BAIC 7 czy BAW 212? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: BAIC 7 (Benzyna, BAIC 7), od 143 800 zł oraz BAW 212 (Diesel 4x4, First Edition), od 174 500 zł.
- BAIC 7 jest tańszy o 30 700 zł.
- BAIC 7 zużywa energię za 1 838 zł mniej rocznie.
- BAIC 7 ma większą moc o 7 KM.
- BAW 212 ma większy zasięg o 74 km.
BAIC 7 czy BAW 212
Cena od najtańszego
BAIC 7 Benzyna143 800 zł (najlepsza wartość)
BAW 212 Diesel 4x4174 500 zł
Moc od najmocniejszego
BAIC 7 Benzyna177 KM (najlepsza wartość)
BAW 212 Diesel 4x4170 KM
Zasięg od najdalszego
BAW 212 Diesel 4x4788 km (najlepsza wartość)
BAIC 7 Benzyna714 km
BAIC 7 czy BAW 212: pełne porównanie
- NajtańszyBAIC 7 Benzyna143 800 złprzewaga nad drugim: 30 700 zł
- Najniższy koszt energiiBAIC 7 Benzyna8 820 złprzewaga nad drugim: 1 838 zł rocznie
- NajmocniejszyBAIC 7 Benzyna177 KMprzewaga nad drugim: 7 KM
- Najdalszy zasięgBAW 212 Diesel 4x4788 kmprzewaga nad drugim: 74 km
| Parametr | BenzynaBAIC 7Benzyna · BAIC 7143 800 zł | DieselBAW 212Diesel 4x4 · First Edition174 500 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 143 800 zł (najlepsza wartość)Z korzyściami do wyboru (ubezp. 1 zł, kredyt 0%, LPG 1 zł lub gotówka), bez daty końca; sprzed promocji 164 900 zł | 174 500 zł+30 700 złBrutto z karty importera (141 870 zł netto); opcje bez cen: blokada przednia, wyciągarka, stopnie, szyberdach |
| Cena katalogowa | 164 900 zł (najlepsza wartość) | 174 500 zł |
| Energia: koszt rocznie | 8 820 zł (najlepsza wartość) | 10 658 zł+1 838 zł |
| Energia: koszt 100 km | 59 zł (najlepsza wartość) | 71 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 177 KM (najlepsza wartość) | 170 KM |
| Moment obrotowy | 305 Nm | 415 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 9,9 s | brak danych |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | AWD |
| Masa własna | 1 650 kg | 2 235 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 714 kmz baku i spalania | 788 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 8,4 l/100 km | 10,15 l/100 kmwg katalogu |
| Miejsce i ładowność | ||
| Miejsca | brak danych | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 100 000 km | 3 lata / 100 000 km |
| Assistance | 3 lata (kraje UE, zakres warunkowy) | brak danych |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
BAIC 7 BenzynaBAIC 7 · od 143 800 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
BAW 212 Diesel 4x4First Edition · od 174 500 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: BAIC 7 czy BAW 212?
BAIC 7 jest tańszy o 30 700 zł. Dane: BAIC 7: 143 800 zł, BAW 212: 174 500 zł.
Który zużywa mniej energii: BAIC 7 czy BAW 212?
BAIC 7 zużywa energię za 1 838 zł mniej rocznie. Dane: BAIC 7: 8 820 zł, BAW 212: 10 658 zł.
Który ma większą moc: BAIC 7 czy BAW 212?
BAIC 7 ma większą moc o 7 KM. Dane: BAIC 7: 177 KM, BAW 212: 170 KM.
Który ma większy zasięg: BAIC 7 czy BAW 212?
BAW 212 ma większy zasięg o 74 km. Dane: BAIC 7: 714 km, BAW 212: 788 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę