Dongfeng Mage czy Forthing T-Five? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Dongfeng Mage (Benzyna, Mage ICE), od 109 900 zł oraz Forthing T-Five (Benzyna, Standard), od 109 900 zł.
- Dongfeng Mage zużywa energię za 525 zł mniej rocznie.
- Dongfeng Mage ma większą moc o 20 KM.
- Forthing T-Five ma większy zasięg o 6 km.
Dongfeng Mage czy Forthing T-Five
Cena od najtańszego
Dongfeng Mage Benzyna109 900 zł
Forthing T-Five Benzyna109 900 zł
Moc od najmocniejszego
Dongfeng Mage Benzyna197 KM (najlepsza wartość)
Forthing T-Five Benzyna177 KM
Zasięg od najdalszego
Forthing T-Five Benzyna714 km (najlepsza wartość)
Dongfeng Mage Benzyna708 km
Dongfeng Mage czy Forthing T-Five: pełne porównanie
- Najniższy koszt energiiDongfeng Mage Benzyna7 560 złprzewaga nad drugim: 525 zł rocznie
- NajmocniejszyDongfeng Mage Benzyna197 KMprzewaga nad drugim: 20 KM
- Najszybszy do 100 km/hDongfeng Mage Benzyna8,5 sprzewaga nad drugim: 1,0 s
- Najdalszy zasięgForthing T-Five Benzyna714 kmprzewaga nad drugim: 6 km
| Parametr | BenzynaDongfeng MageBenzyna · Mage ICE109 900 zł | BenzynaForthing T-FiveBenzyna · Standard109 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 109 900 złWyprzedaż rocznika 2025 dla każdego klienta, do wyczerpania zapasu; importer nie podaje daty końca | 109 900 złWyprzedaż rocznika 2026, ograniczona liczba aut; nie łączy się z rabatem 3% dla rodzin 2+3 ani dla grup zawodowych. |
| Cena katalogowa | 123 900 zł (najlepsza wartość) | 135 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 7 560 zł (najlepsza wartość) | 8 085 zł+525 zł |
| Energia: koszt 100 km | 50 zł (najlepsza wartość) | 54 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 197 KM (najlepsza wartość) | 177 KM |
| Moment obrotowy | 305 Nm (najlepsza wartość) | 260 Nm |
| 0–100 km/h | 8,5 s (najlepsza wartość) | 9,5 swg katalogu |
| Prędkość maksymalna | brak danych | 180 km/h |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | brak danych | 1 625 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 708 kmz baku i spalania | 714 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 7,2 l/100 km | 7,7 l/100 kmwg katalogu |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | brak danych | 480 l1480 l po złożeniu kanapy |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat / 300 000 km (wybrane elementy) | 5 lat / 150 000 km |
| Assistance | brak danych | 3 lata (holowanie, auto zastępcze lub nocleg, teren UE) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Dongfeng Mage BenzynaMage ICE · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Forthing T-Five BenzynaStandard · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Dongfeng Mage czy Forthing T-Five?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: Dongfeng Mage: 109 900 zł, Forthing T-Five: 109 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Dongfeng Mage czy Forthing T-Five?
Dongfeng Mage zużywa energię za 525 zł mniej rocznie. Dane: Dongfeng Mage: 7 560 zł, Forthing T-Five: 8 085 zł.
Który ma większą moc: Dongfeng Mage czy Forthing T-Five?
Dongfeng Mage ma większą moc o 20 KM. Dane: Dongfeng Mage: 197 KM, Forthing T-Five: 177 KM.
Który ma większy zasięg: Dongfeng Mage czy Forthing T-Five?
Forthing T-Five ma większy zasięg o 6 km. Dane: Dongfeng Mage: 708 km, Forthing T-Five: 714 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę