JAC JS8 Pro czy Jetour X70 Plus? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: JAC JS8 Pro (Benzyna, 7 miejsc), od 124 900 zł oraz Jetour X70 Plus (Benzyna, 1.5T 6DCT), od 124 900 zł.
- JAC JS8 Pro zużywa energię za 1 680 zł mniej rocznie.
- JAC JS8 Pro ma większą moc o 28 KM.
- JAC JS8 Pro ma większy zasięg o 134 km.
JAC JS8 Pro czy Jetour X70 Plus
Cena od najtańszego
JAC JS8 Pro Benzyna124 900 zł
Jetour X70 Plus Benzyna124 900 zł
Moc od najmocniejszego
JAC JS8 Pro Benzyna175 KM (najlepsza wartość)
Jetour X70 Plus Benzyna147 KM
Zasięg od najdalszego
JAC JS8 Pro Benzyna734 km (najlepsza wartość)
Jetour X70 Plus Benzyna600 km
JAC JS8 Pro czy Jetour X70 Plus: pełne porównanie
- Najniższy koszt energiiJAC JS8 Pro Benzyna8 295 złprzewaga nad drugim: 1 680 zł rocznie
- NajmocniejszyJAC JS8 Pro Benzyna175 KMprzewaga nad drugim: 28 KM
- Najdalszy zasięgJAC JS8 Pro Benzyna734 kmprzewaga nad drugim: 134 km
| Parametr | BenzynaJAC JS8 ProBenzyna · 7 miejsc124 900 zł | BenzynaJetour X70 PlusBenzyna · 1.5T 6DCT124 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 124 900 złPromocja do 31.10.2026, rocznik 2026. Przy kredycie 0% cena w cenniku to 126 900 zł (więcej niż gotówka). | 124 900 złCena z cennika; lakier inny niż biały +2 900 zł. Z finansowaniem (leasing 101%, kredyt 50/50) importer pokazuje 119 900 zł; za gotówkę pytaj salon. |
| Cena katalogowa | 139 900 zł | 124 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 8 295 zł (najlepsza wartość) | 9 975 zł+1 680 zł |
| Energia: koszt 100 km | 55 zł (najlepsza wartość) | 67 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 175 KM (najlepsza wartość) | 147 KM |
| Moment obrotowy | 300 Nm (najlepsza wartość) | 230 Nm |
| 0–100 km/h | 9,8 s | brak danych |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h | 180 km/h (najlepsza wartość) |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 675 kg | 1 593 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 734 km (najlepsza wartość)z baku i spalania | 600 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 7,9 l/100 km | 9,5 l/100 kmwg katalogu |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 418 l2153 l po złożeniu kanapy | brak danych |
| Miejsca | 7 | 7 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 150 000 km | 7 lat / 150 000 km |
| Assistance | 3 lata | 3 lata (tylko w Polsce, holowanie do 100 km) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
JAC JS8 Pro Benzyna7 miejsc · od 124 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jetour X70 Plus Benzyna1.5T 6DCT · od 124 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: JAC JS8 Pro czy Jetour X70 Plus?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: JAC JS8 Pro: 124 900 zł, Jetour X70 Plus: 124 900 zł.
Który zużywa mniej energii: JAC JS8 Pro czy Jetour X70 Plus?
JAC JS8 Pro zużywa energię za 1 680 zł mniej rocznie. Dane: JAC JS8 Pro: 8 295 zł, Jetour X70 Plus: 9 975 zł.
Który ma większą moc: JAC JS8 Pro czy Jetour X70 Plus?
JAC JS8 Pro ma większą moc o 28 KM. Dane: JAC JS8 Pro: 175 KM, Jetour X70 Plus: 147 KM.
Który ma większy zasięg: JAC JS8 Pro czy Jetour X70 Plus?
JAC JS8 Pro ma większy zasięg o 134 km. Dane: JAC JS8 Pro: 734 km, Jetour X70 Plus: 600 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę