Bestune T77 czy Dongfeng Shine? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Bestune T77 (Benzyna, Business), od 89 900 zł oraz Dongfeng Shine (Benzyna, Sedan E2), od 84 900 zł.

  • Dongfeng Shine jest tańszy o 5 000 zł.
  • Dongfeng Shine zużywa energię za 2 205 zł mniej rocznie.
  • Bestune T77 ma większą moc o 43 KM.

Bestune T77 czy Dongfeng Shine

Cena od najtańszego

  1. Dongfeng Shine Benzyna84 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Bestune T77 Benzyna89 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Bestune T77 Benzyna160 KM (najlepsza wartość)
  2. Dongfeng Shine Benzyna117 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Bestune T77 Benzyna542 km
  2. Dongfeng Shine Benzyna—

Bestune T77 czy Dongfeng Shine: pełne porównanie

  • NajtańszyDongfeng Shine Benzyna84 900 złprzewaga nad drugim: 5 000 zł
  • Najniższy koszt energiiDongfeng Shine Benzyna6 510 złprzewaga nad drugim: 2 205 zł rocznie
  • NajmocniejszyBestune T77 Benzyna160 KMprzewaga nad drugim: 43 KM
  • Najszybszy do 100 km/hBestune T77 Benzyna11,0 sprzewaga nad drugim: 1,4 s
ParametrBenzynaBestune T77Benzyna · Business89 900 złBenzynaDongfeng ShineBenzyna · Sedan E284 900 zł
Cena i koszty
Cena od89 900 złWyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk84 900 zł (najlepsza wartość)−5 000 złRocznik 2025, limitowana pula, bez daty końca. To też najniższa cena z 30 dni, nie nowa obniżka. Bez oddania auta.
Cena katalogowa89 900 zł89 900 zł
Energia: koszt rocznie8 715 zł6 510 zł (najlepsza wartość)−2 205 zł
Energia: koszt 100 km58 zł43 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc160 KM (najlepsza wartość)117 KM
Moment obrotowy258 Nm (najlepsza wartość)158 Nm
0–100 km/h11,0 s (najlepsza wartość)wg katalogu12,4 s
Prędkość maksymalna190 km/hbrak danych
Układ napędowyFWDFWD
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny542 kmz baku i spalaniabrak danych
Zużycie (katalog)8,3 l/100 km6,2 l/100 km
Miejsce i ładowność
Miejsca5brak danych
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 150 000 km7 lat / 300 000 km
Assistance3 latabrak danych

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Bestune T77 czy Dongfeng Shine?

Dongfeng Shine jest tańszy o 5 000 zł. Dane: Bestune T77: 89 900 zł, Dongfeng Shine: 84 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Bestune T77 czy Dongfeng Shine?

Dongfeng Shine zużywa energię za 2 205 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T77: 8 715 zł, Dongfeng Shine: 6 510 zł.

Który ma większą moc: Bestune T77 czy Dongfeng Shine?

Bestune T77 ma większą moc o 43 KM. Dane: Bestune T77: 160 KM, Dongfeng Shine: 117 KM.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę