Hongqi HS5 czy Jetour T2? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Hongqi HS5 (Benzyna, Executive 2.0T AWD), od 167 900 zł oraz Jetour T2 (Benzyna, 2.0 7DCT 4WD), od 174 900 zł.

  • Hongqi HS5 jest tańszy o 7 000 zł.
  • Hongqi HS5 zużywa energię za 3 675 zł mniej rocznie.
  • Hongqi HS5 ma większy zasięg o 191 km.

Hongqi HS5 czy Jetour T2

Cena od najtańszego

  1. Hongqi HS5 Benzyna167 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Jetour T2 Benzyna174 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Hongqi HS5 Benzyna245 KM
  2. Jetour T2 Benzyna245 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Hongqi HS5 Benzyna800 km (najlepsza wartość)
  2. Jetour T2 Benzyna609 km

Hongqi HS5 czy Jetour T2: pełne porównanie

  • NajtańszyHongqi HS5 Benzyna167 900 złprzewaga nad drugim: 7 000 zł
  • Najniższy koszt energiiHongqi HS5 Benzyna8 400 złprzewaga nad drugim: 3 675 zł rocznie
  • Najdalszy zasięgHongqi HS5 Benzyna800 kmprzewaga nad drugim: 191 km
ParametrBenzynaHongqi HS5Benzyna · Executive 2.0T AWD167 900 złBenzynaJetour T2Benzyna · 2.0 7DCT 4WD174 900 zł
Cena i koszty
Cena od167 900 zł (najlepsza wartość)Importer: rabat 5 000 zł (rocznik 2026) lub 14 000 zł (2025), do wyczerpania zapasów; zapytaj salon174 900 zł+7 000 złzalecana cena importera; lakier inny niż biały +3 400 zł
Cena katalogowa167 900 zł (najlepsza wartość)174 900 zł
Energia: koszt rocznie8 400 zł (najlepsza wartość)12 075 zł+3 675 zł
Energia: koszt 100 km56 zł (najlepsza wartość)81 zł
Osiągi i napęd
Moc245 KM245 KM
Moment obrotowy380 Nm (najlepsza wartość)375 Nm
0–100 km/h8,5 s8,5 s
Prędkość maksymalnabrak danych180 km/h
Układ napędowyAWDAWD
Masa własna1 850 kg1 880 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny800 km (najlepsza wartość)z baku i spalania609 kmz baku i spalania
Zużycie (katalog)8,0 l/100 km11,5 l/100 km
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 150 000 km7 lat / 150 000 km
Assistancebrak danych3 lata (tylko w Polsce, holowanie do 100 km)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Hongqi HS5 czy Jetour T2?

Hongqi HS5 jest tańszy o 7 000 zł. Dane: Hongqi HS5: 167 900 zł, Jetour T2: 174 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Hongqi HS5 czy Jetour T2?

Hongqi HS5 zużywa energię za 3 675 zł mniej rocznie. Dane: Hongqi HS5: 8 400 zł, Jetour T2: 12 075 zł.

Który ma większą moc: Hongqi HS5 czy Jetour T2?

W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: Hongqi HS5: 245 KM, Jetour T2: 245 KM.

Który ma większy zasięg: Hongqi HS5 czy Jetour T2?

Hongqi HS5 ma większy zasięg o 191 km. Dane: Hongqi HS5: 800 km, Jetour T2: 609 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę