BAIC 7 czy Changan CS75 Plus? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: BAIC 7 (Benzyna, BAIC 7), od 143 800 zł oraz Changan CS75 Plus (Benzyna, CS75 Plus), od 141 400 zł.

  • Changan CS75 Plus jest tańszy o 2 400 zł.
  • Changan CS75 Plus zużywa energię za 1 050 zł mniej rocznie.
  • Changan CS75 Plus ma większą moc o 4 KM.
  • Changan CS75 Plus ma większy zasięg o 70 km.

BAIC 7 czy Changan CS75 Plus

Cena od najtańszego

  1. Changan CS75 Plus Benzyna141 400 zł (najlepsza wartość)
  2. BAIC 7 Benzyna143 800 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Changan CS75 Plus Benzyna181 KM (najlepsza wartość)
  2. BAIC 7 Benzyna177 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Changan CS75 Plus Benzyna784 km (najlepsza wartość)
  2. BAIC 7 Benzyna714 km

BAIC 7 czy Changan CS75 Plus: pełne porównanie

  • NajtańszyChangan CS75 Plus Benzyna141 400 złprzewaga nad drugim: 2 400 zł
  • Najniższy koszt energiiChangan CS75 Plus Benzyna7 770 złprzewaga nad drugim: 1 050 zł rocznie
  • NajmocniejszyChangan CS75 Plus Benzyna181 KMprzewaga nad drugim: 4 KM
  • Najszybszy do 100 km/hChangan CS75 Plus Benzyna8,1 sprzewaga nad drugim: 1,8 s
  • Najdalszy zasięgChangan CS75 Plus Benzyna784 kmprzewaga nad drugim: 70 km
ParametrBenzynaBAIC 7Benzyna · BAIC 7143 800 złBenzynaChangan CS75 PlusBenzyna · CS75 Plus141 400 zł
Cena i koszty
Cena od143 800 złZ korzyściami do wyboru (ubezp. 1 zł, kredyt 0%, LPG 1 zł lub gotówka), bez daty końca; sprzed promocji 164 900 zł141 400 zł (najlepsza wartość)−2 400 złPromocja na otwarcie z cennika importera, bez daty końca i warunków; niektórzy dealerzy podają niższe ceny bez opisanych warunków.
Cena katalogowa164 900 zł149 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie8 820 zł7 770 zł (najlepsza wartość)−1 050 zł
Energia: koszt 100 km59 zł52 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc177 KM181 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy305 Nm (najlepsza wartość)280 Nm
0–100 km/h9,9 s8,1 s (najlepsza wartość)
Prędkość maksymalna180 km/h190 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyFWDFWD
Masa własna1 650 kg1 580 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny714 kmz baku i spalania784 km (najlepsza wartość)z baku i spalania
Zużycie (katalog)8,4 l/100 km7,4 l/100 km
Miejsce i ładowność
Bagażnikbrak danych725 l1620 l po złożeniu kanapy
Miejscabrak danych5
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 100 000 km7 lat / 160 000 km
Assistance3 lata (kraje UE, zakres warunkowy)brak danych

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: BAIC 7 czy Changan CS75 Plus?

Changan CS75 Plus jest tańszy o 2 400 zł. Dane: BAIC 7: 143 800 zł, Changan CS75 Plus: 141 400 zł.

Który zużywa mniej energii: BAIC 7 czy Changan CS75 Plus?

Changan CS75 Plus zużywa energię za 1 050 zł mniej rocznie. Dane: BAIC 7: 8 820 zł, Changan CS75 Plus: 7 770 zł.

Który ma większą moc: BAIC 7 czy Changan CS75 Plus?

Changan CS75 Plus ma większą moc o 4 KM. Dane: BAIC 7: 177 KM, Changan CS75 Plus: 181 KM.

Który ma większy zasięg: BAIC 7 czy Changan CS75 Plus?

Changan CS75 Plus ma większy zasięg o 70 km. Dane: BAIC 7: 714 km, Changan CS75 Plus: 784 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę