B03X?

Leapmotor B03X zużywa energię za 90 zł mniej rocznie. Dane: BYD Atto 2: 2 880 zł, Leapmotor B03X: 2 790 zł.

Który ma większą moc: BYD Atto 2 czy Leapmotor B03X?

W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: BYD Atto 2: 177 KM, Leapmotor B03X: 177 KM.

Który ma większy zasięg: BYD Atto 2 czy Leapmotor B03X?

BYD Atto 2 ma większy zasięg o 20 km. Dane: BYD Atto 2: 312 km, Leapmotor B03X: 292 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę