Dongfeng Box czy MG4? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Dongfeng Box (Elektryczny, Box), od 99 900 zł oraz MG4 (Elektryk, Comfort 64 kWh), od 117 600 zł.

  • Dongfeng Box jest tańszy o 17 700 zł.
  • Dongfeng Box zużywa energię za 972 zł mniej rocznie.
  • MG4 ma większą moc o 109 KM.
  • MG4 ma większy zasięg o 155 km.
  • MG4 ma większy bagażnik o 37 l.

Dongfeng Box czy MG4

Cena od najtańszego

  1. Dongfeng Box Elektryczny99 900 zł (najlepsza wartość)
  2. MG4 Elektryk117 600 zł

Moc od najmocniejszego

  1. MG4 Elektryk204 KM (najlepsza wartość)
  2. Dongfeng Box Elektryczny95 KM

Zasięg od najdalszego

  1. MG4 Elektryk465 km (najlepsza wartość)
  2. Dongfeng Box Elektryczny310 km

Dongfeng Box czy MG4: pełne porównanie

  • NajtańszyDongfeng Box Elektryczny99 900 złprzewaga nad drugim: 17 700 zł
  • Najniższy koszt energiiDongfeng Box Elektryczny1 908 złprzewaga nad drugim: 972 zł rocznie
  • NajmocniejszyMG4 Elektryk204 KMprzewaga nad drugim: 109 KM
  • Najdalszy zasięgMG4 Elektryk465 kmprzewaga nad drugim: 155 km
  • Największy bagażnikMG4 Elektryk363 lprzewaga nad drugim: 37 l
ParametrEVDongfeng BoxElektryczny · Box99 900 złEVMG4Elektryk · Comfort 64 kWh117 600 zł
Cena i koszty
Cena od99 900 zł (najlepsza wartość)117 600 zł+17 700 złRocznik 2024; rocznik 2025: +5 000 zł. Dla każdego klienta, do 31.12.2026 lub wyczerpania puli
Cena katalogowa99 900 zł (najlepsza wartość)147 600 zł
Energia: koszt rocznie1 908 zł (najlepsza wartość)2 880 zł+972 zł
Energia: koszt 100 km13 zł (najlepsza wartość)19 zł
Osiągi i napęd
Moc95 KM204 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy160 Nmwg katalogu250 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/hbrak danych7,1 s
Prędkość maksymalnabrak danych160 km/h
Układ napędowyFWDRWD
Masa własnabrak danych1 651 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny310 kmwg katalogu465 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie310 kmwg katalogu465 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)10,6 kWh/100 kmwg katalogu16,0 kWh/100 km
Bateria42,3 kWh64 kWh
Ładowanie ACbrak danych11 kW
Ładowanie DC87,8 kW (CCS)140 kW (10–80% w 30 min)
Miejsce i ładowność
Bagażnik326 lwg katalogu363 l (najlepsza wartość)1177 l po złożeniu kanapy
Miejsca5brak danych
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)brak danych500 / 500 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 300 000 km (wybrane elementy)7 lat / 150 000 km
Gwarancja na bateriębrak danych7 lat / 150 000 km (w gwarancji pojazdu)
Assistancebrak danych12 miesięcy (odnawiane po przeglądzie w ASO MG)
Euro NCAP3 gwiazdki (Euro NCAP, 10.2025, auto LHD)5 gwiazdek (Euro NCAP, 12.2022, MG4 Electric 4x2)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Dongfeng Box czy MG4?

Dongfeng Box jest tańszy o 17 700 zł. Dane: Dongfeng Box: 99 900 zł, MG4: 117 600 zł.

Który zużywa mniej energii: Dongfeng Box czy MG4?

Dongfeng Box zużywa energię za 972 zł mniej rocznie. Dane: Dongfeng Box: 1 908 zł, MG4: 2 880 zł.

Który ma większą moc: Dongfeng Box czy MG4?

MG4 ma większą moc o 109 KM. Dane: Dongfeng Box: 95 KM, MG4: 204 KM.

Który ma większy zasięg: Dongfeng Box czy MG4?

MG4 ma większy zasięg o 155 km. Dane: Dongfeng Box: 310 km, MG4: 465 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę