BAW 212 czy Jetour T2? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: BAW 212 (Diesel 4x4, First Edition), od 174 500 zł oraz Jetour T2 (Benzyna, 2.0 7DCT 4WD), od 174 900 zł.

  • BAW 212 jest tańszy o 400 zł.
  • BAW 212 zużywa energię za 1 417 zł mniej rocznie.
  • Jetour T2 ma większą moc o 75 KM.
  • BAW 212 ma większy zasięg o 179 km.

BAW 212 czy Jetour T2

Cena od najtańszego

  1. BAW 212 Diesel 4x4174 500 zł (najlepsza wartość)
  2. Jetour T2 Benzyna174 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Jetour T2 Benzyna245 KM (najlepsza wartość)
  2. BAW 212 Diesel 4x4170 KM

Zasięg od najdalszego

  1. BAW 212 Diesel 4x4788 km (najlepsza wartość)
  2. Jetour T2 Benzyna609 km

BAW 212 czy Jetour T2: pełne porównanie

  • NajtańszyBAW 212 Diesel 4x4174 500 złprzewaga nad drugim: 400 zł
  • Najniższy koszt energiiBAW 212 Diesel 4x410 658 złprzewaga nad drugim: 1 417 zł rocznie
  • NajmocniejszyJetour T2 Benzyna245 KMprzewaga nad drugim: 75 KM
  • Najdalszy zasięgBAW 212 Diesel 4x4788 kmprzewaga nad drugim: 179 km
ParametrDieselBAW 212Diesel 4x4 · First Edition174 500 złBenzynaJetour T2Benzyna · 2.0 7DCT 4WD174 900 zł
Cena i koszty
Cena od174 500 zł (najlepsza wartość)Brutto z karty importera (141 870 zł netto); opcje bez cen: blokada przednia, wyciągarka, stopnie, szyberdach174 900 zł+400 złzalecana cena importera; lakier inny niż biały +3 400 zł
Cena katalogowa174 500 zł (najlepsza wartość)174 900 zł
Energia: koszt rocznie10 658 zł (najlepsza wartość)12 075 zł+1 417 zł
Energia: koszt 100 km71 zł (najlepsza wartość)81 zł
Osiągi i napęd
Moc170 KM245 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy415 Nm (najlepsza wartość)375 Nm
0–100 km/hbrak danych8,5 s
Prędkość maksymalnabrak danych180 km/h
Układ napędowyAWDAWD
Masa własna2 235 kg1 880 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny788 km (najlepsza wartość)z baku i spalania609 kmz baku i spalania
Zużycie (katalog)10,15 l/100 kmwg katalogu11,5 l/100 km
Miejsce i ładowność
Miejsca5brak danych
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja3 lata / 100 000 km7 lat / 150 000 km
Assistancebrak danych3 lata (tylko w Polsce, holowanie do 100 km)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: BAW 212 czy Jetour T2?

BAW 212 jest tańszy o 400 zł. Dane: BAW 212: 174 500 zł, Jetour T2: 174 900 zł.

Który zużywa mniej energii: BAW 212 czy Jetour T2?

BAW 212 zużywa energię za 1 417 zł mniej rocznie. Dane: BAW 212: 10 658 zł, Jetour T2: 12 075 zł.

Który ma większą moc: BAW 212 czy Jetour T2?

Jetour T2 ma większą moc o 75 KM. Dane: BAW 212: 170 KM, Jetour T2: 245 KM.

Który ma większy zasięg: BAW 212 czy Jetour T2?

BAW 212 ma większy zasięg o 179 km. Dane: BAW 212: 788 km, Jetour T2: 609 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę