BYD Atto 3 Evo czy XPeng L03? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: BYD Atto 3 Evo (Elektryk, Design), od 157 995 zł oraz XPeng L03 (Elektryk, RWD Long Range), od 167 900 zł.

  • BYD Atto 3 Evo jest tańszy o 9 905 zł.
  • XPeng L03 zużywa energię za 72 zł mniej rocznie.
  • BYD Atto 3 Evo ma większą moc o 63 KM.
  • XPeng L03 ma większy zasięg o 10 km.
  • XPeng L03 ma większy bagażnik o 49 l.

BYD Atto 3 Evo czy XPeng L03

Cena od najtańszego

  1. BYD Atto 3 Evo Elektryk157 995 zł (najlepsza wartość)
  2. XPeng L03 Elektryk167 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. BYD Atto 3 Evo Elektryk313 KM (najlepsza wartość)
  2. XPeng L03 Elektryk250 KM

Zasięg od najdalszego

  1. XPeng L03 Elektryk520 km (najlepsza wartość)
  2. BYD Atto 3 Evo Elektryk510 km

BYD Atto 3 Evo czy XPeng L03: pełne porównanie

  • NajtańszyBYD Atto 3 Evo Elektryk157 995 złprzewaga nad drugim: 9 905 zł
  • Najniższy koszt energiiXPeng L03 Elektryk2 880 złprzewaga nad drugim: 72 zł rocznie
  • NajmocniejszyBYD Atto 3 Evo Elektryk313 KMprzewaga nad drugim: 63 KM
  • Najszybszy do 100 km/hBYD Atto 3 Evo Elektryk5,5 sprzewaga nad drugim: 1,1 s
  • Najdalszy zasięgXPeng L03 Elektryk520 kmprzewaga nad drugim: 10 km
  • Największy bagażnikXPeng L03 Elektryk539 lprzewaga nad drugim: 49 l
ParametrEVBYD Atto 3 EvoElektryk · Design157 995 złEVXPeng L03Elektryk · RWD Long Range167 900 zł
Cena i koszty
Cena od157 995 zł (najlepsza wartość)Rabat tylko przy zakupie za gotówkę, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów; kredyt i leasing: cena katalogowa167 900 zł+9 905 zł
Cena katalogowa181 600 zł167 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie2 952 zł2 880 zł (najlepsza wartość)−72 zł
Energia: koszt 100 km20 zł19 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc313 KM (najlepsza wartość)250 KM
Moment obrotowy380 Nm (najlepsza wartość)280 Nm
0–100 km/h5,5 s (najlepsza wartość)6,6 s
Prędkość maksymalna180 km/h180 km/h
Układ napędowyRWDRWD
Masa własna1 880 kg1 940 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny510 km520 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie510 km520 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)16,4 kWh/100 km16,0 kWh/100 km
Bateria74,8 kWh71,1 kWh
Ładowanie AC11 kW (0–100% w 8 h)11 kW (5–100% w 8,3 h)
Ładowanie DCdo 220 kW (10–80% w 25 min)236 kW (10–80% w 20 min)
Miejsce i ładowność
Bagażnik490 l1360 l po złożeniu kanapy539 l (najlepsza wartość)wg katalogu
Miejscabrak danych5
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)750 / 1500 kg750 / 1500 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja6 lat / 150 000 km7 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km8 lat / 160 000 km
Euro NCAPnie znaleziono wyniku Euro NCAP dla Evonie znaleziono wyniku Euro NCAP

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: BYD Atto 3 Evo czy XPeng L03?

BYD Atto 3 Evo jest tańszy o 9 905 zł. Dane: BYD Atto 3 Evo: 157 995 zł, XPeng L03: 167 900 zł.

Który zużywa mniej energii: BYD Atto 3 Evo czy XPeng L03?

XPeng L03 zużywa energię za 72 zł mniej rocznie. Dane: BYD Atto 3 Evo: 2 952 zł, XPeng L03: 2 880 zł.

Który ma większą moc: BYD Atto 3 Evo czy XPeng L03?

BYD Atto 3 Evo ma większą moc o 63 KM. Dane: BYD Atto 3 Evo: 313 KM, XPeng L03: 250 KM.

Który ma większy zasięg: BYD Atto 3 Evo czy XPeng L03?

XPeng L03 ma większy zasięg o 10 km. Dane: BYD Atto 3 Evo: 510 km, XPeng L03: 520 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę