BYD Seal U czy Geely Starray EM-i? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: BYD Seal U (Plug-in DM-i, Boost), od 141 000 zł oraz Geely Starray EM-i (EM-i, Pro), od 119 900 zł.
- Geely Starray EM-i jest tańszy o 21 100 zł.
- BYD Seal U zużywa energię za 603 zł mniej rocznie.
- Geely Starray EM-i ma większą moc o 44 KM.
- BYD Seal U ma większy zasięg o 137 km.
- Geely Starray EM-i ma większy bagażnik o 3 l.
BYD Seal U czy Geely Starray EM-i
Cena od najtańszego
Geely Starray EM-i EM-i119 900 zł (najlepsza wartość)
BYD Seal U Plug-in DM-i141 000 zł
Moc od najmocniejszego
Geely Starray EM-i EM-i262 KM (najlepsza wartość)
BYD Seal U Plug-in DM-i218 KM
Zasięg od najdalszego
BYD Seal U Plug-in DM-i1080 km (najlepsza wartość)
Geely Starray EM-i EM-i943 km
BYD Seal U czy Geely Starray EM-i: pełne porównanie
- NajtańszyGeely Starray EM-i EM-i119 900 złprzewaga nad drugim: 21 100 zł
- Najniższy koszt energiiBYD Seal U Plug-in DM-i4 650 złprzewaga nad drugim: 603 zł rocznie
- NajmocniejszyGeely Starray EM-i EM-i262 KMprzewaga nad drugim: 44 KM
- Najszybszy do 100 km/hGeely Starray EM-i EM-i8,1 sprzewaga nad drugim: 0,8 s
- Najdalszy zasięgBYD Seal U Plug-in DM-i1080 kmprzewaga nad drugim: 137 km
- Największy bagażnikGeely Starray EM-i EM-i428 lprzewaga nad drugim: 3 l
| Parametr | PHEVBYD Seal UPlug-in DM-i · Boost141 000 zł | PHEVGeely Starray EM-iEM-i · Pro119 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 141 000 złRabat tylko za gotówkę, nie łączy się z kredytem, leasingiem ani najmem; rocznik 2026, do wyczerpania zapasów | 119 900 zł (najlepsza wartość)−21 100 złAuta z roku produkcji 2025, do wyczerpania zapasów, bez łączenia z promocjami; auto z 2026 roku kosztuje 149 900 zł |
| Cena katalogowa | 169 900 zł | 149 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 4 650 zł (najlepsza wartość) | 5 253 zł+603 zł |
| Energia: koszt 100 km | 31 zł (najlepsza wartość) | 35 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 218 KM | 262 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 300 Nm (najlepsza wartość) | 262 Nm |
| 0–100 km/h | 8,9 s | 8,1 s (najlepsza wartość) |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h | 170 km/h |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 940 kg | 1 730 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 1080 km (najlepsza wartość) | 943 km |
| Zasięg na samym prądzie | 80 km | 83 km (najlepsza wartość) |
| Zużycie (katalog) | 2,2 l/100 km5,6 l przy pustej baterii | 2,4 l/100 km6,2 l przy pustej baterii |
| Bateria | 18,3 kWh | 18,4 kWh |
| Ładowanie AC | 11 kW (15–100% w 2 h) | brak danych |
| Ładowanie DC | 18 kW (30–80% w 35 min) | 30–80% w 20 min (moc w kW niepodana) |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 425 l1440 l po złożeniu kanapy | 428 l (najlepsza wartość)2065 l po złożeniu kanapy |
| Holowanie (bez hamulca / z hamulcem) | 750 / 750 kg | brak danych |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 6 lat / 150 000 km | 6 lat / 150 000 km |
| Gwarancja na baterię | 8 lat / 200 000 km (SOH min. 70%) | 8 lat (limit km niepotwierdzony) |
| Euro NCAP | 5 gwiazdek (2023, test wersji elektrycznej) | 5★ (10.12.2025, wersja Comfort) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
BYD Seal U Plug-in DM-iBoost · od 141 000 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Geely Starray EM-i EM-iPro · od 119 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: BYD Seal U czy Geely Starray EM-i?
Geely Starray EM-i jest tańszy o 21 100 zł. Dane: BYD Seal U: 141 000 zł, Geely Starray EM-i: 119 900 zł.
Który zużywa mniej energii: BYD Seal U czy Geely Starray EM-i?
BYD Seal U zużywa energię za 603 zł mniej rocznie. Dane: BYD Seal U: 4 650 zł, Geely Starray EM-i: 5 253 zł.
Który ma większą moc: BYD Seal U czy Geely Starray EM-i?
Geely Starray EM-i ma większą moc o 44 KM. Dane: BYD Seal U: 218 KM, Geely Starray EM-i: 262 KM.
Który ma większy zasięg: BYD Seal U czy Geely Starray EM-i?
BYD Seal U ma większy zasięg o 137 km. Dane: BYD Seal U: 1080 km, Geely Starray EM-i: 943 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę