Chery Tiggo 4 czy MG ZS? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Chery Tiggo 4 (HEV, Comfort), od 98 200 zł oraz MG ZS (Hybrid+, Standard), od 88 900 zł.
- MG ZS jest tańszy o 9 300 zł.
- MG ZS zużywa energię za 315 zł mniej rocznie.
- MG ZS ma większą moc o 34 KM.
- Chery Tiggo 4 ma większy zasięg o 142 km.
- MG ZS ma większy bagażnik o 13 l.
Chery Tiggo 4 czy MG ZS
Cena od najtańszego
MG ZS Hybrid+88 900 zł (najlepsza wartość)
Chery Tiggo 4 HEV98 200 zł
Moc od najmocniejszego
MG ZS Hybrid+197 KM (najlepsza wartość)
Chery Tiggo 4 HEV163 KM
Zasięg od najdalszego
Chery Tiggo 4 HEV962 km (najlepsza wartość)
MG ZS Hybrid+820 km
Chery Tiggo 4 czy MG ZS: pełne porównanie
- NajtańszyMG ZS Hybrid+88 900 złprzewaga nad drugim: 9 300 zł
- Najniższy koszt energiiMG ZS Hybrid+5 250 złprzewaga nad drugim: 315 zł rocznie
- NajmocniejszyMG ZS Hybrid+197 KMprzewaga nad drugim: 34 KM
- Najszybszy do 100 km/hMG ZS Hybrid+8,7 sprzewaga nad drugim: 0,2 s
- Najdalszy zasięgChery Tiggo 4 HEV962 kmprzewaga nad drugim: 142 km
- Największy bagażnikMG ZS Hybrid+443 lprzewaga nad drugim: 13 l
| Parametr | HEVChery Tiggo 4HEV · Comfort98 200 zł | HEVMG ZSHybrid+ · Standard88 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 98 200 złCena z cennika, bez rabatu gotówkowego. OC/AC za 1 zł i finansowanie 0% do 31.10.2026 (strona importera: 31.12) | 88 900 zł (najlepsza wartość)−9 300 złpo rabacie 10 000 zł do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; kredyt i leasing MG liczone od ceny katalogowej |
| Cena katalogowa | 98 200 zł (najlepsza wartość) | 98 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 5 565 zł | 5 250 zł (najlepsza wartość)−315 zł |
| Energia: koszt 100 km | 37 zł | 35 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 163 KM | 197 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 260 Nm | 465 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 8,9 s | 8,7 s (najlepsza wartość) |
| Prędkość maksymalna | 150 km/h | 168 km/h (najlepsza wartość) |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 550 kg | 1 380 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 962 km (najlepsza wartość)z baku i spalania | 820 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 5,3 l/100 km | 5,0 l/100 km |
| Bateria | 1,83 kWh | 1,83 kWh |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 430 l1190 l po złożeniu kanapy | 443 l (najlepsza wartość)1457 l po złożeniu kanapy |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat | 7 lat / 150 000 km |
| Gwarancja na baterię | brak danych | 7 lat / 150 000 km |
| Assistance | brak danych | 7 lat (przy przeglądach w ASO MG; w standardzie 1 rok) |
| Euro NCAP | brak danych | 4★ (2024; badano Hybrid+ o masie 1 410 kg) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Chery Tiggo 4 HEVComfort · od 98 200 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
MG ZS Hybrid+Standard · od 88 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Chery Tiggo 4 czy MG ZS?
MG ZS jest tańszy o 9 300 zł. Dane: Chery Tiggo 4: 98 200 zł, MG ZS: 88 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Chery Tiggo 4 czy MG ZS?
MG ZS zużywa energię za 315 zł mniej rocznie. Dane: Chery Tiggo 4: 5 565 zł, MG ZS: 5 250 zł.
Który ma większą moc: Chery Tiggo 4 czy MG ZS?
MG ZS ma większą moc o 34 KM. Dane: Chery Tiggo 4: 163 KM, MG ZS: 197 KM.
Który ma większy zasięg: Chery Tiggo 4 czy MG ZS?
Chery Tiggo 4 ma większy zasięg o 142 km. Dane: Chery Tiggo 4: 962 km, MG ZS: 820 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę