BAIC 7 czy Hongqi HS3? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: BAIC 7 (Benzyna, BAIC 7), od 143 800 zł oraz Hongqi HS3 (Benzyna, 1.5T FWD), od 139 900 zł.
- Hongqi HS3 jest tańszy o 3 900 zł.
- Hongqi HS3 zużywa energię za 1 680 zł mniej rocznie.
- BAIC 7 ma większą moc o 21 KM.
- Hongqi HS3 ma większy zasięg o 227 km.
BAIC 7 czy Hongqi HS3
Cena od najtańszego
Hongqi HS3 Benzyna139 900 zł (najlepsza wartość)
BAIC 7 Benzyna143 800 zł
Moc od najmocniejszego
BAIC 7 Benzyna177 KM (najlepsza wartość)
Hongqi HS3 Benzyna156 KM
Zasięg od najdalszego
Hongqi HS3 Benzyna941 km (najlepsza wartość)
BAIC 7 Benzyna714 km
BAIC 7 czy Hongqi HS3: pełne porównanie
- NajtańszyHongqi HS3 Benzyna139 900 złprzewaga nad drugim: 3 900 zł
- Najniższy koszt energiiHongqi HS3 Benzyna7 140 złprzewaga nad drugim: 1 680 zł rocznie
- NajmocniejszyBAIC 7 Benzyna177 KMprzewaga nad drugim: 21 KM
- Najdalszy zasięgHongqi HS3 Benzyna941 kmprzewaga nad drugim: 227 km
| Parametr | BenzynaBAIC 7Benzyna · BAIC 7143 800 zł | BenzynaHongqi HS3Benzyna · 1.5T FWD139 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 143 800 złZ korzyściami do wyboru (ubezp. 1 zł, kredyt 0%, LPG 1 zł lub gotówka), bez daty końca; sprzed promocji 164 900 zł | 139 900 zł (najlepsza wartość)−3 900 złRocznik 2026. Oferta 114 900 zł dotyczy tylko aut z rocznika 2025, bez daty końca |
| Cena katalogowa | 164 900 zł | 139 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 8 820 zł | 7 140 zł (najlepsza wartość)−1 680 zł |
| Energia: koszt 100 km | 59 zł | 48 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 177 KM (najlepsza wartość) | 156 KM |
| Moment obrotowy | 305 Nm (najlepsza wartość) | 258 Nm |
| 0–100 km/h | 9,9 s | 9,9 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 650 kg | brak danych |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 714 kmz baku i spalania | 941 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 8,4 l/100 km | 6,8 l/100 km |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 100 000 km | 5 lat / 150 000 km |
| Assistance | 3 lata (kraje UE, zakres warunkowy) | 3 lata (od początku gwarancji, kraje UE) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
BAIC 7 BenzynaBAIC 7 · od 143 800 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Hongqi HS3 Benzyna1.5T FWD · od 139 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: BAIC 7 czy Hongqi HS3?
Hongqi HS3 jest tańszy o 3 900 zł. Dane: BAIC 7: 143 800 zł, Hongqi HS3: 139 900 zł.
Który zużywa mniej energii: BAIC 7 czy Hongqi HS3?
Hongqi HS3 zużywa energię za 1 680 zł mniej rocznie. Dane: BAIC 7: 8 820 zł, Hongqi HS3: 7 140 zł.
Który ma większą moc: BAIC 7 czy Hongqi HS3?
BAIC 7 ma większą moc o 21 KM. Dane: BAIC 7: 177 KM, Hongqi HS3: 156 KM.
Który ma większy zasięg: BAIC 7 czy Hongqi HS3?
Hongqi HS3 ma większy zasięg o 227 km. Dane: BAIC 7: 714 km, Hongqi HS3: 941 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę