Dongfeng Shine czy SWM G03F? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Dongfeng Shine (Benzyna, Sedan E2), od 84 900 zł oraz SWM G03F (Benzyna, 1.5 MT), od 69 900 zł.
- SWM G03F jest tańszy o 15 000 zł.
- Dongfeng Shine zużywa energię za 1 050 zł mniej rocznie.
- Dongfeng Shine ma większą moc o 7 KM.
Dongfeng Shine czy SWM G03F
Cena od najtańszego
SWM G03F Benzyna69 900 zł (najlepsza wartość)
Dongfeng Shine Benzyna84 900 zł
Moc od najmocniejszego
Dongfeng Shine Benzyna117 KM (najlepsza wartość)
SWM G03F Benzyna110 KM
Zasięg od najdalszego
SWM G03F Benzyna694 km
Dongfeng Shine Benzyna—
Dongfeng Shine czy SWM G03F: pełne porównanie
- NajtańszySWM G03F Benzyna69 900 złprzewaga nad drugim: 15 000 zł
- Najniższy koszt energiiDongfeng Shine Benzyna6 510 złprzewaga nad drugim: 1 050 zł rocznie
- NajmocniejszyDongfeng Shine Benzyna117 KMprzewaga nad drugim: 7 KM
| Parametr | BenzynaDongfeng ShineBenzyna · Sedan E284 900 zł | BenzynaSWM G03FBenzyna · 1.5 MT69 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 84 900 złRocznik 2025, limitowana pula, bez daty końca. To też najniższa cena z 30 dni, nie nowa obniżka. Bez oddania auta. | 69 900 zł (najlepsza wartość)−15 000 złObniżka 10 000 zł, rocznik 2025, do wyczerpania zapasu, bez daty końca. 34 950 zł to połowa ceny w kredycie 50/50 |
| Cena katalogowa | 89 900 zł | 79 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 6 510 zł (najlepsza wartość) | 7 560 zł+1 050 zł |
| Energia: koszt 100 km | 43 zł (najlepsza wartość) | 50 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 117 KM (najlepsza wartość) | 110 KM |
| Moment obrotowy | 158 Nm (najlepsza wartość) | 155 Nm |
| 0–100 km/h | 12,4 s | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | brak danych | 1 400 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | brak danych | 694 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 6,2 l/100 km | 7,2 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Miejsca | brak danych | 7 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat / 300 000 km | 5 lat / 100 000 km |
| Assistance | brak danych | 3 lata (tylko Polska) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Dongfeng Shine BenzynaSedan E2 · od 84 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
SWM G03F Benzyna1.5 MT · od 69 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Dongfeng Shine czy SWM G03F?
SWM G03F jest tańszy o 15 000 zł. Dane: Dongfeng Shine: 84 900 zł, SWM G03F: 69 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Dongfeng Shine czy SWM G03F?
Dongfeng Shine zużywa energię za 1 050 zł mniej rocznie. Dane: Dongfeng Shine: 6 510 zł, SWM G03F: 7 560 zł.
Który ma większą moc: Dongfeng Shine czy SWM G03F?
Dongfeng Shine ma większą moc o 7 KM. Dane: Dongfeng Shine: 117 KM, SWM G03F: 110 KM.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę