Deepal S07 czy XPeng G6? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Deepal S07 (Elektryczny, S07), od 204 900 zł oraz XPeng G6 (Elektryk, RWD Air Standard Range), od 194 900 zł.

  • XPeng G6 jest tańszy o 10 000 zł.
  • XPeng G6 zużywa energię za 360 zł mniej rocznie.
  • XPeng G6 ma większą moc o 35 KM.
  • XPeng G6 ma większy zasięg o 5 km.
  • XPeng G6 ma większy bagażnik o 61 l.

Deepal S07 czy XPeng G6

Cena od najtańszego

  1. XPeng G6 Elektryk194 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Deepal S07 Elektryczny204 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. XPeng G6 Elektryk252 KM (najlepsza wartość)
  2. Deepal S07 Elektryczny217 KM

Zasięg od najdalszego

  1. XPeng G6 Elektryk480 km (najlepsza wartość)
  2. Deepal S07 Elektryczny475 km

Deepal S07 czy XPeng G6: pełne porównanie

  • NajtańszyXPeng G6 Elektryk194 900 złprzewaga nad drugim: 10 000 zł
  • Najniższy koszt energiiXPeng G6 Elektryk2 988 złprzewaga nad drugim: 360 zł rocznie
  • NajmocniejszyXPeng G6 Elektryk252 KMprzewaga nad drugim: 35 KM
  • Najszybszy do 100 km/hXPeng G6 Elektryk6,9 sprzewaga nad drugim: 1,0 s
  • Najdalszy zasięgXPeng G6 Elektryk480 kmprzewaga nad drugim: 5 km
  • Największy bagażnikXPeng G6 Elektryk571 lprzewaga nad drugim: 61 l
ParametrEVDeepal S07Elektryczny · S07204 900 złEVXPeng G6Elektryk · RWD Air Standard Range194 900 zł
Cena i koszty
Cena od204 900 zł194 900 zł (najlepsza wartość)−10 000 zł
Cena katalogowa204 900 zł194 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie3 348 zł2 988 zł (najlepsza wartość)−360 zł
Energia: koszt 100 km22 zł20 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc217 KMwg katalogu252 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy320 Nm440 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h7,9 s6,9 s (najlepsza wartość)
Prędkość maksymalna180 km/h202 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyRWDRWD
Masa własna2 073 kg2 065 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny475 km480 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie475 km480 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)18,6 kWh/100 km16,6 kWh/100 km
Bateria79,97 kWh NCM68,5 kWh LFP, 800 V
Ładowanie AC11 kW11 kW (5–100% w 7,3 h)
Ładowanie DC93 kW (10–80% w 48 min)do 382 kW (10–80% w 12 min wg cennika)
Miejsce i ładowność
Bagażnik510 l1385 l po złożeniu kanapy571 l (najlepsza wartość)1374 l po złożeniu kanapy
Miejsca55
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)brak danych750 / 1500 kg
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 160 000 km7 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km8 lat / 160 000 km
Assistancebrak danych5 lat (holowanie, auto zastępcze, kontynuacja podróży)
Euro NCAP5 gwiazdek (Euro NCAP 2024, ponowna ocena w grudniu 2025)5 gwiazdek (Euro NCAP, wrzesień 2024)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Deepal S07 czy XPeng G6?

XPeng G6 jest tańszy o 10 000 zł. Dane: Deepal S07: 204 900 zł, XPeng G6: 194 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Deepal S07 czy XPeng G6?

XPeng G6 zużywa energię za 360 zł mniej rocznie. Dane: Deepal S07: 3 348 zł, XPeng G6: 2 988 zł.

Który ma większą moc: Deepal S07 czy XPeng G6?

XPeng G6 ma większą moc o 35 KM. Dane: Deepal S07: 217 KM, XPeng G6: 252 KM.

Który ma większy zasięg: Deepal S07 czy XPeng G6?

XPeng G6 ma większy zasięg o 5 km. Dane: Deepal S07: 475 km, XPeng G6: 480 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę