GAC Hyptec HT czy Voyah Courage? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: GAC Hyptec HT (Elektryczny, Elite), od 222 900 zł oraz Voyah Courage (Elektryczny, N1 (RWD)), od 225 000 zł.

  • GAC Hyptec HT jest tańszy o 2 100 zł.
  • GAC Hyptec HT zużywa energię za 18 zł mniej rocznie.
  • Voyah Courage ma większą moc o 48 KM.
  • Voyah Courage ma większy zasięg o 25 km.
  • GAC Hyptec HT ma większy bagażnik o 143 l.

GAC Hyptec HT czy Voyah Courage

Cena od najtańszego

  1. GAC Hyptec HT Elektryczny222 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Voyah Courage Elektryczny225 000 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Voyah Courage Elektryczny292 KM (najlepsza wartość)
  2. GAC Hyptec HT Elektryczny244 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Voyah Courage Elektryczny470 km (najlepsza wartość)
  2. GAC Hyptec HT Elektryczny445 km

GAC Hyptec HT czy Voyah Courage: pełne porównanie

  • NajtańszyGAC Hyptec HT Elektryczny222 900 złprzewaga nad drugim: 2 100 zł
  • Najniższy koszt energiiGAC Hyptec HT Elektryczny3 384 złprzewaga nad drugim: 18 zł rocznie
  • NajmocniejszyVoyah Courage Elektryczny292 KMprzewaga nad drugim: 48 KM
  • Najszybszy do 100 km/hVoyah Courage Elektryczny6,8 sprzewaga nad drugim: 0,2 s
  • Najdalszy zasięgVoyah Courage Elektryczny470 kmprzewaga nad drugim: 25 km
  • Największy bagażnikGAC Hyptec HT Elektryczny670 lprzewaga nad drugim: 143 l
ParametrEVGAC Hyptec HTElektryczny · Elite222 900 złEVVoyah CourageElektryczny · N1 (RWD)225 000 zł
Cena i koszty
Cena od222 900 zł (najlepsza wartość)Cennik z 08.2025, rocznik 2025, do wyczerpania zapasów; nowszego cennika importera nie znaleziono, zapytaj salon225 000 zł+2 100 złCena „od” dla modelu; do N1 przypisujemy ją my. Wersja N2 (4WD, 435 KM): cena po zapytaniu.
Cena katalogowa222 900 zł (najlepsza wartość)225 000 zł
Energia: koszt rocznie3 384 zł (najlepsza wartość)3 402 zł+18 zł
Energia: koszt 100 km23 zł (najlepsza wartość)23 zł
Osiągi i napęd
Moc244 KM292 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy309 Nm420 Nm (najlepsza wartość)wg katalogu
0–100 km/h7,0 s6,8 s (najlepsza wartość)
Prędkość maksymalna183 km/h200 km/h (najlepsza wartość)wg katalogu
Układ napędowyRWDRWD
Masa własna2 080 kgbrak danych
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny445 km470 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie445 km470 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)18,8 kWh/100 km18,9 kWh/100 kmwg katalogu
Bateria72,7 kWhLFP, 77–80 kWh (pojemność niepotwierdzona w PL)
Ładowanie AC11 kW (30–80% w 4,2 h)11 kW (wg broszury NL)
Ładowanie DC163 kW (30–80% w 28 min)200 kW wg broszury NL (motor.no: 145 kW); 10–80% poniżej 32 min wg NL
Miejsce i ładowność
Bagażnik670 l (najlepsza wartość)1802 l po złożeniu kanapy527 l1400 l po złożeniu kanapy
Miejsca55
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja8 lat5 lat / 150 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km8 lat / 160 000 km
Euro NCAPbrak danych5 gwiazdek (Euro NCAP, 05.2025, badany Flagship 4x4)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: GAC Hyptec HT czy Voyah Courage?

GAC Hyptec HT jest tańszy o 2 100 zł. Dane: GAC Hyptec HT: 222 900 zł, Voyah Courage: 225 000 zł.

Który zużywa mniej energii: GAC Hyptec HT czy Voyah Courage?

GAC Hyptec HT zużywa energię za 18 zł mniej rocznie. Dane: GAC Hyptec HT: 3 384 zł, Voyah Courage: 3 402 zł.

Który ma większą moc: GAC Hyptec HT czy Voyah Courage?

Voyah Courage ma większą moc o 48 KM. Dane: GAC Hyptec HT: 244 KM, Voyah Courage: 292 KM.

Który ma większy zasięg: GAC Hyptec HT czy Voyah Courage?

Voyah Courage ma większy zasięg o 25 km. Dane: GAC Hyptec HT: 445 km, Voyah Courage: 470 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę