Porównaj auta

SUV 4,77 m, benzyna 1.5T, automat 8AT

Benzyna

Changan CS75 Plus.

Duży, cichy SUV. Pali dużo w mieście.

Dane sprawdzone: · Źródła

Changan CS75 Plus to pięcioosobowy SUV 4,77 m z benzyną 1.5 turbo 181 KM, automatem 8-biegowym i napędem na przód, w jednej wersji z pełnym wyposażeniem. Testy chwalą wyciszenie i miejsce z tyłu, a bagażnik ma 725 l.

Więcej o aucie

Uważaj na spalanie w mieście (10–12 l/100 km w testach) i brak części asystentów, m.in. martwego pola.

Cena od141 400 zł* Promocja na otwarcie z cennika importera, bez daty końca i warunków; niektórzy dealerzy podają niższe ceny bez opisanych warunków.
Galeria · 8 zdjęć
Changan CS75 PlusBenzyna · 141 400 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 13 salonów

01 · Koszty

Ile pali Changan CS75 Plus? cennik 7,4 l, miasto 10–12 l.

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i paliwo. Cennik podaje 7,4 l/100 km, a testy w mieście 10–12 l, więc kalkulator startuje na zużyciu z testów.

Ceny
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Cennik importera podaje 7,4 l/100 km (WLTP, cykl mieszany). Specyfikacja Changan Europe (Euro 6E) podaje 7,68 l, autokatalog.pl 7,68 l, a Otomoto 7,7 l, więc norma mieści się w zakresie 7,4–7,7 l. Źródła różnicy nie ustaliliśmy.
Zużycie realne (testy prasowe)
Liczymy 9,5 l/100 km: to nasze zaokrąglenie środka między wynikami dwóch testów. Spider's Web (25.09.2026): w mieście do 12 l, na drodze szybkiej ok. 9 l, spokojnie poniżej 8 l. AutoCentrum (30.09.2026): w mieście bliżej 10 l, przy oszczędnej jeździe ok. 7 l. To po jednym egzemplarzu, bez opisanej metody pomiaru.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 180 250 zł

Benzyna

zakup paliwo

zakuppaliwo / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Benzyna kosztuje łącznie 180 250 zł: zakup 141 400 zł i energia 38 850 zł.

02 · Trasa

Zasięg Changan CS75 Plus: ile przejedziesz na jednym baku.

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym warto zatankować; zbiornik ma 58 l.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Zasięg z pełnego baku to nasze obliczenia: 58 l ÷ 7,4 l/100 km ≈ 780 km wg normy, a przy zużyciu z testów ok. 610 km (importer zasięgu nie podaje). Stację planujemy po 90% tej wartości, czyli po ok. 700 km wg normy i ok. 550 km wg testów.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów.

03 · Wyposażenie

Changan CS75 Plus wyposażenie: co dostajesz, a czego brakuje.

Jedna linia „pełne wyposażenie modelu”: lista tego, co jest w cenie. Cennik wymienia jako opcję tylko felgi 20″ (cena obecna nieznana), więc ważniejsze od wyboru są braki: martwe pole, monitorowanie uwagi i przednie czujniki. Przy SOS i asystentach z kopii cennika dealera pytaj salon o konkretną sztukę.

W standardzie

Nadwozie i światła

  • Podwójna szyba przednia
  • Dach panoramiczny
  • Światła do jazdy dziennej LED
  • Reflektory LED z automatycznym włączaniem i regulacją wysokości
  • Przednie automatyczne światła drogowe
  • Tylne światła LED
  • Spojler z wysoko montowanym światłem stop
  • Przyciemniane szyby
  • Podgrzewana szyba przednia i dysze
  • Relingi dachowe
  • Elektryczna klapa bagażnika
  • Obręcze aluminiowe 19" (225/55 R19)

Komfort i fotele

  • Fotele
  • Fotel kierowcy
  • Kierownica ze skóry wegańskiej, regulowana w 2 płaszczyznach, podgrzewana
  • Fotel pasażera: elektryczna regulacja, 4 kierunki
  • Podgrzewane fotele przednie
  • Podłokietnik środkowy z tyłu
  • Składana tylna kanapa 60:40
  • Elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane lusterka
  • Automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne
  • Klimatyzacja
  • Nawiewy dla pasażerów II rzędu
  • Filtr PM2.5
  • Klimatyzowany schowek w podłokietniku

Multimedia

  • Ekrany
  • Nagłośnienie
  • CarPlay i Android Auto
  • Zestaw wskaźników 10,25"
  • Ekran pasażera 12,3"
  • Ładowarka bezprzewodowa 15 W
  • Nawigacja GPS online, radio DAB+, muzyka online
  • Sterowanie głosowe (tylko po angielsku wg Changan Europe)
  • Keyless (otwieranie i start bez kluczyka)
  • Nastrojowe oświetlenie wnętrza
  • Tryby scenariuszy w kabinie

Asystenci jazdy

  • Tryby jazdy
  • Tempomat adaptacyjny
  • Hamowanie awaryjne (AEB)
  • Kamery 540°
  • Ostrzeganie przed kolizją czołową (FCW)
  • Asystent jazdy w korku (TJA)
  • Asystent utrzymania pasa (LKA) i ostrzeganie o opuszczeniu pasa (LDW)
  • Ostrzeżenie o bezpiecznej odległości (SDW)

Praktyczność

  • Koło zapasowe

Bezpieczeństwo

  • Poduszki: przednie, boczne przednie, kurtyny
  • ABS+EBD+BA, ESP, TCS, TPMS, HHC, HDC, Auto Hold
  • ISOFIX (tył)
  • Elektryczny hamulec postojowy

Tego nie ma

Martwe pole · Monitorowanie uwagi kierowcy · Czujniki parkowania z przodu · Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości

Cennik nie rozstrzyga

SOS / eCall · Felgi 20″ · Hak i holowanie · Ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) · Asystent zmiany pasa (LCA) · Czujniki parkowania tył (wg testu; cennik nie wymienia)

Cennik Changan CS75 Plus (od 1.06.2026, pobrany 8.10.2026), s. 2–3; testy Spider's Web (25.09.2026) i AutoCentrum (30.09.2026). „Zapytaj salon” oznacza, że cennik pozycji nie rozstrzyga.

04 · Wnętrze

Changan CS75 Plus wnętrze i zdjęcia: tak wygląda w środku.

Zdjęcia z materiałów importera i konfiguratora Changan Europe. Lakiery na zdjęciach różnią się między ujęciami, a nie wiadomo, które wyposażenie pokazuje ujęcie wnętrza.

Changan CS75 Plus: wnętrze z szerokim ekranem, pikowaną tapicerką i szyberdachem.

05 · Opinie z testów

Changan CS75 Plus opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Testy chwalą wyciszenie, miejsce z tyłu i bagażnik 725 l, a krytykują spalanie w mieście (10–12 l/100 km wobec 7,4 w cenniku), obsługę CarPlay i klimatyzacji oraz brak części asystentów. Wyniku Euro NCAP nie znaleźliśmy.

Spalanie w mieście w testach10–12 l/100 kmcennik 7,4; po jednym teście Spider's Web i AutoCentrum

5 plusów7 uwag

Co chwalą

  • Wyciszenie: AutoCentrum zanotował swobodną rozmowę przy 120 km/h, a Spider's Web pisze, że audio nie ginie w szumie przy 140 km/h i nazywa wyciszenie klasą.
    Więcej · 3 źródła

    W standardzie jest podwójna szyba przednia.

    Źródła: AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026, Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, Cennik Changan CS75 Plus 06.2026

  • Miejsce: z tyłu dużo przestrzeni nawet dla wysokich i płaska podłoga (oba testy).
    Więcej · 4 źródła

    Bagażnik 725 l (metoda kropli wg Changan Europe) mieści się mimo dojazdowego koła pod podłogą.

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026, Cennik Changan CS75 Plus 06.2026, Changan Europe: specyfikacja CS75 Plus 10.2026

Pokaż pozostałe (3)
  • Prowadzenie na tle chińskiej konkurencji: Spider's Web nie uznał auta za denerwująco miękkie, a AutoCentrum zawieszenie za komfortowe na nierównościach; do aut niemieckich autor Spider's Web widzi dystans.
    2 źródła

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026

  • Skrzynia 8AT zmienia biegi płynnie, a reakcja na gaz jest szybka (AutoCentrum).
    Więcej · 2 źródła

    Cennik podaje 8,1 s do 100 km/h.

    Źródła: AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026, Cennik Changan CS75 Plus 06.2026

  • Wnętrze oceniono jako estetyczne i dobrze spasowane, z miłymi materiałami (Spider's Web i AutoCentrum).
    2 źródła

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026

Na co uważać

  • Spalanie: Spider's Web w mieście do 12 l, na drodze szybkiej ok. 9 l; AutoCentrum w mieście bliżej 10 l, oszczędnie ok. 7 l.
    Więcej · 4 źródła

    Cennik podaje 7,4 l, specyfikacja Changan Europe 7,68 l. Licz paliwo na 9–10 l, a w samym mieście więcej.

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026, Cennik Changan CS75 Plus 06.2026, Changan Europe: specyfikacja CS75 Plus 10.2026

  • Multimedia: przy CarPlay zmiana nawiewu lub temperatury wymaga nawet kilkunastu kliknięć (Spider's Web).
    Więcej · 2 źródła

    AutoCentrum: bezprzewodowy CarPlay zawiesił się po kilku minutach, a ekran reagował z opóźnieniem. Sprawdź z własnym telefonem.

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026

Pokaż pozostałe (5)
  • Klimatyzacja: Spider's Web pisze, że ustawienia trzeba dobierać inaczej niż w autach europejskich i zdarza się dmuchanie zimnym powietrzem mimo ustawień.
    1 źródło

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026

  • Pozycja kierowcy: mały zakres regulacji kierownicy i krótkie siedzisko to kłopot dla wysokich kierowców, a klapa bagażnika jest nisko (Spider's Web).
    Więcej · 1 źródło

    Wsiądź na jazdę próbną, jeśli masz ponad 185 cm wzrostu.

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026

  • Kamery i czujniki: Spider's Web zauważył, że po wrzuceniu D obraz kamer znika, a przednich czujników parkowania w egzemplarzu testowym nie było.
    Więcej · 1 źródło

    Przednie kamery trzeba włączać ręcznie.

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026

  • Asystenci: oba testy opisują brak monitorowania martwego pola (AutoCentrum) oraz monitorowania uwagi kierowcy i rozpoznawania znaków (Spider's Web).
    Więcej · 3 źródła

    Cennik oficjalny wymienia FCW, AEB, IACC, TJA, LKA i LDW.

    Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026, Cennik Changan CS75 Plus 06.2026

  • Dźwięk ostrzegawczy dla pieszych jest głośny w kabinie do ok. 30 km/h i nie da się go wyciszyć, tylko zmienić melodię (Otomoto, 08.05.2026, wczesny egzemplarz).
    1 źródło

    Źródła: Otomoto News: Changan w Polsce, ceny i debiut 05.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Licz paliwo na 9–10 l/100 km, a na jeździe próbnej sprawdź CarPlay z własnym telefonem, pozycję za kierownicą i to, które asystenty ma konkretna sztuka.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Dobrze

Gwarancja na pojazd to 7 lat lub 160 000 km, na perforację nadwozia 12 lat (cennik importera).

Więcej · 1 źródło

Warunków gwarancji, przeglądów ani ich cen w dokumentach nie znaleźliśmy.

Źródła: Cennik Changan CS75 Plus 06.2026

Pokaż pozostałe (2)

Uwaga

Serwis i części: AutoCentrum pisze, że o sukcesie modelu zdecyduje sprawność serwisu, dostępność części i dopracowanie multimediów.

Więcej · 1 źródło

Marka sprzedaje się w Polsce od maja 2026 przez trzy grupy dealerskie, więc zapytaj o terminy napraw.

Źródła: AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026

Dobrze

Cena: Spider's Web ocenia ją jako dobrą (trudno kupić tak obszerne auto za taką kwotę), ale spodziewa się, że wersje hybrydowe będą sensowniejsze niż benzyna.

1 źródło

Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Cena: importer podaje 141 400 zł (Premier Edition, bez daty końca), a Grupy Bemo i PGD pokazują 129 900 zł jako ofertę limitowaną, bez warunków i bez daty; PGD w jednym miejscu pisze o oszczędności 15 000 zł, w innym 20 000 zł.

Więcej · 3 źródła

Pytaj o cenę końcową na piśmie.

Źródła: Cennik Changan CS75 Plus 06.2026, Grupa Bemo: Changan CS75 Plus 10.2026, Grupa PGD: Changan CS75 Plus 10.2026

Pokaż pozostałe (4)

Nie wiemy

Homologacja jednostkowa: według Spider's Web (25.09.2026) testowany egzemplarz był dopuszczony na jednostkowym zezwoleniu, a AutoCentrum (30.09.2026) łączy ją z brakiem systemu SOS.

Więcej · 2 źródła

Importer w dokumentach tego nie potwierdza ani nie wyklucza i nie wiemy, czy dotyczy każdej sztuki. Zapytaj salon, jak homologowana jest Twoja i co to znaczy dla rejestracji, ubezpieczenia i odsprzedaży.

Źródła: Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026

Nie wiemy

Euro NCAP: nie znaleziono wyniku Changana CS75 Plus (sprawdzone 8.10.2026). 5 gwiazdek Deepala S05 i S07 to inne, elektryczne modele i nie przenosi się na ten.

1 źródło

Źródła: Euro NCAP: wyniki testów 10.2026

Nie wiemy

Lista asystentów: kopia cennika jednego dealera dodaje do oficjalnej listy martwe pole (BSD), RCTA i LCA, a oficjalny cennik i dwa testy ich nie znajdują.

Więcej · 3 źródła

Uznajemy, że ich nie ma, ale zapytaj o konkretną sztukę.

Źródła: Cennik Changan CS75 Plus 06.2026, Spider's Web Autoblog: test Changan CS75 Plus 09.2026, AutoCentrum: Changan CS75 Plus w Polsce, pierwsza jazda 09.2026

Nie wiemy

Przeglądy, części i holowanie: cennik nie podaje interwałów ani cen przeglądów, dopuszczalnej masy holowanej ani haka.

Więcej · 1 źródło

Zapytaj o koszt pierwszych trzech przeglądów.

Źródła: Cennik Changan CS75 Plus 06.2026

Źródła opinii (8), stan na 08.10.2026

Blog dealerski (bez opisu metody, nie opieramy na nim wniosków)

Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Dla kogo, a dla kogo nie

Czy Changan CS75 Plus to dobry wybór? Tak dla rodziny w trasie, nie dla samego miasta.

Nie wybierasz tu wersji ani napędu, więc decyzja jest prosta: czy cisza, 725 l bagażnika i komplet wyposażenia przeważą nad litrami w mieście, brakiem martwego pola i sprzedażą na homologacji jednostkowej.

Duży SUV do trasy: sprawdź paliwo, asystentów i formalności

Wybierz go, jeśli jeździsz rodziną w trasę: ok. 9 l/100 km na autostradzie, cisza przy 120 km/h, 725 l bagażnika, 181 KM i komplet wyposażenia od 141 400 zł (promocja importera; katalogowo 149 900 zł). Odpuść, jeśli większość kilometrów robisz po mieście: 9,5 zamiast 7,4 l/100 km to przy 15 000 km rocznie ok. 2,2 tys. zł więcej za paliwo (7 zł/l). Nie ma tu też monitorowania martwego pola ani napędu 4x4.

Dlaczego tak

  • Cisza i miejsce: podwójna szyba przednia, swobodna rozmowa przy 120 km/h (AutoCentrum), płaska podłoga z tyłu i 725 l bagażnika mimo dojazdowego koła
  • Komplet w cenie: trzy ekrany, 14 głośników, dach panoramiczny, kamery 540°, elektryczna klapa; cennik wymienia jako opcję tylko felgi 20″ (promocja z nimi gratis, wartość 2 500 zł, wygasła)
  • Gwarancja 7 lat lub 160 000 km i 12 lat na perforację nadwozia wg cennika importera

Na co uważać

  • Spalanie w mieście 10–12 l/100 km w testach wobec 7,4 l w cenniku; zbiornik ma 58 l
  • Brak martwego pola, monitorowania uwagi i przednich czujników; testy piszą też o sprzedaży na homologacji jednostkowej (według AutoCentrum bez SOS): zapytaj salon o swoją sztukę na piśmie
  • CarPlay zawiesił się w teście, a klimatyzacja przy CarPlay wymaga wielu kliknięć; marka sprzedaje się od maja 2026, a Euro NCAP nie znaleźliśmy

07 · Rywale

Z czym porównać duży SUV z benzyną do ok. 165 tys. zł.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Changan CS75 Plus (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Changan CS75 Plus, pomarańczowa — gorzej.

Różnice liczymy od Changan CS75 Plus · 149 900 zł (katalogowa)

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Changan CS75 Plus: 7 lat i co warto wiedzieć.

Cennik podaje dwa okresy ochrony. Ogólnych warunków gwarancji (OWG) nie znaleźliśmy w dokumentach importera, więc poproś salon o nie przed podpisaniem umowy.

Pojazdpierwszy limit: lat albo km
7 lat lub 160 000 km
Perforacja nadwoziawarunki: zapytaj w salonie
12 lat

Warunki gwarancji

Brak OWG w źródłach

Warunków gwarancji nie ma w dokumentach.

Szczegóły

Cennik podaje 7 lat lub 160 000 km na pojazd i 12 lat na perforację, ale nie podaje wyłączeń, zasad dla części zużywających się ani obowiązku przeglądów w autoryzowanym serwisie. Strona gwarancji Changan Europe nie obejmowała CS75 Plus (sprawdzone 17.09.2026). Poproś salon o OWG na piśmie.

Cennik importera

Przeglądy

Brak cen w źródłach

Interwałów i cen przeglądów nie znamy.

Szczegóły

Cennik nie podaje interwałów ani cen przeglądów, a pakietów serwisowych nie znaleźliśmy. Poproś salon o koszt pierwszych trzech przeglądów i listę części, które trzeba zamawiać z zewnątrz.

Cennik importera

Assistance

1 zł w pakiecie OC/AC

Assistance potwierdzony tylko w pakiecie za 1 zł.

Szczegóły

Cennik daje OC, AC, NNW i Assistance za 1 zł w pierwszym roku eksploatacji. Asystencji producenta jako osobnej gwarancji nie potwierdziliśmy, więc zapytaj o zakres, limity i to, co dzieje się po pierwszym roku.

Cennik importera

Sieć serwisowa

Nowa marka

Sieć serwisowa dopiero powstaje.

Szczegóły

Changan sprzedaje się w Polsce od maja 2026 przez trzy grupy dealerskie. Sieć dopiero powstaje, a AutoCentrum zauważa, że o sukcesie modelu zdecyduje serwis i dostępność części. Zapytaj, gdzie najbliżej wykonasz przegląd i naprawę gwarancyjną.

AutoCentrum, 30.09.2026

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Changan CS75 Plus: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 13 salonów Changan i Deepal: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 13 salonów w 10 miastach.

13 salonów Changan i Deepal10 miast

Lista salonów

Salony Changan i Deepal: adres, telefon, jazda próbna.

13 salonów w 10 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 3 salony

Kraków 2 salony

Bielsko-Biała 1 salon

Chorzów 1 salon

Gdańsk 1 salon

Jelonek 1 salon

Łódź 1 salon

Motycz 1 salon

Poznań 1 salon

Szczecin 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

Changan CS75 Plus pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena i trzy kwoty w obiegu, spalanie, asystenci, homologacja jednostkowa i serwis nowej marki: odpowiedzi na to, o co pyta kupujący Changana CS75 Plus.

Ile kosztuje Changan CS75 Plus naprawdę i czy da się taniej?

Cennik importera podaje 149 900 zł katalogowo i 141 400 zł w promocji na otwarcie, bez daty końca i warunków. Grupy Bemo i PGD pokazują 129 900 zł jako ofertę limitowaną, też bez warunków (8.10.2026), więc poproś salon o cenę końcową swojej sztuki na piśmie.

Ile pali CS75 Plus w mieście i w trasie?

Cennik podaje 7,4 l/100 km, a testy w mieście 10–12 l, na drodze szybkiej ok. 9 l i ok. 7 l przy oszczędnej jeździe. Licz 9,5 l (nasze założenie), czyli przy 15 000 km rocznie ok. 10 tys. zł paliwa przy 7 zł za litr (cennik dałby ok. 7,8 tys. zł).

Czy CS75 Plus ma monitorowanie martwego pola?

Nie: nie ma go w oficjalnym cenniku i opisuje to AutoCentrum. Kopia cennika jednego dealera wymienia BSD, więc zapytaj salon o konkretną sztukę. Są za to tempomat adaptacyjny, AEB i kamery 540°.

Co znaczy sprzedaż na homologacji jednostkowej?

Według Spider's Web (25.09.2026) testowany egzemplarz miał jednostkowe zezwolenie, a AutoCentrum (30.09.2026) łączy je z brakiem systemu SOS. Importer tego nie komentuje, więc zapytaj salon, jak homologowana jest Twoja sztuka i co to zmienia przy rejestracji, ubezpieczeniu i odsprzedaży.

Czy Apple CarPlay w CS75 Plus działa stabilnie?

Bezprzewodowy CarPlay jest w standardzie, ale w teście AutoCentrum zawiesił się po kilku minutach. Spider's Web: zmiana nawiewu przy CarPlay to nawet kilkanaście kliknięć. Sprawdź z własnym telefonem.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Benzyna CS75 Plus: Cena cennikowa 149 900 zł, promocja importera na otwarcie 141 400 zł (−8 500 zł) — warunek: Promocja na otwarcie z cennika importera, bez daty końca i warunków; niektórzy dealerzy podają niższe ceny bez opisanych warunków.

141 400 zł to cena „Premier Edition, promocja na otwarcie” z cennika importera obowiązującego od 1.06.2026; cennik nie podaje daty końca ani warunków. Grupy dealerskie Bemo i PGD pokazują na swoich stronach 129 900 zł jako ofertę limitowaną, również bez warunków i daty, więc nie liczymy jej jako ceny. Cenę końcową swojej sztuki potwierdź w salonie na piśmie.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (1)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Changan CS75 Plus. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, kiedy chcesz przyjechać — umówimy jazdę próbną.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 13 salonów