MHERO M817 czy Omoda 9? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: MHERO M817 (Plug-in 1.5 turbo, 4x4, E0), od 289 000 zł oraz Omoda 9 (Super Hybrid, Exclusive), od 214 900 zł.

  • Omoda 9 jest tańszy o 74 100 zł.
  • MHERO M817 zużywa energię za 183 zł mniej rocznie.
  • MHERO M817 ma większą moc o 150 KM.
  • MHERO M817 ma większy zasięg o 13 km.
  • MHERO M817 ma większy bagażnik o 168 l.

MHERO M817 czy Omoda 9

Cena od najtańszego

  1. Omoda 9 Super Hybrid214 900 zł (najlepsza wartość)
  2. MHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4289 000 zł

Moc od najmocniejszego

  1. MHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4687 KM (najlepsza wartość)
  2. Omoda 9 Super Hybrid537 KM

Zasięg od najdalszego

  1. MHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x41113 km (najlepsza wartość)
  2. Omoda 9 Super Hybrid1100 km

MHERO M817 czy Omoda 9: pełne porównanie

  • NajtańszyOmoda 9 Super Hybrid214 900 złprzewaga nad drugim: 74 100 zł
  • Najniższy koszt energiiMHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x45 634 złprzewaga nad drugim: 183 zł rocznie
  • NajmocniejszyMHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4687 KMprzewaga nad drugim: 150 KM
  • Najszybszy do 100 km/hOmoda 9 Super Hybrid4,9 sprzewaga nad drugim: 0,3 s
  • Najdalszy zasięgMHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x41113 kmprzewaga nad drugim: 13 km
  • Największy bagażnikMHERO M817 Plug-in 1.5 turbo, 4x4828 lprzewaga nad drugim: 168 l
ParametrPHEVMHERO M817Plug-in 1.5 turbo, 4x4 · E0289 000 złPHEVOmoda 9Super Hybrid · Exclusive214 900 zł
Cena i koszty
Cena od289 000 złCena katalogowa brutto ze strony importera; rabatów i promocji w Polsce nie opisano214 900 zł (najlepsza wartość)−74 100 złRabat 5 000 zł z puli aut, bez daty końca; −4 000 zł przy oddaniu auta. Zapytaj salon
Cena katalogowa289 000 zł219 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie5 634 zł (najlepsza wartość)5 817 zł+183 zł
Energia: koszt 100 km38 zł (najlepsza wartość)39 zł
Osiągi i napęd
Moc687 KM (najlepsza wartość)537 KM
Moment obrotowy848 Nm (najlepsza wartość)650 Nm
0–100 km/h5,2 s4,9 s (najlepsza wartość)
Prędkość maksymalnabrak danych180 km/h
Układ napędowyAWDAWD
Masa własna2 817 kg2 195 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny1113 km (najlepsza wartość)wg katalogu1100 km
Zasięg na samym prądzie93 kmwg katalogu145 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)4,68 l/100 km4,68 l przy pustej baterii1,7 l/100 km7,0 l przy pustej baterii
Bateria31,7 kWh (LFP)34,46 kWh
Ładowanie AC20–100% w 4,3 h (moc w kW niepodana)6,6 kW, 1 faza (30–100% w 5,5 h)
Ładowanie DC20–80% w 15 min (moc w kW niepodana)70 kW (30–80% w 25 min)
Miejsce i ładowność
Bagażnik828 l (najlepsza wartość)2112 l po złożeniu kanapy660 l1783 l po złożeniu kanapy
Miejsca5brak danych
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)brak danych750 / 1500 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancjabrak danych7 lat
Gwarancja na bateriębrak danych8 lat / 160 000 km (z materiałów marki, dla Omody 9 niepotwierdzone)
Assistancebrak danych3 lata (AWP Polska, całodobowo)
Euro NCAPbrak danych5★ (2025, wersja Premium LHD)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: MHERO M817 czy Omoda 9?

Omoda 9 jest tańszy o 74 100 zł. Dane: MHERO M817: 289 000 zł, Omoda 9: 214 900 zł.

Który zużywa mniej energii: MHERO M817 czy Omoda 9?

MHERO M817 zużywa energię za 183 zł mniej rocznie. Dane: MHERO M817: 5 634 zł, Omoda 9: 5 817 zł.

Który ma większą moc: MHERO M817 czy Omoda 9?

MHERO M817 ma większą moc o 150 KM. Dane: MHERO M817: 687 KM, Omoda 9: 537 KM.

Który ma większy zasięg: MHERO M817 czy Omoda 9?

MHERO M817 ma większy zasięg o 13 km. Dane: MHERO M817: 1113 km, Omoda 9: 1100 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę