Chery Tiggo 9 czy MG S9 PHEV? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Chery Tiggo 9 (Plug-in (CSH), Prestige), od 209 900 zł oraz MG S9 PHEV (Plug-in Hybrid, Excite), od 167 900 zł.

  • MG S9 PHEV jest tańszy o 42 000 zł.
  • MG S9 PHEV zużywa energię za 568 zł mniej rocznie.
  • Chery Tiggo 9 ma większą moc o 129 KM.
  • MG S9 PHEV ma większy zasięg o 20 km.
  • MG S9 PHEV ma większy bagażnik o 189 l.

Chery Tiggo 9 czy MG S9 PHEV

Cena od najtańszego

  1. MG S9 PHEV Plug-in Hybrid167 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Chery Tiggo 9 Plug-in (CSH)209 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Chery Tiggo 9 Plug-in (CSH)428 KM (najlepsza wartość)
  2. MG S9 PHEV Plug-in Hybrid299 KM

Zasięg od najdalszego

  1. MG S9 PHEV Plug-in Hybrid1070 km (najlepsza wartość)
  2. Chery Tiggo 9 Plug-in (CSH)1050 km

Chery Tiggo 9 czy MG S9 PHEV: pełne porównanie

  • NajtańszyMG S9 PHEV Plug-in Hybrid167 900 złprzewaga nad drugim: 42 000 zł
  • Najniższy koszt energiiMG S9 PHEV Plug-in Hybrid5 296 złprzewaga nad drugim: 568 zł rocznie
  • NajmocniejszyChery Tiggo 9 Plug-in (CSH)428 KMprzewaga nad drugim: 129 KM
  • Najszybszy do 100 km/hChery Tiggo 9 Plug-in (CSH)5,4 sprzewaga nad drugim: 4,2 s
  • Najdalszy zasięgMG S9 PHEV Plug-in Hybrid1070 kmprzewaga nad drugim: 20 km
  • Największy bagażnikMG S9 PHEV Plug-in Hybrid332 lprzewaga nad drugim: 189 l
ParametrPHEVChery Tiggo 9Plug-in (CSH) · Prestige209 900 złPHEVMG S9 PHEVPlug-in Hybrid · Excite167 900 zł
Cena i koszty
Cena od209 900 złBez rabatu gotówkowego; OC/AC i GAP po 1 zł do 31.10.2026167 900 zł (najlepsza wartość)−42 000 złCena promocyjna: do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli; nie łączy się z kredytem 50/50 ani leasingiem MG
Cena katalogowa209 900 zł172 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie5 864 zł5 296 zł (najlepsza wartość)−568 zł
Energia: koszt 100 km39 zł35 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc428 KM (najlepsza wartość)299 KM
Moment obrotowy580 Nm (najlepsza wartość)390 Nm
0–100 km/h5,4 s (najlepsza wartość)9,6 s
Prędkość maksymalna180 km/h200 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyAWDFWD
Masa własna2 233 kg2 160 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny1050 km1070 km (najlepsza wartość)wg katalogu
Zasięg na samym prądzie147 km (najlepsza wartość)100 km
Zużycie (katalog)1,7 l/100 km6,9 l przy pustej baterii2,4 l/100 km6,7 l przy pustej baterii
Bateria34,46 kWh brutto24,7 kWh brutto (23,2 kWh użytkowa)
Ładowanie AC6,6 kW (30-80% w 5,5 h)11 kW (0-100% w ok. 3 h; z gniazdka 2,2 kW ok. 11,5 h)
Ładowanie DC71 kW (30-80% w 18 min)brak danych
Miejsce i ładowność
Bagażnik143 l2065 l po złożeniu kanapy332 l (najlepsza wartość)2093 l po złożeniu kanapy
Miejscabrak danych7
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)750 / 1500 kg750 / 2000 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 150 000 km lub 3 lata bez limitu km7 lat / 150 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 160 000 km (akumulator, silnik i elektronika)7 lat / 150 000 km (próg utraty pojemności: 70%)
Assistancebrak danych7 lat (przy przeglądach w ASO MG; w standardzie 1 rok)
Euro NCAPnie znaleziono wyniku Euro NCAP5★ (Euro NCAP 2025, wersja PHEV LUX, 2160 kg)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Chery Tiggo 9 czy MG S9 PHEV?

MG S9 PHEV jest tańszy o 42 000 zł. Dane: Chery Tiggo 9: 209 900 zł, MG S9 PHEV: 167 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Chery Tiggo 9 czy MG S9 PHEV?

MG S9 PHEV zużywa energię za 568 zł mniej rocznie. Dane: Chery Tiggo 9: 5 864 zł, MG S9 PHEV: 5 296 zł.

Który ma większą moc: Chery Tiggo 9 czy MG S9 PHEV?

Chery Tiggo 9 ma większą moc o 129 KM. Dane: Chery Tiggo 9: 428 KM, MG S9 PHEV: 299 KM.

Który ma większy zasięg: Chery Tiggo 9 czy MG S9 PHEV?

MG S9 PHEV ma większy zasięg o 20 km. Dane: Chery Tiggo 9: 1050 km, MG S9 PHEV: 1070 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę