Deepal S05 czy GAC Aion V? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Deepal S05 (Elektryk, PRO RWD), od 169 900 zł oraz GAC Aion V (Elektryk, Premium), od 178 900 zł.

  • Deepal S05 jest tańszy o 9 000 zł.
  • Deepal S05 zużywa energię za 144 zł mniej rocznie.
  • Deepal S05 ma większą moc o 68 KM.
  • GAC Aion V ma większy zasięg o 25 km.
  • Deepal S05 ma większy bagażnik o 65 l.

Deepal S05 czy GAC Aion V

Cena od najtańszego

  1. Deepal S05 Elektryk169 900 zł (najlepsza wartość)
  2. GAC Aion V Elektryk178 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Deepal S05 Elektryk272 KM (najlepsza wartość)
  2. GAC Aion V Elektryk204 KM

Zasięg od najdalszego

  1. GAC Aion V Elektryk510 km (najlepsza wartość)
  2. Deepal S05 Elektryk485 km

Deepal S05 czy GAC Aion V: pełne porównanie

  • NajtańszyDeepal S05 Elektryk169 900 złprzewaga nad drugim: 9 000 zł
  • Najniższy koszt energiiDeepal S05 Elektryk2 862 złprzewaga nad drugim: 144 zł rocznie
  • NajmocniejszyDeepal S05 Elektryk272 KMprzewaga nad drugim: 68 KM
  • Najszybszy do 100 km/hDeepal S05 Elektryk7,5 sprzewaga nad drugim: 0,4 s
  • Najdalszy zasięgGAC Aion V Elektryk510 kmprzewaga nad drugim: 25 km
  • Największy bagażnikDeepal S05 Elektryk492 lprzewaga nad drugim: 65 l
ParametrEVDeepal S05Elektryk · PRO RWD169 900 złEVGAC Aion VElektryk · Premium178 900 zł
Cena i koszty
Cena od169 900 zł (najlepsza wartość)178 900 zł+9 000 zł
Cena katalogowa169 900 zł (najlepsza wartość)178 900 zł
Energia: koszt rocznie2 862 zł (najlepsza wartość)3 006 zł+144 zł
Energia: koszt 100 km19 zł (najlepsza wartość)20 zł
Osiągi i napęd
Moc272 KM (najlepsza wartość)204 KM
Moment obrotowy290 Nm (najlepsza wartość)210 Nm
0–100 km/h7,5 s (najlepsza wartość)7,9 s
Prędkość maksymalna180 km/h (najlepsza wartość)160 km/h
Układ napędowyRWDFWD
Masa własna1 940 kg1 880 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny485 km510 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie485 km510 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)15,9 kWh/100 km16,7 kWh/100 km
Bateria68,82 kWh75,3 kWh
Ładowanie AC11 kW11 kW (0–100% w 8,5 h)
Ładowanie DC200 kW (10–80% w 23 min)do 180 kW (10–80% w 24 min)
Miejsce i ładowność
Bagażnik492 l (najlepsza wartość)1250 l po złożeniu kanapy427 l
Miejsca55
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 160 000 km8 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km (próg 70% pojemności)8 lat / 200 000 km
Euro NCAP5★ (Euro NCAP 2025, wynik dla RWD; monitorowanie kierowcy 0 z 2 pkt)5 gwiazdek wg importera; wyniku na euroncap.com nie potwierdziliśmy

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Deepal S05 czy GAC Aion V?

Deepal S05 jest tańszy o 9 000 zł. Dane: Deepal S05: 169 900 zł, GAC Aion V: 178 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Deepal S05 czy GAC Aion V?

Deepal S05 zużywa energię za 144 zł mniej rocznie. Dane: Deepal S05: 2 862 zł, GAC Aion V: 3 006 zł.

Który ma większą moc: Deepal S05 czy GAC Aion V?

Deepal S05 ma większą moc o 68 KM. Dane: Deepal S05: 272 KM, GAC Aion V: 204 KM.

Który ma większy zasięg: Deepal S05 czy GAC Aion V?

GAC Aion V ma większy zasięg o 25 km. Dane: Deepal S05: 485 km, GAC Aion V: 510 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę