BYD Seal U czy MG S9 PHEV? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: BYD Seal U (Plug-in DM-i, Boost), od 141 000 zł oraz MG S9 PHEV (Plug-in Hybrid, Excite), od 167 900 zł.

  • BYD Seal U jest tańszy o 26 900 zł.
  • BYD Seal U zużywa energię za 646 zł mniej rocznie.
  • MG S9 PHEV ma większą moc o 81 KM.
  • BYD Seal U ma większy zasięg o 10 km.
  • BYD Seal U ma większy bagażnik o 93 l.

BYD Seal U czy MG S9 PHEV

Cena od najtańszego

  1. BYD Seal U Plug-in DM-i141 000 zł (najlepsza wartość)
  2. MG S9 PHEV Plug-in Hybrid167 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. MG S9 PHEV Plug-in Hybrid299 KM (najlepsza wartość)
  2. BYD Seal U Plug-in DM-i218 KM

Zasięg od najdalszego

  1. BYD Seal U Plug-in DM-i1080 km (najlepsza wartość)
  2. MG S9 PHEV Plug-in Hybrid1070 km

BYD Seal U czy MG S9 PHEV: pełne porównanie

  • NajtańszyBYD Seal U Plug-in DM-i141 000 złprzewaga nad drugim: 26 900 zł
  • Najniższy koszt energiiBYD Seal U Plug-in DM-i4 650 złprzewaga nad drugim: 646 zł rocznie
  • NajmocniejszyMG S9 PHEV Plug-in Hybrid299 KMprzewaga nad drugim: 81 KM
  • Najszybszy do 100 km/hBYD Seal U Plug-in DM-i8,9 sprzewaga nad drugim: 0,7 s
  • Najdalszy zasięgBYD Seal U Plug-in DM-i1080 kmprzewaga nad drugim: 10 km
  • Największy bagażnikBYD Seal U Plug-in DM-i425 lprzewaga nad drugim: 93 l
ParametrPHEVBYD Seal UPlug-in DM-i · Boost141 000 złPHEVMG S9 PHEVPlug-in Hybrid · Excite167 900 zł
Cena i koszty
Cena od141 000 zł (najlepsza wartość)Rabat tylko za gotówkę, nie łączy się z kredytem, leasingiem ani najmem; rocznik 2026, do wyczerpania zapasów167 900 zł+26 900 złCena promocyjna: do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; nie łączy się z kredytem 50/50 ani leasingiem MG
Cena katalogowa169 900 zł (najlepsza wartość)172 900 zł
Energia: koszt rocznie4 650 zł (najlepsza wartość)5 296 zł+646 zł
Energia: koszt 100 km31 zł (najlepsza wartość)35 zł
Osiągi i napęd
Moc218 KM299 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy300 Nm390 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h8,9 s (najlepsza wartość)9,6 s
Prędkość maksymalna170 km/h200 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyFWDFWD
Masa własna1 940 kg2 160 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny1080 km (najlepsza wartość)1070 kmwg katalogu
Zasięg na samym prądzie80 km100 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)2,2 l/100 km5,6 l przy pustej baterii2,4 l/100 km6,7 l przy pustej baterii
Bateria18,3 kWh24,7 kWh brutto (23,2 kWh użytkowa)
Ładowanie AC11 kW (15–100% w 2 h)11 kW (0-100% w ok. 3 h; z gniazdka 2,2 kW ok. 11,5 h)
Ładowanie DC18 kW (30–80% w 35 min)brak danych
Miejsce i ładowność
Bagażnik425 l (najlepsza wartość)1440 l po złożeniu kanapy332 l2093 l po złożeniu kanapy
Miejscabrak danych7
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)750 / 750 kg750 / 2000 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja6 lat / 150 000 km7 lat / 150 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km (SOH min. 70%)7 lat / 150 000 km (próg utraty pojemności: 70%)
Assistancebrak danych7 lat (przy przeglądach w ASO MG; w standardzie 1 rok)
Euro NCAP5 gwiazdek (2023, test wersji elektrycznej)5★ (Euro NCAP 2025, wersja PHEV LUX, 2160 kg)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: BYD Seal U czy MG S9 PHEV?

BYD Seal U jest tańszy o 26 900 zł. Dane: BYD Seal U: 141 000 zł, MG S9 PHEV: 167 900 zł.

Który zużywa mniej energii: BYD Seal U czy MG S9 PHEV?

BYD Seal U zużywa energię za 646 zł mniej rocznie. Dane: BYD Seal U: 4 650 zł, MG S9 PHEV: 5 296 zł.

Który ma większą moc: BYD Seal U czy MG S9 PHEV?

MG S9 PHEV ma większą moc o 81 KM. Dane: BYD Seal U: 218 KM, MG S9 PHEV: 299 KM.

Który ma większy zasięg: BYD Seal U czy MG S9 PHEV?

BYD Seal U ma większy zasięg o 10 km. Dane: BYD Seal U: 1080 km, MG S9 PHEV: 1070 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę