GAC Emzoom czy SWM G01 Pro? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: GAC Emzoom (Benzyna, Luxury), od 99 900 zł oraz SWM G01 Pro (Benzyna, G01 Pro), od 99 900 zł.
- GAC Emzoom zużywa energię za 2 730 zł mniej rocznie.
- SWM G01 Pro ma większą moc o 7 KM.
- GAC Emzoom ma większy zasięg o 185 km.
- SWM G01 Pro ma większy bagażnik o 99 l.
GAC Emzoom czy SWM G01 Pro
Cena od najtańszego
GAC Emzoom Benzyna99 900 zł
SWM G01 Pro Benzyna99 900 zł
Moc od najmocniejszego
SWM G01 Pro Benzyna177 KM (najlepsza wartość)
GAC Emzoom Benzyna170 KM
Zasięg od najdalszego
GAC Emzoom Benzyna797 km (najlepsza wartość)
SWM G01 Pro Benzyna612 km
GAC Emzoom czy SWM G01 Pro: pełne porównanie
- Najniższy koszt energiiGAC Emzoom Benzyna6 195 złprzewaga nad drugim: 2 730 zł rocznie
- NajmocniejszySWM G01 Pro Benzyna177 KMprzewaga nad drugim: 7 KM
- Najdalszy zasięgGAC Emzoom Benzyna797 kmprzewaga nad drugim: 185 km
- Największy bagażnikSWM G01 Pro Benzyna440 lprzewaga nad drugim: 99 l
| Parametr | BenzynaGAC EmzoomBenzyna · Luxury99 900 zł | BenzynaSWM G01 ProBenzyna · G01 Pro99 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 99 900 złDo 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów, pula ograniczona, nowe Luxury z 2026 r.; bez wymogu leasingu. 124 900 zł = cena sprzed 1.08 | 99 900 złObniżka 15 000 zł dla każdego, do wyczerpania aut rocznika 2025 (auto odbierasz w czasie akcji, daty końca brak); kredyt, lakier i polisa za 1 zł: osobne oferty |
| Cena katalogowa | 124 900 zł | 114 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 6 195 zł (najlepsza wartość) | 8 925 zł+2 730 zł |
| Energia: koszt 100 km | 41 zł (najlepsza wartość) | 60 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 170 KM | 177 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 270 Nm | 300 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 8,0 s | brak danych |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | brak danych | 1 550 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 797 km (najlepsza wartość)z baku i spalania | 612 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 5,9 l/100 km | 8,5 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 341 l1271 l po złożeniu kanapy | 440 l (najlepsza wartość)1600 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | 5 | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat | 5 lat / 100 000 km |
| Assistance | brak danych | 3 lata (zakres warunkowy) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
GAC Emzoom BenzynaLuxury · od 99 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
SWM G01 Pro BenzynaG01 Pro · od 99 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: GAC Emzoom czy SWM G01 Pro?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: GAC Emzoom: 99 900 zł, SWM G01 Pro: 99 900 zł.
Który zużywa mniej energii: GAC Emzoom czy SWM G01 Pro?
GAC Emzoom zużywa energię za 2 730 zł mniej rocznie. Dane: GAC Emzoom: 6 195 zł, SWM G01 Pro: 8 925 zł.
Który ma większą moc: GAC Emzoom czy SWM G01 Pro?
SWM G01 Pro ma większą moc o 7 KM. Dane: GAC Emzoom: 170 KM, SWM G01 Pro: 177 KM.
Który ma większy zasięg: GAC Emzoom czy SWM G01 Pro?
GAC Emzoom ma większy zasięg o 185 km. Dane: GAC Emzoom: 797 km, SWM G01 Pro: 612 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę