Bestune T77 czy SWM G03F? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Bestune T77 (Benzyna, Business), od 89 900 zł oraz SWM G03F (Benzyna, 1.5 MT), od 69 900 zł.
- SWM G03F jest tańszy o 20 000 zł.
- SWM G03F zużywa energię za 1 155 zł mniej rocznie.
- Bestune T77 ma większą moc o 50 KM.
- SWM G03F ma większy zasięg o 152 km.
Bestune T77 czy SWM G03F
Cena od najtańszego
SWM G03F Benzyna69 900 zł (najlepsza wartość)
Bestune T77 Benzyna89 900 zł
Moc od najmocniejszego
Bestune T77 Benzyna160 KM (najlepsza wartość)
SWM G03F Benzyna110 KM
Zasięg od najdalszego
SWM G03F Benzyna694 km (najlepsza wartość)
Bestune T77 Benzyna542 km
Bestune T77 czy SWM G03F: pełne porównanie
- NajtańszySWM G03F Benzyna69 900 złprzewaga nad drugim: 20 000 zł
- Najniższy koszt energiiSWM G03F Benzyna7 560 złprzewaga nad drugim: 1 155 zł rocznie
- NajmocniejszyBestune T77 Benzyna160 KMprzewaga nad drugim: 50 KM
- Najdalszy zasięgSWM G03F Benzyna694 kmprzewaga nad drugim: 152 km
| Parametr | BenzynaBestune T77Benzyna · Business89 900 zł | BenzynaSWM G03FBenzyna · 1.5 MT69 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 89 900 złWyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk | 69 900 zł (najlepsza wartość)−20 000 złObniżka 10 000 zł, rocznik 2025, do wyczerpania zapasu, bez daty końca. 34 950 zł to połowa ceny w kredycie 50/50 |
| Cena katalogowa | 89 900 zł | 79 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 8 715 zł | 7 560 zł (najlepsza wartość)−1 155 zł |
| Energia: koszt 100 km | 58 zł | 50 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 160 KM (najlepsza wartość) | 110 KM |
| Moment obrotowy | 258 Nm (najlepsza wartość) | 155 Nm |
| 0–100 km/h | 11,0 swg katalogu | brak danych |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | brak danych | 1 400 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 542 kmz baku i spalania | 694 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 8,3 l/100 km | 7,2 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Miejsca | 5 | 7 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 150 000 km | 5 lat / 100 000 km |
| Assistance | 3 lata | 3 lata (tylko Polska) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Bestune T77 BenzynaBusiness · od 89 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
SWM G03F Benzyna1.5 MT · od 69 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Bestune T77 czy SWM G03F?
SWM G03F jest tańszy o 20 000 zł. Dane: Bestune T77: 89 900 zł, SWM G03F: 69 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Bestune T77 czy SWM G03F?
SWM G03F zużywa energię za 1 155 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T77: 8 715 zł, SWM G03F: 7 560 zł.
Który ma większą moc: Bestune T77 czy SWM G03F?
Bestune T77 ma większą moc o 50 KM. Dane: Bestune T77: 160 KM, SWM G03F: 110 KM.
Który ma większy zasięg: Bestune T77 czy SWM G03F?
SWM G03F ma większy zasięg o 152 km. Dane: Bestune T77: 542 km, SWM G03F: 694 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę