Dongfeng Shine czy GAC Emzoom? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Dongfeng Shine (Benzyna, Sedan E2), od 84 900 zł oraz GAC Emzoom (Benzyna, Luxury), od 99 900 zł.
- Dongfeng Shine jest tańszy o 15 000 zł.
- GAC Emzoom zużywa energię za 315 zł mniej rocznie.
- GAC Emzoom ma większą moc o 53 KM.
Dongfeng Shine czy GAC Emzoom
Cena od najtańszego
Dongfeng Shine Benzyna84 900 zł (najlepsza wartość)
GAC Emzoom Benzyna99 900 zł
Moc od najmocniejszego
GAC Emzoom Benzyna170 KM (najlepsza wartość)
Dongfeng Shine Benzyna117 KM
Zasięg od najdalszego
GAC Emzoom Benzyna797 km
Dongfeng Shine Benzyna—
Dongfeng Shine czy GAC Emzoom: pełne porównanie
- NajtańszyDongfeng Shine Benzyna84 900 złprzewaga nad drugim: 15 000 zł
- Najniższy koszt energiiGAC Emzoom Benzyna6 195 złprzewaga nad drugim: 315 zł rocznie
- NajmocniejszyGAC Emzoom Benzyna170 KMprzewaga nad drugim: 53 KM
- Najszybszy do 100 km/hGAC Emzoom Benzyna8,0 sprzewaga nad drugim: 4,4 s
| Parametr | BenzynaDongfeng ShineBenzyna · Sedan E284 900 zł | BenzynaGAC EmzoomBenzyna · Luxury99 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 84 900 zł (najlepsza wartość)Rocznik 2025, limitowana pula, bez daty końca. To też najniższa cena z 30 dni, nie nowa obniżka. Bez oddania auta. | 99 900 zł+15 000 złDo 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów, pula ograniczona, nowe Luxury z 2026 r.; bez wymogu leasingu. 124 900 zł = cena sprzed 1.08 |
| Cena katalogowa | 89 900 zł (najlepsza wartość) | 124 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 6 510 zł | 6 195 zł (najlepsza wartość)−315 zł |
| Energia: koszt 100 km | 43 zł | 41 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 117 KM | 170 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 158 Nm | 270 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 12,4 s | 8,0 s (najlepsza wartość) |
| Prędkość maksymalna | brak danych | 190 km/h |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | brak danych | 797 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 6,2 l/100 km | 5,9 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | brak danych | 341 l1271 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | brak danych | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 7 lat / 300 000 km | 5 lat |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Dongfeng Shine BenzynaSedan E2 · od 84 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
GAC Emzoom BenzynaLuxury · od 99 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Dongfeng Shine czy GAC Emzoom?
Dongfeng Shine jest tańszy o 15 000 zł. Dane: Dongfeng Shine: 84 900 zł, GAC Emzoom: 99 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Dongfeng Shine czy GAC Emzoom?
GAC Emzoom zużywa energię za 315 zł mniej rocznie. Dane: Dongfeng Shine: 6 510 zł, GAC Emzoom: 6 195 zł.
Który ma większą moc: Dongfeng Shine czy GAC Emzoom?
GAC Emzoom ma większą moc o 53 KM. Dane: Dongfeng Shine: 117 KM, GAC Emzoom: 170 KM.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę