Changan CS55 Plus czy DFSK FX600? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Changan CS55 Plus (Benzyna, 1.5T 7DCT), od 122 600 zł oraz DFSK FX600 (Benzyna, Comfort), od 119 900 zł.

  • DFSK FX600 jest tańszy o 2 700 zł.
  • Changan CS55 Plus zużywa energię za 1 050 zł mniej rocznie.
  • Changan CS55 Plus ma większą moc o 4 KM.
  • DFSK FX600 ma większy zasięg o 3 km.

Changan CS55 Plus czy DFSK FX600

Cena od najtańszego

  1. DFSK FX600 Benzyna119 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Changan CS55 Plus Benzyna122 600 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Changan CS55 Plus Benzyna181 KM (najlepsza wartość)
  2. DFSK FX600 Benzyna177 KM

Zasięg od najdalszego

  1. DFSK FX600 Benzyna674 km (najlepsza wartość)
  2. Changan CS55 Plus Benzyna671 km

Changan CS55 Plus czy DFSK FX600: pełne porównanie

  • NajtańszyDFSK FX600 Benzyna119 900 złprzewaga nad drugim: 2 700 zł
  • Najniższy koszt energiiChangan CS55 Plus Benzyna7 980 złprzewaga nad drugim: 1 050 zł rocznie
  • NajmocniejszyChangan CS55 Plus Benzyna181 KMprzewaga nad drugim: 4 KM
  • Najdalszy zasięgDFSK FX600 Benzyna674 kmprzewaga nad drugim: 3 km
ParametrBenzynaChangan CS55 PlusBenzyna · 1.5T 7DCT122 600 złBenzynaDFSK FX600Benzyna · Comfort119 900 zł
Cena i koszty
Cena od122 600 złPromocja na otwarcie z cennika: bez terminu, puli i warunków. Potwierdź w salonie na piśmie.119 900 zł (najlepsza wartość)−2 700 złCena promocyjna z cennika od 1.11.2025, bez podanych warunków i końca. Ceny zalecane, u dealera mogą być inne.
Cena katalogowa129 990 zł (najlepsza wartość)139 900 zł
Energia: koszt rocznie7 980 zł (najlepsza wartość)9 030 zł+1 050 zł
Energia: koszt 100 km53 zł (najlepsza wartość)60 zł
Osiągi i napęd
Moc181 KM (najlepsza wartość)177 KM
Moment obrotowy280 Nm300 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h8,3 sbrak danych
Prędkość maksymalna190 km/hbrak danych
Układ napędowyFWDFWD
Masa własna1 450 kgbrak danych
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny671 kmz baku i spalania674 km (najlepsza wartość)z baku i spalania
Zużycie (katalog)7,6 l/100 km8,6 l/100 km
Miejsce i ładowność
Bagażnik475 l1415 l po złożeniu kanapybrak danych
Miejscabrak danych7
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 160 000 km7 lat / 150 000 km
Assistancebrak danych3 lata

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Changan CS55 Plus czy DFSK FX600?

DFSK FX600 jest tańszy o 2 700 zł. Dane: Changan CS55 Plus: 122 600 zł, DFSK FX600: 119 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Changan CS55 Plus czy DFSK FX600?

Changan CS55 Plus zużywa energię za 1 050 zł mniej rocznie. Dane: Changan CS55 Plus: 7 980 zł, DFSK FX600: 9 030 zł.

Który ma większą moc: Changan CS55 Plus czy DFSK FX600?

Changan CS55 Plus ma większą moc o 4 KM. Dane: Changan CS55 Plus: 181 KM, DFSK FX600: 177 KM.

Który ma większy zasięg: Changan CS55 Plus czy DFSK FX600?

DFSK FX600 ma większy zasięg o 3 km. Dane: Changan CS55 Plus: 671 km, DFSK FX600: 674 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę