BYD Atto 3 Evo czy Deepal S05? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: BYD Atto 3 Evo (Elektryk, Design), od 157 995 zł oraz Deepal S05 (Elektryk, PRO RWD), od 169 900 zł.

  • BYD Atto 3 Evo jest tańszy o 11 905 zł.
  • Deepal S05 zużywa energię za 90 zł mniej rocznie.
  • BYD Atto 3 Evo ma większą moc o 41 KM.
  • BYD Atto 3 Evo ma większy zasięg o 25 km.
  • Deepal S05 ma większy bagażnik o 2 l.

BYD Atto 3 Evo czy Deepal S05

Cena od najtańszego

  1. BYD Atto 3 Evo Elektryk157 995 zł (najlepsza wartość)
  2. Deepal S05 Elektryk169 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. BYD Atto 3 Evo Elektryk313 KM (najlepsza wartość)
  2. Deepal S05 Elektryk272 KM

Zasięg od najdalszego

  1. BYD Atto 3 Evo Elektryk510 km (najlepsza wartość)
  2. Deepal S05 Elektryk485 km

BYD Atto 3 Evo czy Deepal S05: pełne porównanie

  • NajtańszyBYD Atto 3 Evo Elektryk157 995 złprzewaga nad drugim: 11 905 zł
  • Najniższy koszt energiiDeepal S05 Elektryk2 862 złprzewaga nad drugim: 90 zł rocznie
  • NajmocniejszyBYD Atto 3 Evo Elektryk313 KMprzewaga nad drugim: 41 KM
  • Najszybszy do 100 km/hBYD Atto 3 Evo Elektryk5,5 sprzewaga nad drugim: 2,0 s
  • Najdalszy zasięgBYD Atto 3 Evo Elektryk510 kmprzewaga nad drugim: 25 km
  • Największy bagażnikDeepal S05 Elektryk492 lprzewaga nad drugim: 2 l
ParametrEVBYD Atto 3 EvoElektryk · Design157 995 złEVDeepal S05Elektryk · PRO RWD169 900 zł
Cena i koszty
Cena od157 995 zł (najlepsza wartość)Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; kredyt i leasing: cena katalogowa169 900 zł+11 905 zł
Cena katalogowa181 600 zł169 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie2 952 zł2 862 zł (najlepsza wartość)−90 zł
Energia: koszt 100 km20 zł19 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc313 KM (najlepsza wartość)272 KM
Moment obrotowy380 Nm (najlepsza wartość)290 Nm
0–100 km/h5,5 s (najlepsza wartość)7,5 s
Prędkość maksymalna180 km/h180 km/h
Układ napędowyRWDRWD
Masa własna1 880 kg1 940 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny510 km (najlepsza wartość)485 km
Zasięg na samym prądzie510 km (najlepsza wartość)485 km
Zużycie (katalog)16,4 kWh/100 km15,9 kWh/100 km
Bateria74,8 kWh68,82 kWh
Ładowanie AC11 kW (0–100% w 8 h)11 kW
Ładowanie DCdo 220 kW (10–80% w 25 min)200 kW (10–80% w 23 min)
Miejsce i ładowność
Bagażnik490 l1360 l po złożeniu kanapy492 l (najlepsza wartość)1250 l po złożeniu kanapy
Miejscabrak danych5
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)750 / 1500 kgbrak danych
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja6 lat / 150 000 km7 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km8 lat / 200 000 km (próg 70% pojemności)
Euro NCAPnie znaleziono wyniku Euro NCAP dla Evo5★ (Euro NCAP 2025, wynik dla RWD; monitorowanie kierowcy 0 z 2 pkt)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: BYD Atto 3 Evo czy Deepal S05?

BYD Atto 3 Evo jest tańszy o 11 905 zł. Dane: BYD Atto 3 Evo: 157 995 zł, Deepal S05: 169 900 zł.

Który zużywa mniej energii: BYD Atto 3 Evo czy Deepal S05?

Deepal S05 zużywa energię za 90 zł mniej rocznie. Dane: BYD Atto 3 Evo: 2 952 zł, Deepal S05: 2 862 zł.

Który ma większą moc: BYD Atto 3 Evo czy Deepal S05?

BYD Atto 3 Evo ma większą moc o 41 KM. Dane: BYD Atto 3 Evo: 313 KM, Deepal S05: 272 KM.

Który ma większy zasięg: BYD Atto 3 Evo czy Deepal S05?

BYD Atto 3 Evo ma większy zasięg o 25 km. Dane: BYD Atto 3 Evo: 510 km, Deepal S05: 485 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę