GAC Aion V czy XPeng L03? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: GAC Aion V (Elektryk, Premium), od 178 900 zł oraz XPeng L03 (Elektryk, RWD Long Range), od 167 900 zł.

  • XPeng L03 jest tańszy o 11 000 zł.
  • XPeng L03 zużywa energię za 126 zł mniej rocznie.
  • XPeng L03 ma większą moc o 46 KM.
  • XPeng L03 ma większy zasięg o 10 km.
  • XPeng L03 ma większy bagażnik o 112 l.

GAC Aion V czy XPeng L03

Cena od najtańszego

  1. XPeng L03 Elektryk167 900 zł (najlepsza wartość)
  2. GAC Aion V Elektryk178 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. XPeng L03 Elektryk250 KM (najlepsza wartość)
  2. GAC Aion V Elektryk204 KM

Zasięg od najdalszego

  1. XPeng L03 Elektryk520 km (najlepsza wartość)
  2. GAC Aion V Elektryk510 km

GAC Aion V czy XPeng L03: pełne porównanie

  • NajtańszyXPeng L03 Elektryk167 900 złprzewaga nad drugim: 11 000 zł
  • Najniższy koszt energiiXPeng L03 Elektryk2 880 złprzewaga nad drugim: 126 zł rocznie
  • NajmocniejszyXPeng L03 Elektryk250 KMprzewaga nad drugim: 46 KM
  • Najszybszy do 100 km/hXPeng L03 Elektryk6,6 sprzewaga nad drugim: 1,3 s
  • Najdalszy zasięgXPeng L03 Elektryk520 kmprzewaga nad drugim: 10 km
  • Największy bagażnikXPeng L03 Elektryk539 lprzewaga nad drugim: 112 l
ParametrEVGAC Aion VElektryk · Premium178 900 złEVXPeng L03Elektryk · RWD Long Range167 900 zł
Cena i koszty
Cena od178 900 zł167 900 zł (najlepsza wartość)−11 000 zł
Cena katalogowa178 900 zł167 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie3 006 zł2 880 zł (najlepsza wartość)−126 zł
Energia: koszt 100 km20 zł19 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc204 KM250 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy210 Nm280 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h7,9 s6,6 s (najlepsza wartość)
Prędkość maksymalna160 km/h180 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyFWDRWD
Masa własna1 880 kg1 940 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny510 km520 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie510 km520 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)16,7 kWh/100 km16,0 kWh/100 km
Bateria75,3 kWh71,1 kWh
Ładowanie AC11 kW (0–100% w 8,5 h)11 kW (5–100% w 8,3 h)
Ładowanie DCdo 180 kW (10–80% w 24 min)236 kW (10–80% w 20 min)
Miejsce i ładowność
Bagażnik427 l539 l (najlepsza wartość)wg katalogu
Miejsca55
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)brak danych750 / 1500 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja8 lat / 160 000 km7 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km8 lat / 160 000 km
Euro NCAP5 gwiazdek wg importera; wyniku na euroncap.com nie potwierdziliśmynie znaleziono wyniku Euro NCAP

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: GAC Aion V czy XPeng L03?

XPeng L03 jest tańszy o 11 000 zł. Dane: GAC Aion V: 178 900 zł, XPeng L03: 167 900 zł.

Który zużywa mniej energii: GAC Aion V czy XPeng L03?

XPeng L03 zużywa energię za 126 zł mniej rocznie. Dane: GAC Aion V: 3 006 zł, XPeng L03: 2 880 zł.

Który ma większą moc: GAC Aion V czy XPeng L03?

XPeng L03 ma większą moc o 46 KM. Dane: GAC Aion V: 204 KM, XPeng L03: 250 KM.

Który ma większy zasięg: GAC Aion V czy XPeng L03?

XPeng L03 ma większy zasięg o 10 km. Dane: GAC Aion V: 510 km, XPeng L03: 520 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę