Bestune T90 czy Dongfeng Mage? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Bestune T90 (Benzyna, 1.5 Business), od 109 900 zł oraz Dongfeng Mage (Benzyna, Mage ICE), od 109 900 zł.
- Dongfeng Mage zużywa energię za 525 zł mniej rocznie.
- Dongfeng Mage ma większą moc o 37 KM.
- Bestune T90 ma większy zasięg o 71 km.
Bestune T90 czy Dongfeng Mage
Cena od najtańszego
Bestune T90 Benzyna109 900 zł
Dongfeng Mage Benzyna109 900 zł
Moc od najmocniejszego
Dongfeng Mage Benzyna197 KM (najlepsza wartość)
Bestune T90 Benzyna160 KM
Zasięg od najdalszego
Bestune T90 Benzyna779 km (najlepsza wartość)
Dongfeng Mage Benzyna708 km
Bestune T90 czy Dongfeng Mage: pełne porównanie
- Najniższy koszt energiiDongfeng Mage Benzyna7 560 złprzewaga nad drugim: 525 zł rocznie
- NajmocniejszyDongfeng Mage Benzyna197 KMprzewaga nad drugim: 37 KM
- Najdalszy zasięgBestune T90 Benzyna779 kmprzewaga nad drugim: 71 km
| Parametr | BenzynaBestune T90Benzyna · 1.5 Business109 900 zł | BenzynaDongfeng MageBenzyna · Mage ICE109 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 109 900 złWyprzedaż rocznika 2025, ograniczona liczba aut, bez daty końca. Cennik łączy tę cenę z 2.0 Business Plus (245 KM): zapytaj, które auto stoi. | 109 900 złWyprzedaż rocznika 2025 dla każdego klienta, do wyczerpania zapasu; importer nie podaje daty końca |
| Cena katalogowa | 129 900 zł | 123 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 8 085 zł | 7 560 zł (najlepsza wartość)−525 zł |
| Energia: koszt 100 km | 54 zł | 50 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 160 KM | 197 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 258 Nm | 305 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | brak danych | 8,5 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 779 km (najlepsza wartość)z baku i spalania | 708 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 7,7 l/100 km | 7,2 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 560 l | brak danych |
| Miejsca | 5 | brak danych |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 150 000 km | 7 lat / 300 000 km (wybrane elementy) |
| Assistance | 3 lata (Polska, holowanie do 100 km) | brak danych |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Bestune T90 Benzyna1.5 Business · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Dongfeng Mage BenzynaMage ICE · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Bestune T90 czy Dongfeng Mage?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: Bestune T90: 109 900 zł, Dongfeng Mage: 109 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Bestune T90 czy Dongfeng Mage?
Dongfeng Mage zużywa energię za 525 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T90: 8 085 zł, Dongfeng Mage: 7 560 zł.
Który ma większą moc: Bestune T90 czy Dongfeng Mage?
Dongfeng Mage ma większą moc o 37 KM. Dane: Bestune T90: 160 KM, Dongfeng Mage: 197 KM.
Który ma większy zasięg: Bestune T90 czy Dongfeng Mage?
Bestune T90 ma większy zasięg o 71 km. Dane: Bestune T90: 779 km, Dongfeng Mage: 708 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę