Denza BAO 5 (B5) czy MHERO M817? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Denza BAO 5 (B5) (Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4, Elegance), od 359 040 zł oraz MHERO M817 (Plug-in 1.5 turbo, 4x4, E0), od 289 000 zł.
- MHERO M817 jest tańszy o 70 040 zł.
- MHERO M817 zużywa energię za 2 268 zł mniej rocznie.
- MHERO M817 ma większą moc o 143 KM.
- MHERO M817 ma większy zasięg o 278 km.
Denza BAO 5 (B5) czy MHERO M817
Cena od najtańszego
MHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4289 000 zł (najlepsza wartość)
Denza BAO 5 (B5) Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4359 040 zł
Moc od najmocniejszego
MHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4687 KM (najlepsza wartość)
Denza BAO 5 (B5) Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4544 KM
Zasięg od najdalszego
MHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x41113 km (najlepsza wartość)
Denza BAO 5 (B5) Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4835 km
Denza BAO 5 (B5) czy MHERO M817: pełne porównanie
- NajtańszyMHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4289 000 złprzewaga nad drugim: 70 040 zł
- Najniższy koszt energiiMHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x45 634 złprzewaga nad drugim: 2 268 zł rocznie
- NajmocniejszyMHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4687 KMprzewaga nad drugim: 143 KM
- Najszybszy do 100 km/hDenza BAO 5 (B5) Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x44,8 sprzewaga nad drugim: 0,4 s
- Najdalszy zasięgMHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x41113 kmprzewaga nad drugim: 278 km
| Parametr | PHEVDenza BAO 5 (B5)Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4 · Elegance359 040 zł | PHEVMHERO M817Plug-in 1.5 turbo, 4x4 · E0289 000 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 359 040 złPrzedsprzedaż: importer nie podał terminu dostaw, wiąże umowa. Cena z lakierem Snow White, metalik +8 800 zł. | 289 000 zł (najlepsza wartość)−70 040 złCena katalogowa brutto ze strony importera; rabatów i promocji w Polsce nie opisano |
| Cena katalogowa | 359 040 zł | 289 000 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 7 902 zł | 5 634 zł (najlepsza wartość)−2 268 zł |
| Energia: koszt 100 km | 53 zł | 38 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 544 KM | 687 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 760 Nm | 848 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 4,8 s (najlepsza wartość) | 5,2 s |
| Układ napędowy | AWD | AWD |
| Masa własna | brak danych | 2 817 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 835 km | 1113 km (najlepsza wartość)wg katalogu |
| Zasięg na samym prądzie | 90 km | 93 km (najlepsza wartość)wg katalogu |
| Zużycie (katalog) | 9,0 l/100 km9,0 l przy pustej baterii | 4,68 l/100 km4,68 l przy pustej baterii |
| Bateria | 31,8 kWh | 31,7 kWh (LFP) |
| Ładowanie AC | 11 kW (wg prasy, importer nie podał) | 20–100% w 4,3 h (moc w kW niepodana) |
| Ładowanie DC | do 100 kW | 20–80% w 15 min (moc w kW niepodana) |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | brak danych | 828 l2112 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | 5 | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 100 000 km | brak danych |
| Gwarancja na baterię | 8 lat / 160 000 km | brak danych |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Denza BAO 5 (B5) Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4Elegance · od 359 040 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
MHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4E0 · od 289 000 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Denza BAO 5 (B5) czy MHERO M817?
MHERO M817 jest tańszy o 70 040 zł. Dane: Denza BAO 5 (B5): 359 040 zł, MHERO M817: 289 000 zł.
Który zużywa mniej energii: Denza BAO 5 (B5) czy MHERO M817?
MHERO M817 zużywa energię za 2 268 zł mniej rocznie. Dane: Denza BAO 5 (B5): 7 902 zł, MHERO M817: 5 634 zł.
Który ma większą moc: Denza BAO 5 (B5) czy MHERO M817?
MHERO M817 ma większą moc o 143 KM. Dane: Denza BAO 5 (B5): 544 KM, MHERO M817: 687 KM.
Który ma większy zasięg: Denza BAO 5 (B5) czy MHERO M817?
MHERO M817 ma większy zasięg o 278 km. Dane: Denza BAO 5 (B5): 835 km, MHERO M817: 1113 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę