Changan CS55 Plus czy Jetour X70 Plus? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Changan CS55 Plus (Benzyna, 1.5T 7DCT), od 122 600 zł oraz Jetour X70 Plus (Benzyna, 1.5T 6DCT), od 124 900 zł.

  • Changan CS55 Plus jest tańszy o 2 300 zł.
  • Changan CS55 Plus zużywa energię za 1 995 zł mniej rocznie.
  • Changan CS55 Plus ma większą moc o 34 KM.
  • Changan CS55 Plus ma większy zasięg o 71 km.

Changan CS55 Plus czy Jetour X70 Plus

Cena od najtańszego

  1. Changan CS55 Plus Benzyna122 600 zł (najlepsza wartość)
  2. Jetour X70 Plus Benzyna124 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Changan CS55 Plus Benzyna181 KM (najlepsza wartość)
  2. Jetour X70 Plus Benzyna147 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Changan CS55 Plus Benzyna671 km (najlepsza wartość)
  2. Jetour X70 Plus Benzyna600 km

Changan CS55 Plus czy Jetour X70 Plus: pełne porównanie

  • NajtańszyChangan CS55 Plus Benzyna122 600 złprzewaga nad drugim: 2 300 zł
  • Najniższy koszt energiiChangan CS55 Plus Benzyna7 980 złprzewaga nad drugim: 1 995 zł rocznie
  • NajmocniejszyChangan CS55 Plus Benzyna181 KMprzewaga nad drugim: 34 KM
  • Najdalszy zasięgChangan CS55 Plus Benzyna671 kmprzewaga nad drugim: 71 km
ParametrBenzynaChangan CS55 PlusBenzyna · 1.5T 7DCT122 600 złBenzynaJetour X70 PlusBenzyna · 1.5T 6DCT124 900 zł
Cena i koszty
Cena od122 600 zł (najlepsza wartość)Promocja na otwarcie z cennika: bez terminu, puli i warunków. Potwierdź w salonie na piśmie.124 900 zł+2 300 złCena z cennika; lakier inny niż biały +2 900 zł. Z finansowaniem (leasing 101%, kredyt 50/50) importer pokazuje 119 900 zł; za gotówkę pytaj salon.
Cena katalogowa129 990 zł124 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie7 980 zł (najlepsza wartość)9 975 zł+1 995 zł
Energia: koszt 100 km53 zł (najlepsza wartość)67 zł
Osiągi i napęd
Moc181 KM (najlepsza wartość)147 KM
Moment obrotowy280 Nm (najlepsza wartość)230 Nm
0–100 km/h8,3 sbrak danych
Prędkość maksymalna190 km/h (najlepsza wartość)180 km/h
Układ napędowyFWDFWD
Masa własna1 450 kg1 593 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny671 km (najlepsza wartość)z baku i spalania600 kmz baku i spalania
Zużycie (katalog)7,6 l/100 km9,5 l/100 kmwg katalogu
Miejsce i ładowność
Bagażnik475 l1415 l po złożeniu kanapybrak danych
Miejscabrak danych7
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 160 000 km7 lat / 150 000 km
Assistancebrak danych3 lata (tylko w Polsce, holowanie do 100 km)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Changan CS55 Plus czy Jetour X70 Plus?

Changan CS55 Plus jest tańszy o 2 300 zł. Dane: Changan CS55 Plus: 122 600 zł, Jetour X70 Plus: 124 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Changan CS55 Plus czy Jetour X70 Plus?

Changan CS55 Plus zużywa energię za 1 995 zł mniej rocznie. Dane: Changan CS55 Plus: 7 980 zł, Jetour X70 Plus: 9 975 zł.

Który ma większą moc: Changan CS55 Plus czy Jetour X70 Plus?

Changan CS55 Plus ma większą moc o 34 KM. Dane: Changan CS55 Plus: 181 KM, Jetour X70 Plus: 147 KM.

Który ma większy zasięg: Changan CS55 Plus czy Jetour X70 Plus?

Changan CS55 Plus ma większy zasięg o 71 km. Dane: Changan CS55 Plus: 671 km, Jetour X70 Plus: 600 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę