Changan CS55 Plus czy JAC JS8 Pro? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Changan CS55 Plus (Benzyna, 1.5T 7DCT), od 122 600 zł oraz JAC JS8 Pro (Benzyna, 7 miejsc), od 124 900 zł.

  • Changan CS55 Plus jest tańszy o 2 300 zł.
  • Changan CS55 Plus zużywa energię za 315 zł mniej rocznie.
  • Changan CS55 Plus ma większą moc o 6 KM.
  • JAC JS8 Pro ma większy zasięg o 63 km.
  • Changan CS55 Plus ma większy bagażnik o 57 l.

Changan CS55 Plus czy JAC JS8 Pro

Cena od najtańszego

  1. Changan CS55 Plus Benzyna122 600 zł (najlepsza wartość)
  2. JAC JS8 Pro Benzyna124 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Changan CS55 Plus Benzyna181 KM (najlepsza wartość)
  2. JAC JS8 Pro Benzyna175 KM

Zasięg od najdalszego

  1. JAC JS8 Pro Benzyna734 km (najlepsza wartość)
  2. Changan CS55 Plus Benzyna671 km

Changan CS55 Plus czy JAC JS8 Pro: pełne porównanie

  • NajtańszyChangan CS55 Plus Benzyna122 600 złprzewaga nad drugim: 2 300 zł
  • Najniższy koszt energiiChangan CS55 Plus Benzyna7 980 złprzewaga nad drugim: 315 zł rocznie
  • NajmocniejszyChangan CS55 Plus Benzyna181 KMprzewaga nad drugim: 6 KM
  • Najszybszy do 100 km/hChangan CS55 Plus Benzyna8,3 sprzewaga nad drugim: 1,5 s
  • Najdalszy zasięgJAC JS8 Pro Benzyna734 kmprzewaga nad drugim: 63 km
  • Największy bagażnikChangan CS55 Plus Benzyna475 lprzewaga nad drugim: 57 l
ParametrBenzynaChangan CS55 PlusBenzyna · 1.5T 7DCT122 600 złBenzynaJAC JS8 ProBenzyna · 7 miejsc124 900 zł
Cena i koszty
Cena od122 600 zł (najlepsza wartość)Promocja na otwarcie z cennika: bez terminu, puli i warunków. Potwierdź w salonie na piśmie.124 900 zł+2 300 złPromocja do 31.10.2026, rocznik 2026. Przy kredycie 0% cena w cenniku to 126 900 zł (więcej niż gotówka).
Cena katalogowa129 990 zł (najlepsza wartość)139 900 zł
Energia: koszt rocznie7 980 zł (najlepsza wartość)8 295 zł+315 zł
Energia: koszt 100 km53 zł (najlepsza wartość)55 zł
Osiągi i napęd
Moc181 KM (najlepsza wartość)175 KM
Moment obrotowy280 Nm300 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h8,3 s (najlepsza wartość)9,8 s
Prędkość maksymalna190 km/h (najlepsza wartość)170 km/h
Układ napędowyFWDFWD
Masa własna1 450 kg1 675 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny671 kmz baku i spalania734 km (najlepsza wartość)z baku i spalania
Zużycie (katalog)7,6 l/100 km7,9 l/100 km
Miejsce i ładowność
Bagażnik475 l (najlepsza wartość)1415 l po złożeniu kanapy418 l2153 l po złożeniu kanapy
Miejscabrak danych7
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 160 000 km5 lat / 150 000 km
Assistancebrak danych3 lata

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Changan CS55 Plus czy JAC JS8 Pro?

Changan CS55 Plus jest tańszy o 2 300 zł. Dane: Changan CS55 Plus: 122 600 zł, JAC JS8 Pro: 124 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Changan CS55 Plus czy JAC JS8 Pro?

Changan CS55 Plus zużywa energię za 315 zł mniej rocznie. Dane: Changan CS55 Plus: 7 980 zł, JAC JS8 Pro: 8 295 zł.

Który ma większą moc: Changan CS55 Plus czy JAC JS8 Pro?

Changan CS55 Plus ma większą moc o 6 KM. Dane: Changan CS55 Plus: 181 KM, JAC JS8 Pro: 175 KM.

Który ma większy zasięg: Changan CS55 Plus czy JAC JS8 Pro?

JAC JS8 Pro ma większy zasięg o 63 km. Dane: Changan CS55 Plus: 671 km, JAC JS8 Pro: 734 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę