Changan CS75 Plus czy Hongqi HS3? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Changan CS75 Plus (Benzyna, CS75 Plus), od 141 400 zł oraz Hongqi HS3 (Benzyna, 1.5T FWD), od 139 900 zł.
- Hongqi HS3 jest tańszy o 1 500 zł.
- Hongqi HS3 zużywa energię za 630 zł mniej rocznie.
- Changan CS75 Plus ma większą moc o 25 KM.
- Hongqi HS3 ma większy zasięg o 157 km.
Changan CS75 Plus czy Hongqi HS3
Cena od najtańszego
Hongqi HS3 Benzyna139 900 zł (najlepsza wartość)
Changan CS75 Plus Benzyna141 400 zł
Moc od najmocniejszego
Changan CS75 Plus Benzyna181 KM (najlepsza wartość)
Hongqi HS3 Benzyna156 KM
Zasięg od najdalszego
Hongqi HS3 Benzyna941 km (najlepsza wartość)
Changan CS75 Plus Benzyna784 km
Changan CS75 Plus czy Hongqi HS3: pełne porównanie
- NajtańszyHongqi HS3 Benzyna139 900 złprzewaga nad drugim: 1 500 zł
- Najniższy koszt energiiHongqi HS3 Benzyna7 140 złprzewaga nad drugim: 630 zł rocznie
- NajmocniejszyChangan CS75 Plus Benzyna181 KMprzewaga nad drugim: 25 KM
- Najszybszy do 100 km/hChangan CS75 Plus Benzyna8,1 sprzewaga nad drugim: 1,8 s
- Najdalszy zasięgHongqi HS3 Benzyna941 kmprzewaga nad drugim: 157 km
| Parametr | BenzynaChangan CS75 PlusBenzyna · CS75 Plus141 400 zł | BenzynaHongqi HS3Benzyna · 1.5T FWD139 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 141 400 złPromocja na otwarcie z cennika importera, bez daty końca i warunków; niektórzy dealerzy podają niższe ceny bez opisanych warunków. | 139 900 zł (najlepsza wartość)−1 500 złRocznik 2026. Oferta 114 900 zł dotyczy tylko aut z rocznika 2025, bez daty końca |
| Cena katalogowa | 149 900 zł | 139 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 7 770 zł | 7 140 zł (najlepsza wartość)−630 zł |
| Energia: koszt 100 km | 52 zł | 48 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 181 KM (najlepsza wartość) | 156 KM |
| Moment obrotowy | 280 Nm (najlepsza wartość) | 258 Nm |
| 0–100 km/h | 8,1 s (najlepsza wartość) | 9,9 s |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 580 kg | brak danych |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 784 kmz baku i spalania | 941 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 7,4 l/100 km | 6,8 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 725 l1620 l po złożeniu kanapy | brak danych |
| Miejsca | 5 | brak danych |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat / 160 000 km | 5 lat / 150 000 km |
| Assistance | brak danych | 3 lata (od początku gwarancji, kraje UE) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Changan CS75 Plus BenzynaCS75 Plus · od 141 400 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Hongqi HS3 Benzyna1.5T FWD · od 139 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Changan CS75 Plus czy Hongqi HS3?
Hongqi HS3 jest tańszy o 1 500 zł. Dane: Changan CS75 Plus: 141 400 zł, Hongqi HS3: 139 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Changan CS75 Plus czy Hongqi HS3?
Hongqi HS3 zużywa energię za 630 zł mniej rocznie. Dane: Changan CS75 Plus: 7 770 zł, Hongqi HS3: 7 140 zł.
Który ma większą moc: Changan CS75 Plus czy Hongqi HS3?
Changan CS75 Plus ma większą moc o 25 KM. Dane: Changan CS75 Plus: 181 KM, Hongqi HS3: 156 KM.
Który ma większy zasięg: Changan CS75 Plus czy Hongqi HS3?
Hongqi HS3 ma większy zasięg o 157 km. Dane: Changan CS75 Plus: 784 km, Hongqi HS3: 941 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę