Chery Tiggo 7 czy MG HS? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Chery Tiggo 7 (Hybryda, Select), od 124 900 zł oraz MG HS (Hybrid+, Excite), od 117 900 zł.
- MG HS jest tańszy o 7 000 zł.
- MG HS zużywa energię za 210 zł mniej rocznie.
- MG HS ma większy zasięg o 105 km.
- MG HS ma większy bagażnik o 7 l.
Chery Tiggo 7 czy MG HS
Cena od najtańszego
MG HS Hybrid+117 900 zł (najlepsza wartość)
Chery Tiggo 7 Hybryda124 900 zł
Moc od najmocniejszego
Chery Tiggo 7 Hybryda224 KM
MG HS Hybrid+224 KM
Zasięg od najdalszego
MG HS Hybrid+1000 km (najlepsza wartość)
Chery Tiggo 7 Hybryda895 km
Chery Tiggo 7 czy MG HS: pełne porównanie
- NajtańszyMG HS Hybrid+117 900 złprzewaga nad drugim: 7 000 zł
- Najniższy koszt energiiMG HS Hybrid+5 775 złprzewaga nad drugim: 210 zł rocznie
- Najszybszy do 100 km/hMG HS Hybrid+7,9 sprzewaga nad drugim: 0,8 s
- Najdalszy zasięgMG HS Hybrid+1000 kmprzewaga nad drugim: 105 km
- Największy bagażnikMG HS Hybrid+507 lprzewaga nad drugim: 7 l
| Parametr | HEVChery Tiggo 7Hybryda · Select124 900 zł | HEVMG HSHybrid+ · Excite117 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 124 900 złCena z cennika, bez rabatu gotówkowego; OC/AC i GAP za 1 zł do 31.10.2026 | 117 900 zł (najlepsza wartość)−7 000 złpo rabacie, do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; kredyt MG od ceny katalogowej |
| Cena katalogowa | 124 900 zł (najlepsza wartość) | 137 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 5 985 zł | 5 775 zł (najlepsza wartość)−210 zł |
| Energia: koszt 100 km | 40 zł | 39 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 224 KM | 224 KM |
| Moment obrotowy | 295 Nm | 340 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 8,7 s | 7,9 s (najlepsza wartość) |
| Prędkość maksymalna | 175 km/h | 190 km/h (najlepsza wartość) |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 617 kg | 1 660 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 895 kmz baku i spalania | 1000 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 5,7 l/100 km | 5,5 l/100 km |
| Bateria | 1,83 kWh | 1,83 kWh |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 500 l1305 l po złożeniu kanapy | 507 l (najlepsza wartość)1484 l po złożeniu kanapy |
| Holowanie (bez hamulca / z hamulcem) | 750 / 750 kg | 750 / 1500 kg |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat / 150 000 km lub 3 lata bez limitu km | 7 lat / 150 000 km |
| Gwarancja na baterię | 8 lat / 160 000 km (akumulator, silnik, elektronika) | brak danych |
| Assistance | brak danych | 7 lat (przy przeglądach w ASO MG; w standardzie 1 rok) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Chery Tiggo 7 HybrydaSelect · od 124 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
MG HS Hybrid+Excite · od 117 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Chery Tiggo 7 czy MG HS?
MG HS jest tańszy o 7 000 zł. Dane: Chery Tiggo 7: 124 900 zł, MG HS: 117 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Chery Tiggo 7 czy MG HS?
MG HS zużywa energię za 210 zł mniej rocznie. Dane: Chery Tiggo 7: 5 985 zł, MG HS: 5 775 zł.
Który ma większą moc: Chery Tiggo 7 czy MG HS?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: Chery Tiggo 7: 224 KM, MG HS: 224 KM.
Który ma większy zasięg: Chery Tiggo 7 czy MG HS?
MG HS ma większy zasięg o 105 km. Dane: Chery Tiggo 7: 895 km, MG HS: 1000 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę