DFSK FX600 czy Jetour X70 Plus? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: DFSK FX600 (Benzyna, Comfort), od 119 900 zł oraz Jetour X70 Plus (Benzyna, 1.5T 6DCT), od 124 900 zł.
- DFSK FX600 jest tańszy o 5 000 zł.
- DFSK FX600 zużywa energię za 945 zł mniej rocznie.
- DFSK FX600 ma większą moc o 30 KM.
- DFSK FX600 ma większy zasięg o 74 km.
DFSK FX600 czy Jetour X70 Plus
Cena od najtańszego
DFSK FX600 Benzyna119 900 zł (najlepsza wartość)
Jetour X70 Plus Benzyna124 900 zł
Moc od najmocniejszego
DFSK FX600 Benzyna177 KM (najlepsza wartość)
Jetour X70 Plus Benzyna147 KM
Zasięg od najdalszego
DFSK FX600 Benzyna674 km (najlepsza wartość)
Jetour X70 Plus Benzyna600 km
DFSK FX600 czy Jetour X70 Plus: pełne porównanie
- NajtańszyDFSK FX600 Benzyna119 900 złprzewaga nad drugim: 5 000 zł
- Najniższy koszt energiiDFSK FX600 Benzyna9 030 złprzewaga nad drugim: 945 zł rocznie
- NajmocniejszyDFSK FX600 Benzyna177 KMprzewaga nad drugim: 30 KM
- Najdalszy zasięgDFSK FX600 Benzyna674 kmprzewaga nad drugim: 74 km
| Parametr | BenzynaDFSK FX600Benzyna · Comfort119 900 zł | BenzynaJetour X70 PlusBenzyna · 1.5T 6DCT124 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 119 900 zł (najlepsza wartość)Cena promocyjna z cennika od 1.11.2025, bez podanych warunków i końca. Ceny zalecane, u dealera mogą być inne. | 124 900 zł+5 000 złCena z cennika; lakier inny niż biały +2 900 zł. Z finansowaniem (leasing 101%, kredyt 50/50) importer pokazuje 119 900 zł; za gotówkę pytaj salon. |
| Cena katalogowa | 139 900 zł | 124 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 9 030 zł (najlepsza wartość) | 9 975 zł+945 zł |
| Energia: koszt 100 km | 60 zł (najlepsza wartość) | 67 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 177 KM (najlepsza wartość) | 147 KM |
| Moment obrotowy | 300 Nm (najlepsza wartość) | 230 Nm |
| Prędkość maksymalna | brak danych | 180 km/h |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | brak danych | 1 593 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 674 km (najlepsza wartość)z baku i spalania | 600 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 8,6 l/100 km | 9,5 l/100 kmwg katalogu |
| Miejsce i ładowność | ||
| Miejsca | 7 | 7 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat / 150 000 km | 7 lat / 150 000 km |
| Assistance | 3 lata | 3 lata (tylko w Polsce, holowanie do 100 km) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
DFSK FX600 BenzynaComfort · od 119 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jetour X70 Plus Benzyna1.5T 6DCT · od 124 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: DFSK FX600 czy Jetour X70 Plus?
DFSK FX600 jest tańszy o 5 000 zł. Dane: DFSK FX600: 119 900 zł, Jetour X70 Plus: 124 900 zł.
Który zużywa mniej energii: DFSK FX600 czy Jetour X70 Plus?
DFSK FX600 zużywa energię za 945 zł mniej rocznie. Dane: DFSK FX600: 9 030 zł, Jetour X70 Plus: 9 975 zł.
Który ma większą moc: DFSK FX600 czy Jetour X70 Plus?
DFSK FX600 ma większą moc o 30 KM. Dane: DFSK FX600: 177 KM, Jetour X70 Plus: 147 KM.
Który ma większy zasięg: DFSK FX600 czy Jetour X70 Plus?
DFSK FX600 ma większy zasięg o 74 km. Dane: DFSK FX600: 674 km, Jetour X70 Plus: 600 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę