Bestune T90 czy Forthing T-Five? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Bestune T90 (Benzyna, 1.5 Business), od 109 900 zł oraz Forthing T-Five (Benzyna, Standard), od 109 900 zł.
- Forthing T-Five ma większą moc o 17 KM.
- Bestune T90 ma większy zasięg o 65 km.
- Bestune T90 ma większy bagażnik o 80 l.
Bestune T90 czy Forthing T-Five
Cena od najtańszego
Bestune T90 Benzyna109 900 zł
Forthing T-Five Benzyna109 900 zł
Moc od najmocniejszego
Forthing T-Five Benzyna177 KM (najlepsza wartość)
Bestune T90 Benzyna160 KM
Zasięg od najdalszego
Bestune T90 Benzyna779 km (najlepsza wartość)
Forthing T-Five Benzyna714 km
Bestune T90 czy Forthing T-Five: pełne porównanie
- NajmocniejszyForthing T-Five Benzyna177 KMprzewaga nad drugim: 17 KM
- Najdalszy zasięgBestune T90 Benzyna779 kmprzewaga nad drugim: 65 km
- Największy bagażnikBestune T90 Benzyna560 lprzewaga nad drugim: 80 l
| Parametr | BenzynaBestune T90Benzyna · 1.5 Business109 900 zł | BenzynaForthing T-FiveBenzyna · Standard109 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 109 900 złWyprzedaż rocznika 2025, ograniczona liczba aut, bez daty końca. Cennik łączy tę cenę z 2.0 Business Plus (245 KM): zapytaj, które auto stoi. | 109 900 złWyprzedaż rocznika 2026, ograniczona liczba aut; nie łączy się z rabatem 3% dla rodzin 2+3 ani dla grup zawodowych. |
| Cena katalogowa | 129 900 zł (najlepsza wartość) | 135 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 8 085 zł | 8 085 zł |
| Energia: koszt 100 km | 54 zł | 54 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 160 KM | 177 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 258 Nm | 260 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | brak danych | 9,5 swg katalogu |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (najlepsza wartość) | 180 km/h |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | brak danych | 1 625 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 779 km (najlepsza wartość)z baku i spalania | 714 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 7,7 l/100 km | 7,7 l/100 kmwg katalogu |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 560 l (najlepsza wartość) | 480 l1480 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | 5 | brak danych |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 150 000 km | 5 lat / 150 000 km |
| Assistance | 3 lata (Polska, holowanie do 100 km) | 3 lata (holowanie, auto zastępcze lub nocleg, teren UE) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Bestune T90 Benzyna1.5 Business · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Forthing T-Five BenzynaStandard · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Bestune T90 czy Forthing T-Five?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: Bestune T90: 109 900 zł, Forthing T-Five: 109 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Bestune T90 czy Forthing T-Five?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: Bestune T90: 8 085 zł, Forthing T-Five: 8 085 zł.
Który ma większą moc: Bestune T90 czy Forthing T-Five?
Forthing T-Five ma większą moc o 17 KM. Dane: Bestune T90: 160 KM, Forthing T-Five: 177 KM.
Który ma większy zasięg: Bestune T90 czy Forthing T-Five?
Bestune T90 ma większy zasięg o 65 km. Dane: Bestune T90: 779 km, Forthing T-Five: 714 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę