Deepal S07 czy Voyah Courage? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Deepal S07 (Elektryczny, S07), od 204 900 zł oraz Voyah Courage (Elektryczny, N1 (RWD)), od 225 000 zł.
- Deepal S07 jest tańszy o 20 100 zł.
- Deepal S07 zużywa energię za 54 zł mniej rocznie.
- Voyah Courage ma większą moc o 75 KM.
- Deepal S07 ma większy zasięg o 5 km.
- Voyah Courage ma większy bagażnik o 17 l.
Deepal S07 czy Voyah Courage
Cena od najtańszego
Deepal S07 Elektryczny204 900 zł (najlepsza wartość)
Voyah Courage Elektryczny225 000 zł
Moc od najmocniejszego
Voyah Courage Elektryczny292 KM (najlepsza wartość)
Deepal S07 Elektryczny217 KM
Zasięg od najdalszego
Deepal S07 Elektryczny475 km (najlepsza wartość)
Voyah Courage Elektryczny470 km
Deepal S07 czy Voyah Courage: pełne porównanie
- NajtańszyDeepal S07 Elektryczny204 900 złprzewaga nad drugim: 20 100 zł
- Najniższy koszt energiiDeepal S07 Elektryczny3 348 złprzewaga nad drugim: 54 zł rocznie
- NajmocniejszyVoyah Courage Elektryczny292 KMprzewaga nad drugim: 75 KM
- Najszybszy do 100 km/hVoyah Courage Elektryczny6,8 sprzewaga nad drugim: 1,1 s
- Najdalszy zasięgDeepal S07 Elektryczny475 kmprzewaga nad drugim: 5 km
- Największy bagażnikVoyah Courage Elektryczny527 lprzewaga nad drugim: 17 l
| Parametr | EVDeepal S07Elektryczny · S07204 900 zł | EVVoyah CourageElektryczny · N1 (RWD)225 000 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 204 900 zł (najlepsza wartość) | 225 000 zł+20 100 złCena „od” dla modelu; do N1 przypisujemy ją my. Wersja N2 (4WD, 435 KM): cena po zapytaniu. |
| Cena katalogowa | 204 900 zł (najlepsza wartość) | 225 000 zł |
| Energia: koszt rocznie | 3 348 zł (najlepsza wartość) | 3 402 zł+54 zł |
| Energia: koszt 100 km | 22 zł (najlepsza wartość) | 23 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 217 KMwg katalogu | 292 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 320 Nm | 420 Nm (najlepsza wartość)wg katalogu |
| 0–100 km/h | 7,9 s | 6,8 s (najlepsza wartość) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h | 200 km/h (najlepsza wartość)wg katalogu |
| Układ napędowy | RWD | RWD |
| Masa własna | 2 073 kg | brak danych |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 475 km (najlepsza wartość) | 470 km |
| Zasięg na samym prądzie | 475 km (najlepsza wartość) | 470 km |
| Zużycie (katalog) | 18,6 kWh/100 km | 18,9 kWh/100 kmwg katalogu |
| Bateria | 79,97 kWh NCM | LFP, 77–80 kWh (pojemność niepotwierdzona w PL) |
| Ładowanie AC | 11 kW | 11 kW (wg broszury NL) |
| Ładowanie DC | 93 kW (10–80% w 48 min) | 200 kW wg broszury NL (motor.no: 145 kW); 10–80% poniżej 32 min wg NL |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 510 l1385 l po złożeniu kanapy | 527 l (najlepsza wartość)1400 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | 5 | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat / 160 000 km | 5 lat / 150 000 km |
| Gwarancja na baterię | 8 lat / 200 000 km | 8 lat / 160 000 km |
| Euro NCAP | 5 gwiazdek (Euro NCAP 2024, ponowna ocena w grudniu 2025) | 5 gwiazdek (Euro NCAP, 05.2025, badany Flagship 4x4) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Deepal S07 ElektrycznyS07 · od 204 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Voyah Courage ElektrycznyN1 (RWD) · od 225 000 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Deepal S07 czy Voyah Courage?
Deepal S07 jest tańszy o 20 100 zł. Dane: Deepal S07: 204 900 zł, Voyah Courage: 225 000 zł.
Który zużywa mniej energii: Deepal S07 czy Voyah Courage?
Deepal S07 zużywa energię za 54 zł mniej rocznie. Dane: Deepal S07: 3 348 zł, Voyah Courage: 3 402 zł.
Który ma większą moc: Deepal S07 czy Voyah Courage?
Voyah Courage ma większą moc o 75 KM. Dane: Deepal S07: 217 KM, Voyah Courage: 292 KM.
Który ma większy zasięg: Deepal S07 czy Voyah Courage?
Deepal S07 ma większy zasięg o 5 km. Dane: Deepal S07: 475 km, Voyah Courage: 470 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę