Bestune T77 czy GAC Emzoom? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Bestune T77 (Benzyna, Business), od 89 900 zł oraz GAC Emzoom (Benzyna, Luxury), od 99 900 zł.

  • Bestune T77 jest tańszy o 10 000 zł.
  • GAC Emzoom zużywa energię za 2 520 zł mniej rocznie.
  • GAC Emzoom ma większą moc o 10 KM.
  • GAC Emzoom ma większy zasięg o 255 km.

Bestune T77 czy GAC Emzoom

Cena od najtańszego

  1. Bestune T77 Benzyna89 900 zł (najlepsza wartość)
  2. GAC Emzoom Benzyna99 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. GAC Emzoom Benzyna170 KM (najlepsza wartość)
  2. Bestune T77 Benzyna160 KM

Zasięg od najdalszego

  1. GAC Emzoom Benzyna797 km (najlepsza wartość)
  2. Bestune T77 Benzyna542 km

Bestune T77 czy GAC Emzoom: pełne porównanie

  • NajtańszyBestune T77 Benzyna89 900 złprzewaga nad drugim: 10 000 zł
  • Najniższy koszt energiiGAC Emzoom Benzyna6 195 złprzewaga nad drugim: 2 520 zł rocznie
  • NajmocniejszyGAC Emzoom Benzyna170 KMprzewaga nad drugim: 10 KM
  • Najszybszy do 100 km/hGAC Emzoom Benzyna8,0 sprzewaga nad drugim: 3,0 s
  • Najdalszy zasięgGAC Emzoom Benzyna797 kmprzewaga nad drugim: 255 km
ParametrBenzynaBestune T77Benzyna · Business89 900 złBenzynaGAC EmzoomBenzyna · Luxury99 900 zł
Cena i koszty
Cena od89 900 zł (najlepsza wartość)Wyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk99 900 zł+10 000 złDo 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów, pula ograniczona, nowe Luxury z 2026 r.; bez wymogu leasingu. 124 900 zł = cena sprzed 1.08
Cena katalogowa89 900 zł (najlepsza wartość)124 900 zł
Energia: koszt rocznie8 715 zł6 195 zł (najlepsza wartość)−2 520 zł
Energia: koszt 100 km58 zł41 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc160 KM170 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy258 Nm270 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h11,0 swg katalogu8,0 s (najlepsza wartość)
Prędkość maksymalna190 km/h190 km/h
Układ napędowyFWDFWD
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny542 kmz baku i spalania797 km (najlepsza wartość)z baku i spalania
Zużycie (katalog)8,3 l/100 km5,9 l/100 km
Miejsce i ładowność
Bagażnikbrak danych341 l1271 l po złożeniu kanapy
Miejsca55
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 150 000 km5 lat
Assistance3 latabrak danych

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Bestune T77 czy GAC Emzoom?

Bestune T77 jest tańszy o 10 000 zł. Dane: Bestune T77: 89 900 zł, GAC Emzoom: 99 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Bestune T77 czy GAC Emzoom?

GAC Emzoom zużywa energię za 2 520 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T77: 8 715 zł, GAC Emzoom: 6 195 zł.

Który ma większą moc: Bestune T77 czy GAC Emzoom?

GAC Emzoom ma większą moc o 10 KM. Dane: Bestune T77: 160 KM, GAC Emzoom: 170 KM.

Który ma większy zasięg: Bestune T77 czy GAC Emzoom?

GAC Emzoom ma większy zasięg o 255 km. Dane: Bestune T77: 542 km, GAC Emzoom: 797 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę