Changan CS75 Plus czy Dongfeng Huge? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Changan CS75 Plus (Benzyna, CS75 Plus), od 141 400 zł oraz Dongfeng Huge (Benzyna, Huge), od 134 900 zł.
- Dongfeng Huge jest tańszy o 6 500 zł.
- Dongfeng Huge zużywa energię za 420 zł mniej rocznie.
- Dongfeng Huge ma większą moc o 16 KM.
- Changan CS75 Plus ma większy zasięg o 41 km.
Changan CS75 Plus czy Dongfeng Huge
Cena od najtańszego
Dongfeng Huge Benzyna134 900 zł (najlepsza wartość)
Changan CS75 Plus Benzyna141 400 zł
Moc od najmocniejszego
Dongfeng Huge Benzyna197 KM (najlepsza wartość)
Changan CS75 Plus Benzyna181 KM
Zasięg od najdalszego
Changan CS75 Plus Benzyna784 km (najlepsza wartość)
Dongfeng Huge Benzyna743 km
Changan CS75 Plus czy Dongfeng Huge: pełne porównanie
- NajtańszyDongfeng Huge Benzyna134 900 złprzewaga nad drugim: 6 500 zł
- Najniższy koszt energiiDongfeng Huge Benzyna7 350 złprzewaga nad drugim: 420 zł rocznie
- NajmocniejszyDongfeng Huge Benzyna197 KMprzewaga nad drugim: 16 KM
- Najszybszy do 100 km/hChangan CS75 Plus Benzyna8,1 sprzewaga nad drugim: 1,8 s
- Najdalszy zasięgChangan CS75 Plus Benzyna784 kmprzewaga nad drugim: 41 km
| Parametr | BenzynaChangan CS75 PlusBenzyna · CS75 Plus141 400 zł | BenzynaDongfeng HugeBenzyna · Huge134 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 141 400 złPromocja na otwarcie z cennika importera, bez daty końca i warunków; niektórzy dealerzy podają niższe ceny bez opisanych warunków. | 134 900 zł (najlepsza wartość)−6 500 złCena ze strony importera (brak cennika PDF); rocznik i ważność po 30.09.2026 potwierdź w salonie |
| Cena katalogowa | 149 900 zł | 134 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 7 770 zł | 7 350 zł (najlepsza wartość)−420 zł |
| Energia: koszt 100 km | 52 zł | 49 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 181 KM | 197 KM (najlepsza wartość)wg katalogu |
| Moment obrotowy | 280 Nm | 305 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 8,1 s (najlepsza wartość) | 9,9 s |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 580 kg | brak danych |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 784 km (najlepsza wartość)z baku i spalania | 743 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 7,4 l/100 km | 7,0 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 725 l1620 l po złożeniu kanapy | brak danych |
| Miejsca | 5 | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat / 160 000 km | 7 lat / 300 000 km (wybrane elementy) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Changan CS75 Plus BenzynaCS75 Plus · od 141 400 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Dongfeng Huge BenzynaHuge · od 134 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Changan CS75 Plus czy Dongfeng Huge?
Dongfeng Huge jest tańszy o 6 500 zł. Dane: Changan CS75 Plus: 141 400 zł, Dongfeng Huge: 134 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Changan CS75 Plus czy Dongfeng Huge?
Dongfeng Huge zużywa energię za 420 zł mniej rocznie. Dane: Changan CS75 Plus: 7 770 zł, Dongfeng Huge: 7 350 zł.
Który ma większą moc: Changan CS75 Plus czy Dongfeng Huge?
Dongfeng Huge ma większą moc o 16 KM. Dane: Changan CS75 Plus: 181 KM, Dongfeng Huge: 197 KM.
Który ma większy zasięg: Changan CS75 Plus czy Dongfeng Huge?
Changan CS75 Plus ma większy zasięg o 41 km. Dane: Changan CS75 Plus: 784 km, Dongfeng Huge: 743 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę