Deepal S07 czy GAC Hyptec HT? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Deepal S07 (Elektryczny, S07), od 204 900 zł oraz GAC Hyptec HT (Elektryczny, Elite), od 222 900 zł.

  • Deepal S07 jest tańszy o 18 000 zł.
  • Deepal S07 zużywa energię za 36 zł mniej rocznie.
  • GAC Hyptec HT ma większą moc o 27 KM.
  • Deepal S07 ma większy zasięg o 30 km.
  • GAC Hyptec HT ma większy bagażnik o 160 l.

Deepal S07 czy GAC Hyptec HT

Cena od najtańszego

  1. Deepal S07 Elektryczny204 900 zł (najlepsza wartość)
  2. GAC Hyptec HT Elektryczny222 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. GAC Hyptec HT Elektryczny244 KM (najlepsza wartość)
  2. Deepal S07 Elektryczny217 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Deepal S07 Elektryczny475 km (najlepsza wartość)
  2. GAC Hyptec HT Elektryczny445 km

Deepal S07 czy GAC Hyptec HT: pełne porównanie

  • NajtańszyDeepal S07 Elektryczny204 900 złprzewaga nad drugim: 18 000 zł
  • Najniższy koszt energiiDeepal S07 Elektryczny3 348 złprzewaga nad drugim: 36 zł rocznie
  • NajmocniejszyGAC Hyptec HT Elektryczny244 KMprzewaga nad drugim: 27 KM
  • Najszybszy do 100 km/hGAC Hyptec HT Elektryczny7,0 sprzewaga nad drugim: 0,9 s
  • Najdalszy zasięgDeepal S07 Elektryczny475 kmprzewaga nad drugim: 30 km
  • Największy bagażnikGAC Hyptec HT Elektryczny670 lprzewaga nad drugim: 160 l
ParametrEVDeepal S07Elektryczny · S07204 900 złEVGAC Hyptec HTElektryczny · Elite222 900 zł
Cena i koszty
Cena od204 900 zł (najlepsza wartość)222 900 zł+18 000 złCennik z 08.2025, rocznik 2025, do wyczerpania zapasów; nowszego cennika importera nie znaleziono, zapytaj salon
Cena katalogowa204 900 zł (najlepsza wartość)222 900 zł
Energia: koszt rocznie3 348 zł (najlepsza wartość)3 384 zł+36 zł
Energia: koszt 100 km22 zł (najlepsza wartość)23 zł
Osiągi i napęd
Moc217 KMwg katalogu244 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy320 Nm (najlepsza wartość)309 Nm
0–100 km/h7,9 s7,0 s (najlepsza wartość)
Prędkość maksymalna180 km/h183 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyRWDRWD
Masa własna2 073 kg2 080 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny475 km (najlepsza wartość)445 km
Zasięg na samym prądzie475 km (najlepsza wartość)445 km
Zużycie (katalog)18,6 kWh/100 km18,8 kWh/100 km
Bateria79,97 kWh NCM72,7 kWh
Ładowanie AC11 kW11 kW (30–80% w 4,2 h)
Ładowanie DC93 kW (10–80% w 48 min)163 kW (30–80% w 28 min)
Miejsce i ładowność
Bagażnik510 l1385 l po złożeniu kanapy670 l (najlepsza wartość)1802 l po złożeniu kanapy
Miejsca55
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 160 000 km8 lat
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km8 lat / 200 000 km
Euro NCAP5 gwiazdek (Euro NCAP 2024, ponowna ocena w grudniu 2025)brak danych

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Deepal S07 czy GAC Hyptec HT?

Deepal S07 jest tańszy o 18 000 zł. Dane: Deepal S07: 204 900 zł, GAC Hyptec HT: 222 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Deepal S07 czy GAC Hyptec HT?

Deepal S07 zużywa energię za 36 zł mniej rocznie. Dane: Deepal S07: 3 348 zł, GAC Hyptec HT: 3 384 zł.

Który ma większą moc: Deepal S07 czy GAC Hyptec HT?

GAC Hyptec HT ma większą moc o 27 KM. Dane: Deepal S07: 217 KM, GAC Hyptec HT: 244 KM.

Który ma większy zasięg: Deepal S07 czy GAC Hyptec HT?

Deepal S07 ma większy zasięg o 30 km. Dane: Deepal S07: 475 km, GAC Hyptec HT: 445 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę