Chery Tiggo 4 czy MG HS? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Chery Tiggo 4 (HEV, Comfort), od 98 200 zł oraz MG HS (Hybrid+, Excite), od 117 900 zł.
- Chery Tiggo 4 jest tańszy o 19 700 zł.
- Chery Tiggo 4 zużywa energię za 210 zł mniej rocznie.
- MG HS ma większą moc o 61 KM.
- MG HS ma większy zasięg o 38 km.
- MG HS ma większy bagażnik o 77 l.
Chery Tiggo 4 czy MG HS
Cena od najtańszego
Chery Tiggo 4 HEV98 200 zł (najlepsza wartość)
MG HS Hybrid+117 900 zł
Moc od najmocniejszego
MG HS Hybrid+224 KM (najlepsza wartość)
Chery Tiggo 4 HEV163 KM
Zasięg od najdalszego
MG HS Hybrid+1000 km (najlepsza wartość)
Chery Tiggo 4 HEV962 km
Chery Tiggo 4 czy MG HS: pełne porównanie
- NajtańszyChery Tiggo 4 HEV98 200 złprzewaga nad drugim: 19 700 zł
- Najniższy koszt energiiChery Tiggo 4 HEV5 565 złprzewaga nad drugim: 210 zł rocznie
- NajmocniejszyMG HS Hybrid+224 KMprzewaga nad drugim: 61 KM
- Najszybszy do 100 km/hMG HS Hybrid+7,9 sprzewaga nad drugim: 1,0 s
- Najdalszy zasięgMG HS Hybrid+1000 kmprzewaga nad drugim: 38 km
- Największy bagażnikMG HS Hybrid+507 lprzewaga nad drugim: 77 l
| Parametr | HEVChery Tiggo 4HEV · Comfort98 200 zł | HEVMG HSHybrid+ · Excite117 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 98 200 zł (najlepsza wartość)Cena z cennika, bez rabatu gotówkowego. OC/AC za 1 zł i finansowanie 0% do 31.10.2026 (strona importera: 31.12) | 117 900 zł+19 700 złpo rabacie, do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; kredyt MG od ceny katalogowej |
| Cena katalogowa | 98 200 zł (najlepsza wartość) | 137 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 5 565 zł (najlepsza wartość) | 5 775 zł+210 zł |
| Energia: koszt 100 km | 37 zł (najlepsza wartość) | 39 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 163 KM | 224 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 260 Nm | 340 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 8,9 s | 7,9 s (najlepsza wartość) |
| Prędkość maksymalna | 150 km/h | 190 km/h (najlepsza wartość) |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 550 kg | 1 660 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 962 kmz baku i spalania | 1000 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 5,3 l/100 km | 5,5 l/100 km |
| Bateria | 1,83 kWh | 1,83 kWh |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 430 l1190 l po złożeniu kanapy | 507 l (najlepsza wartość)1484 l po złożeniu kanapy |
| Holowanie (bez hamulca / z hamulcem) | brak danych | 750 / 1500 kg |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat | 7 lat / 150 000 km |
| Assistance | brak danych | 7 lat (przy przeglądach w ASO MG; w standardzie 1 rok) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Chery Tiggo 4 HEVComfort · od 98 200 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
MG HS Hybrid+Excite · od 117 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Chery Tiggo 4 czy MG HS?
Chery Tiggo 4 jest tańszy o 19 700 zł. Dane: Chery Tiggo 4: 98 200 zł, MG HS: 117 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Chery Tiggo 4 czy MG HS?
Chery Tiggo 4 zużywa energię za 210 zł mniej rocznie. Dane: Chery Tiggo 4: 5 565 zł, MG HS: 5 775 zł.
Który ma większą moc: Chery Tiggo 4 czy MG HS?
MG HS ma większą moc o 61 KM. Dane: Chery Tiggo 4: 163 KM, MG HS: 224 KM.
Który ma większy zasięg: Chery Tiggo 4 czy MG HS?
MG HS ma większy zasięg o 38 km. Dane: Chery Tiggo 4: 962 km, MG HS: 1000 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę