Bestune T77 czy SWM G01 Pro? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Bestune T77 (Benzyna, Business), od 89 900 zł oraz SWM G01 Pro (Benzyna, G01 Pro), od 99 900 zł.
- Bestune T77 jest tańszy o 10 000 zł.
- Bestune T77 zużywa energię za 210 zł mniej rocznie.
- SWM G01 Pro ma większą moc o 17 KM.
- SWM G01 Pro ma większy zasięg o 70 km.
Bestune T77 czy SWM G01 Pro
Cena od najtańszego
Bestune T77 Benzyna89 900 zł (najlepsza wartość)
SWM G01 Pro Benzyna99 900 zł
Moc od najmocniejszego
SWM G01 Pro Benzyna177 KM (najlepsza wartość)
Bestune T77 Benzyna160 KM
Zasięg od najdalszego
SWM G01 Pro Benzyna612 km (najlepsza wartość)
Bestune T77 Benzyna542 km
Bestune T77 czy SWM G01 Pro: pełne porównanie
- NajtańszyBestune T77 Benzyna89 900 złprzewaga nad drugim: 10 000 zł
- Najniższy koszt energiiBestune T77 Benzyna8 715 złprzewaga nad drugim: 210 zł rocznie
- NajmocniejszySWM G01 Pro Benzyna177 KMprzewaga nad drugim: 17 KM
- Najdalszy zasięgSWM G01 Pro Benzyna612 kmprzewaga nad drugim: 70 km
| Parametr | BenzynaBestune T77Benzyna · Business89 900 zł | BenzynaSWM G01 ProBenzyna · G01 Pro99 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 89 900 zł (najlepsza wartość)Wyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk | 99 900 zł+10 000 złObniżka 15 000 zł dla każdego, do wyczerpania aut rocznika 2025 (auto odbierasz w czasie akcji, daty końca brak); kredyt, lakier i polisa za 1 zł: osobne oferty |
| Cena katalogowa | 89 900 zł (najlepsza wartość) | 114 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 8 715 zł (najlepsza wartość) | 8 925 zł+210 zł |
| Energia: koszt 100 km | 58 zł (najlepsza wartość) | 60 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 160 KM | 177 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 258 Nm | 300 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 11,0 swg katalogu | brak danych |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h | brak danych |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | brak danych | 1 550 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 542 kmz baku i spalania | 612 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 8,3 l/100 km | 8,5 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | brak danych | 440 l1600 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | 5 | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 150 000 km | 5 lat / 100 000 km |
| Assistance | 3 lata | 3 lata (zakres warunkowy) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Bestune T77 BenzynaBusiness · od 89 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
SWM G01 Pro BenzynaG01 Pro · od 99 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Bestune T77 czy SWM G01 Pro?
Bestune T77 jest tańszy o 10 000 zł. Dane: Bestune T77: 89 900 zł, SWM G01 Pro: 99 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Bestune T77 czy SWM G01 Pro?
Bestune T77 zużywa energię za 210 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T77: 8 715 zł, SWM G01 Pro: 8 925 zł.
Który ma większą moc: Bestune T77 czy SWM G01 Pro?
SWM G01 Pro ma większą moc o 17 KM. Dane: Bestune T77: 160 KM, SWM G01 Pro: 177 KM.
Który ma większy zasięg: Bestune T77 czy SWM G01 Pro?
SWM G01 Pro ma większy zasięg o 70 km. Dane: Bestune T77: 542 km, SWM G01 Pro: 612 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę