BAW 212 czy Hongqi HS5? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: BAW 212 (Diesel 4x4, First Edition), od 174 500 zł oraz Hongqi HS5 (Benzyna, Executive 2.0T AWD), od 167 900 zł.
- Hongqi HS5 jest tańszy o 6 600 zł.
- Hongqi HS5 zużywa energię za 2 258 zł mniej rocznie.
- Hongqi HS5 ma większą moc o 75 KM.
- Hongqi HS5 ma większy zasięg o 12 km.
BAW 212 czy Hongqi HS5
Cena od najtańszego
Hongqi HS5 Benzyna167 900 zł (najlepsza wartość)
BAW 212 Diesel 4x4174 500 zł
Moc od najmocniejszego
Hongqi HS5 Benzyna245 KM (najlepsza wartość)
BAW 212 Diesel 4x4170 KM
Zasięg od najdalszego
Hongqi HS5 Benzyna800 km (najlepsza wartość)
BAW 212 Diesel 4x4788 km
BAW 212 czy Hongqi HS5: pełne porównanie
- NajtańszyHongqi HS5 Benzyna167 900 złprzewaga nad drugim: 6 600 zł
- Najniższy koszt energiiHongqi HS5 Benzyna8 400 złprzewaga nad drugim: 2 258 zł rocznie
- NajmocniejszyHongqi HS5 Benzyna245 KMprzewaga nad drugim: 75 KM
- Najdalszy zasięgHongqi HS5 Benzyna800 kmprzewaga nad drugim: 12 km
| Parametr | DieselBAW 212Diesel 4x4 · First Edition174 500 zł | BenzynaHongqi HS5Benzyna · Executive 2.0T AWD167 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 174 500 złBrutto z karty importera (141 870 zł netto); opcje bez cen: blokada przednia, wyciągarka, stopnie, szyberdach | 167 900 zł (najlepsza wartość)−6 600 złImporter: rabat 5 000 zł (rocznik 2026) lub 14 000 zł (2025), do wyczerpania zapasów; zapytaj salon |
| Cena katalogowa | 174 500 zł | 167 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 10 658 zł | 8 400 zł (najlepsza wartość)−2 258 zł |
| Energia: koszt 100 km | 71 zł | 56 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 170 KM | 245 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 415 Nm (najlepsza wartość) | 380 Nm |
| 0–100 km/h | brak danych | 8,5 s |
| Układ napędowy | AWD | AWD |
| Masa własna | 2 235 kg | 1 850 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 788 kmz baku i spalania | 800 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 10,15 l/100 kmwg katalogu | 8,0 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Miejsca | 5 | brak danych |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 3 lata / 100 000 km | 5 lat / 150 000 km |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
BAW 212 Diesel 4x4First Edition · od 174 500 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Hongqi HS5 BenzynaExecutive 2.0T AWD · od 167 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: BAW 212 czy Hongqi HS5?
Hongqi HS5 jest tańszy o 6 600 zł. Dane: BAW 212: 174 500 zł, Hongqi HS5: 167 900 zł.
Który zużywa mniej energii: BAW 212 czy Hongqi HS5?
Hongqi HS5 zużywa energię za 2 258 zł mniej rocznie. Dane: BAW 212: 10 658 zł, Hongqi HS5: 8 400 zł.
Który ma większą moc: BAW 212 czy Hongqi HS5?
Hongqi HS5 ma większą moc o 75 KM. Dane: BAW 212: 170 KM, Hongqi HS5: 245 KM.
Który ma większy zasięg: BAW 212 czy Hongqi HS5?
Hongqi HS5 ma większy zasięg o 12 km. Dane: BAW 212: 788 km, Hongqi HS5: 800 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę