Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Elektryczny SUV · 3 wersjeElektryczny SUV · Active, Boost i Comfort

BYD Atto 2.Wybierz baterię do swoich tras.

Wybierz Active od 113 100 zł albo zapłać 2900 zł więcej za Boost z kamerą 360° i podgrzewanymi fotelami. Jeśli częściej ruszasz w trasę, Comfort za 132 300 zł daje 430 km zasięgu WLTP zamiast 312 km. To ceny brutto rocznika 2025, wyłącznie za gotówkę. Poznaj markę BYD.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Ceny i dane sprawdzone 13.09.2026.
BYD ATTO 2 — ujęcie okładkoweWizualizacja poglądowa

Które Atto 2 pasuje do Twoich tras?

Cena i warunkiActive, Boost czy Comfort
Rozdział 1 z 4
Pierwszy elektryk · pytania przed zakupem

Zacznij od tego, jak będziesz go używać.

Najpierw ustal, gdzie podłączysz auto i jak często pokonujesz dłuższe trasy. Dopiero potem wybierz baterię i wyposażenie.

Czy potrzebuję wersji Comfort?

Active i Boost mają po 312 km zasięgu mieszanego WLTP, a Comfort 430 km. Jeśli regularnie ruszasz dalej, większa bateria i deklarowane ładowanie 10–80% w 25 min zamiast 37 min ułatwiają planowanie postojów. Przy krótkich dojazdach i własnym ładowaniu oceń, czy wykorzystasz tę różnicę.

Czy mogę kupić go bez ładowarki w domu?

Tak, ale najpierw sprawdź pobliskie stacje, ich ceny i dostępność w godzinach, w których parkujesz. Active i Boost mogą ładować się z mocą do 65 kW DC, a Comfort do 155 kW. Policz koszt według taryfy stacji, z której rzeczywiście będziesz korzystać.

Czy 430 km oznacza tyle samo na autostradzie?

Nie. To wynik mieszanego cyklu WLTP dla Comfort, a nie obietnica dystansu przy stałej prędkości autostradowej. Prędkość, mróz, ogrzewanie i bagaż wpływają na zużycie. Planuj rezerwę energii oraz alternatywną ładowarkę; nie odejmujemy stałego procentu na każdą zimową trasę.

Czy Atto 2 i Atto 2 DM-i to ten sam napęd?

Ta strona opisuje wersję całkowicie elektryczną. Atto 2 DM-i jest osobnym modelem z napędem hybrydowym plug-in. Przy pytaniu o ofertę podaj pełną nazwę napędu i wersji, aby porównać właściwe samochody.

Ceny brutto · rocznik i forma zakupu

Za co płacisz w każdej wersji?

W promocji rocznika 2025 zapłacisz 113 100 zł za Active, 116 000 zł za Boost i 132 300 zł za Comfort — importer pokazuje te kwoty bez daty końca. Comfort z produkcji 2026 kosztuje 141 210 zł w ofercie „Wyprzedaż 2026” obowiązującej od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów. Sprawdź rocznik w ofercie na konkretny samochód.

od 113 100 zł

Active · katalogowo 129 900 zł · promocja rocznika 2025

Gotówka · rocznik 2025

Promocji nie łączy się z innymi formami finansowania. Przy kredycie lub leasingu poproś o odrębną cenę auta i całkowity koszt umowy. Dostępność rocznika 2025 potwierdź w salonie.

Porównaj to, co faktycznie kupujesz
2900 zł więcejZ Active do BoostZapłać 2900 zł więcej i zyskaj kamerę 360°, przednie czujniki parkowania, podgrzewane przednie fotele oraz podgrzewaną kierownicę. Bateria i zasięg pozostają takie same.
16 300 zł więcejZ Boost do ComfortWybierz Comfort, jeśli potrzebujesz większej baterii: 64,8 kWh zamiast 45,1 kWh. Zyskasz też szybsze ładowanie DC i bagażnik 450 l zamiast 400 l.
8 910 zł więcejComfort z produkcji 2026Za Comfort z rocznika 2026 zapłacisz 141 210 zł zamiast katalogowych 156 900 zł, od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów. Sama zmiana rocznika nie dowodzi lepszego wyposażenia — porównaj specyfikacje obu egzemplarzy.
3400 złWybierz kolor nadwoziaTime Grey jest bez dodatkowej opłaty. Jeśli wybierzesz Hiking Green, Skiing White lub Obsidian Black, dolicz 3400 zł do ceny samochodu.
3 wersje · te same warunki promocji

Active, Boost czy Comfort?

Poniżej ceny rocznika 2025 przy zakupie za gotówkę; importer nie podaje dla nich daty końca. Każda karta pokazuje parametry dokładnie tej wersji.

Niższa cenaActive113 100 złkatalogowo 129 900 zł
  • Bateria / WLTP45,1 kWh / 312 km
  • DC 10–80%37 min · do 65 kW
  • Moc / 0–100 km/h177 KM / 7,9 s
  • Bagażnik400 l
  • Parkowaniekamera tylna, czujniki z tyłu
  • Ekran / ogrzewanie foteli10,1 cala / bez podgrzewania

Wybierz, jeśli zależy Ci na najniższej cenie. Pompa ciepła, panoramiczny dach z roletą i CarPlay / Android Auto są już w standardzie.

Więcej wygodyBoost116 000 złkatalogowo 141 000 zł
  • Bateria / WLTP45,1 kWh / 312 km
  • DC 10–80%37 min · do 65 kW
  • Moc / 0–100 km/h177 KM / 7,9 s
  • Bagażnik400 l
  • Parkowaniekamera 360°, czujniki przód/tył
  • Ekran / ogrzewanie foteli12,8 cala / przednie fotele

Zapłać 2900 zł więcej niż za Active i zyskaj także podgrzewaną kierownicę, składane elektrycznie lusterka, 8 głośników i ładowarkę telefonu 15 W.

Większy zasięgComfort132 300 złkatalogowo 156 900 zł
  • Bateria / WLTP64,8 kWh / 430 km
  • DC 10–80%25 min · do 155 kW
  • Moc / 0–100 km/h204 KM / 7,9 s
  • Bagażnik450 l
  • Parkowaniekamera 360°, czujniki przód/tył
  • Ekran / ogrzewanie foteli12,8 cala / przednie fotele

Zapłać 16 300 zł więcej niż za Boost, by zyskać 118 km zasięgu WLTP. Comfort ma też tylne zawieszenie wielowahaczowe; jego wygodę oceń na tej samej trasie próbnej.

Sprawdź przestrzeń i codzienną obsługę.

Bagaż i fotelikWyposażenieTelefon i V2L
Rozdział 2 z 4
Codzienna przestrzeń · 4,31 m długości

Zabierz własny bagaż. Litry to dopiero początek.

Atto 2 ma kompaktowe nadwozie, ale bagażnik zależy od wersji. Sprawdź także otwór klapy, próg i miejsce po ustawieniu przednich foteli.

400 lub 450 lWózek i zakupyActive i Boost mają 400 l, Comfort 450 l. Przymierz wózek bez zdejmowania kół i sprawdź, czy obok zmieszczą się torby. Same litry nie opisują kształtu przestrzeni.
1340 lub 1370 lDłuższy bagażPo złożeniu kanapy masz 1340 l w Active/Boost lub 1370 l w Comfort. Oparcie dzieli się 40:60; sprawdź długość podłogi i możliwość przewiezienia bagażu obok fotelika.
ISOFIXFotelik i miejsce na nogiW każdej wersji mocowania są na skrajnych miejscach z tyłu. Comfort ma też mocowanie na fotelu pasażera. Przymierz własny fotelik i stosuj zasady z instrukcji auta oraz fotelika.
2060 mm z lusterkamiWjazd do garażuZmierz światło bramy i zostaw miejsce na otwarcie drzwi. Boost i Comfort mają elektrycznie składane lusterka; w Active składa się je ręcznie.

BYD Atto 2 · aktualny polski cennik, wyposażenie i tabela danych technicznych.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj i sprawdź proporcje.

Wizualizacje poglądowe. Wygląd i wyposażenie konkretnego egzemplarza sprawdź w salonie.

BYD ATTO 2 bok
Wizualizacja poglądowa
BYD ATTO 2 przód
Wizualizacja poglądowa · wygląd i kolor konkretnego auta sprawdź w salonie.
BYD ATTO 2 prawy profil
Prawy profil
BYD ATTO 2 tył
Wizualizacja poglądowa · Active/Boost: 400 l, Comfort: 450 l bagażnika.
BYD ATTO 2 lewy profil
Lewy profil
Już w Active · wyposażenie wspólne

Co dostajesz od wersji podstawowej?

Te elementy są wymienione dla wszystkich 3 wersji w aktualnym polskim cenniku.

OgrzewaniePompa ciepłaJest standardem także w Active. Przy odbiorze naucz się programować ogrzewanie auta przed wyjazdem zgodnie z instrukcją.
ŚwiatłoDach panoramiczny z roletąUsiądź z tyłu i sprawdź miejsce nad głową. Elektryczna roleta pozwala ograniczyć światło wpadające przez dach.
TelefonCarPlay i Android AutoPodłącz własny telefon przed zakupem. Sprawdź mapę, połączenie głosowe i obsługę muzyki z kierownicy.
ŁadowanieAC do 11 kWWykorzystanie tej mocy wymaga odpowiedniej instalacji i ładowarki. Przed zamówieniem wallboxa zleć ocenę przyłącza.
AsystenciACC, AEB i martwe poleTempomat dostosowujący odstęp, hamowanie awaryjne i ostrzeganie o martwym polu wspierają kierowcę. Nie zastępują obserwacji drogi.
BateriaBlade Battery typu LFPActive i Boost mają 45,1 kWh, Comfort 64,8 kWh. Dobieraj ustawienia ładowania do instrukcji samochodu, zamiast zakładać brak zużycia baterii.
Wyposażenie · różnice między wersjami

Rozwiń grupę i sprawdź szczegóły.

Elementy wspólne oraz dodatki Boost i Comfort są opisane osobno. Kamera 360° i podgrzewane fotele nie są standardem Active.

Wspólne · bezpieczeństwo i asystenci6 poz.
  • automatyczne hamowanie awaryjne AEB oraz ostrzeganie przed kolizją
  • adaptacyjny tempomat ACC / inteligentny tempomat ICC
  • ostrzeżenie o martwym polu BSD i otwarciu drzwi DOW
  • asystenci pasa ruchu LDA / ELKA i rozpoznawanie znaków TSR
  • ostrzeżenie i hamowanie przy ruchu poprzecznym z tyłu RCTA / RCTB
  • mocowania ISOFIX na skrajnych miejscach z tyłu, kontrola ciśnienia opon TPMS
Wspólne · komfort, światła i ładowanie6 poz.
  • pompa ciepła, panoramiczny dach z elektryczną roletą
  • reflektory LED, automatyczne światła drogowe i czujnik deszczu
  • koła 17 cali, relingi dachowe i tylna kanapa składana 40:60
  • fotel kierowcy regulowany elektrycznie w 6 kierunkach; pasażera w 4 (Comfort: 6)
  • ładowarka pokładowa AC 11 kW, złącze DC CCS2 i funkcja V2L
  • Apple CarPlay / Android Auto, cyfrowe zegary 8,8 cala; nawigacja z 3-letnim okresem próbnym
Active · bazowa konfiguracja3 poz.
  • ekran dotykowy 10,1 cala i 6 głośników
  • kamera cofania i tylne czujniki parkowania
  • ręcznie składane lusterka; bez podgrzewania przednich foteli i kierownicy
Boost i Comfort · ponad Active5 poz.
  • ekran 12,8 cala i 8 głośników
  • kamera 360° i czujniki parkowania z przodu oraz z tyłu
  • podgrzewane przednie fotele i kierownica
  • elektrycznie składane lusterka, oświetlenie nastrojowe i półka bagażnika
  • bezprzewodowe ładowanie telefonu: Boost 15 W, Comfort 50 W
Comfort · dodatkowe zmiany6 poz.
  • centralna przednia poduszka powietrzna, wykrywanie obecności dziecka CPD
  • ostrzeżenie i hamowanie przy ruchu poprzecznym z przodu FCTA / FCTB
  • ISOFIX / i-Size na fotelu pasażera oraz skrajnych miejscach z tyłu
  • regulacja lędźwiowa kierowcy w 4 kierunkach i fotela pasażera w 6 kierunkach
  • przyciemniane szyby tylne i wybierak przy kolumnie kierownicy
  • tylne zawieszenie wielowahaczowe zamiast belki skrętnej
Telefon i zasilanie · pokaż to na miejscu

Połącz telefon. Sprawdź, z czego skorzystasz.

Ekran, ładowarka telefonu i usługi online to różne funkcje. Warto je przetestować, zanim odbierzesz samochód.

  • Nawigacja i usługi onlineNawigacja jest objęta 3-letnim okresem próbnym i wymaga internetu. Ustal koszt późniejszej usługi. CarPlay i Android Auto są dostępne we wszystkich wersjach.
  • Ładowanie telefonuBoost ma ładowarkę bezprzewodową 15 W, Comfort 50 W. Osiągana moc zależy również od telefonu; sprawdź zgodność i działanie w etui. W Active skorzystasz z USB.
  • V2L: energia poza samochodemKażda wersja ma funkcję zasilania urządzeń z baterii auta. Przed zakupem adaptera sprawdź jego zgodność, dopuszczalną moc urządzeń i to, czy akcesorium jest w Twojej ofercie.

BYD Atto 2 · cennik, strony wyposażenia i warunki usług online.

Zaplanuj ładowanie i policz koszt jazdy.

Dane wersjiZasięg WLTPWłasne stawki energii
Rozdział 3 z 4
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

ParametrActive113 100 złBoost116 000 złComfort132 300 zł
Napęd i osiągi
NapędElektryczny · przednie koła · wszystkie wersje
Moc177 KM177 KM204 KM ▲
Moment obrotowy290 Nm290 Nm310 Nm ▲
0–100 km/h / prędkość maks.7,9 s / 160 km/h · wszystkie wersje
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria LFP45,1 kWh45,1 kWh64,8 kWh
Zasięg mieszany WLTP312 km312 km430 km ▲
Zużycie mieszane WLTP16 kWh/100 km ▲16 kWh/100 km ▲17,4 kWh/100 km
DC 10–80%do 65 kW, 37 mindo 65 kW, 37 mindo 155 kW, 25 min
Ładowanie AC · mocdo 11 kW
Ładowanie AC · 0–100%5,5 h5,5 h7 h
Wymiary i praktyczność
Bagażnik / po złożeniu kanapy400 / 1340 l400 / 1340 l450 / 1370 l
Wymiary / rozstaw osi4310 × 1830 × 1675 mm / 2620 mm · szerokość z lusterkami 2060 mm
Masa własna1570 kg ▲1570 kg ▲1720 kg
DMC1980 kg1980 kg2140 kg
Przyczepa bez hamulcado 750 kg
Obciążenie dachu50 kg50 kg75 kg

▲ lepszy wynik w wierszu

Zasięg i ładowanie · przykład wersji Comfort

430 km WLTP. Jak planować trasę?

Comfort · 2 cykle WLTP

Mieszany · Comfort 64,8 kWh430 km
Miejski · Comfort 64,8 kWh604 km

604 km dotyczy wyłącznie cyklu miejskiego. Active i Boost mają odpowiednio 312 km w cyklu mieszanym i 463 km w miejskim. Wyniku miejskiego nie używaj do planowania autostrady; uwzględnij warunki, tempo jazdy i rezerwę na dojazd do stacji.

Comfort · DC od 10 do 80%

25 min

Deklaracja producenta dla Comfort: do 155 kW DC. Active i Boost: do 65 kW oraz 37 min w tym samym zakresie 10–80%. Czasy zależą od temperatury akumulatora, stanu naładowania i parametrów stacji.

Ładowanie w praktyce · dom i trasa

Porównaj czas postoju, nie tylko moc szczytową.

Maksymalna moc nie utrzymuje się przez cały postój. Dla obu baterii porównuj ten sam zakres naładowania.

37 min / 25 minOd 10 do 80%Active/Boost: 37 min, Comfort: 25 min. Producent podaje też krótszy zakres 30–80%: odpowiednio 28 i 19 min. Nie porównuj 19 min z 37 min jako czasu tego samego doładowania.
5,5 h / 7 hPełne ładowanie ACPrzy AC 11 kW producent deklaruje 0–100% w 5,5 h dla Active/Boost i 7 h dla Comfort. Przy niższej dostępnej mocy potrwa to dłużej; sprawdź instalację i warunki parkingu.
Warunki pomiaruDobierz stacjęDeklarowane czasy uzyskano przy 25°C oraz stacji o odpowiednim napięciu i prądzie: powyżej 100 kW dla Active/Boost i powyżej 160 kW dla Comfort. Sam napis „150 kW” na stacji nie gwarantuje danego czasu.
Rezerwa energiiZaplanuj drugi punktPrzed dłuższą trasą sprawdź lokalizację, cenę i dostępność stacji oraz punkt zapasowy. Uwzględnij energię na dojazd do niego, zamiast planować przyjazd z pustą baterią.

BYD Atto 2 · tabela techniczna i przypis do czasów ładowania. Wskazówki planowania są poradą praktyczną, nie wynikiem testu drogowego.

Kalkulator / Twoje założenia

Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?

Zacznij od 16 kWh/100 km dla Active/Boost lub wpisz 17,4 dla Comfort. Ustaw cenę energii z domowego rachunku albo taryfy stacji, z której korzystasz.

1. Ustaw swoje założenia

2. Porównaj koszt jazdy

Symulacja dla 15 000 km rocznie

Twoje auto benzynowe53,27 zł/ 100 km
7 990,50 zł/ rok
Atto 2 · energia19,20 zł/ 100 km
2 880,00 zł/ rok
Różnica w tych założeniach5 110,50 zł / rok

Energia elektryczna kosztuje mniej w tej symulacji.

Stawki 1,20 zł/kWh i 7,61 zł/l (średnia krajowa Pb95), zużycie benzyny 7 l/100 km oraz przebieg 15 000 km są przykładowymi założeniami. Do własnego rachunku użyj energii rozliczonej przez licznik lub stację, uwzględniającej straty ładowania. Przy mieszanym ładowaniu wpisz średnią ważoną cenę; opłaty za postój, zakup auta, serwis i ubezpieczenie policz osobno.

Zanim zamówisz, sprawdź warunki i auto.

Dla kogoGwarancja i serwisSalony BYD
Rozdział 4 z 4
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Boost dodaje użyteczne wyposażenie
Przy promocji rocznika 2025 płacisz 2900 zł więcej niż za Active, otrzymując m.in. kamerę 360°, czujniki z przodu i podgrzewane fotele. Oceń te dodatki podczas parkowania i jazdy próbnej.
Comfort zmienia zasięg i ładowanie
Większa bateria daje 430 km WLTP. Czas DC od 10 do 80% wynosi deklarowane 25 min, a bagażnik rośnie do 450 l. Przy częstych trasach te różnice mogą być ważniejsze niż sama moc silnika.
Wyposażenie wspólne już w Active
Pompa ciepła, dach panoramiczny z roletą, CarPlay / Android Auto i pakiet asystentów są dostępne we wszystkich wersjach. Nie musisz wybierać Comfort wyłącznie dla tych funkcji.

Do sprawdzenia 3

Tańsze wersje ładują się wolniej
Active i Boost mają DC do 65 kW i deklarowane 37 min od 10 do 80%. Jeżeli korzystasz głównie ze stacji publicznych, uwzględnij czas postojów oraz taryfy w decyzji.
Cena promocyjna ma warunki
Najniższe ceny dotyczą produkcji 2025 i płatności gotówką. Nie zakładaj takiej samej kwoty przy leasingu ani dowolnej dostępności kolorów.
Gwarancja baterii wymaga aktualnego dokumentu
Oferta podaje 8 lat / 250 000 km, ale pobierany PDF dla Atto 2 nadal zawiera 200 000 km. Przed podpisaniem umowy uzyskaj aktualne warunki dla egzemplarza.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Dla osoby szukającej kompaktowego elektrycznego SUV-a, która ma wygodne miejsce ładowania albo sprawdzoną stację po drodze. Active/Boost warto rozważyć przy krótszych dojazdach, Comfort przy częstszych dłuższych trasach.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Jeśli nie masz wygodnego dostępu do ładowania, najpierw sprawdź lokalne stacje i ceny. Przy częstej jeździe autostradowej oceń plan postojów dla wybranej baterii; nie traktuj zasięgu miejskiego jako wyniku na trasie.

Gwarancja · zakres i dokumenty

Sprawdź ochronę swojego egzemplarza.

Limity czasu i przebiegu działają zamiennie: decyduje ten osiągnięty wcześniej. Przy odbiorze poproś o aktualne warunki przypisane do Twojego numeru VIN.

Pojazd6 lat / 150 000 kmGwarancja podstawowaObejmuje wady wskazane w warunkach. Wybrane części mają krótszą ochronę; nie zakładaj 6 lat na każdy element.
Akumulator trakcyjny8 lat / 250 000 kmAktualna deklaracja BYDTaki limit pokazuje polska oferta. Dostępny PDF warunków Atto 2 nadal podaje 200 000 km i próg 70% SOH. Poproś o aktualny dokument potwierdzający rozszerzony limit i zasady oceny pojemności.
Silnik i sterownik8 lat / 150 000 kmWarunki gwarancjiTo osobna ochrona jednostki napędowej. Limit przebiegu baterii nie przenosi się automatycznie na silnik.
Perforacja nadwozia12 latBez limitu przebieguDotyczy perforacji od wewnątrz na zewnątrz z powodu wad materiału lub wykonania. Nie oznacza takiej samej ochrony każdej rysy i ogniska korozji.
Obsługa i bateria · przed odbiorem

Ustal zasady, których będziesz pilnować.

Zapisz terminy przeglądów, zalecenia ładowania i kontakt do serwisu. Dzięki temu łatwiej zadbasz o samochód i udokumentujesz jego obsługę.

  • Przeglądy i koszt obsługiPoproś o harmonogram oraz wycenę pierwszych przeglądów. Zachowuj rachunki i potwierdzenia wykonanych prac. Warunki nie wymagają każdej naprawy w ASO, ale niewłaściwa obsługa może wpływać na zakres ochrony.
  • Ładowanie i dłuższy postójStosuj zgodny sprzęt i instrukcję auta. Nie pozostawiaj samochodu z całkowicie rozładowaną baterią. Przed długim postojem sprawdź zalecany poziom naładowania i terminy kontroli.
  • Pojemność bateriiNaturalny spadek pojemności nie oznacza automatycznej wymiany baterii. PDF wskazuje próg 70% SOH; ustal, jak serwis mierzy ten parametr i rozpatruje zgłoszenie.
  • Pomoc po awariiUstal zakres assistance: holowanie, samochód zastępczy i kontakt poza godzinami pracy serwisu. Sama gwarancja na samochód nie potwierdza wszystkich tych usług.

Nie otwieraj samodzielnie obudowy akumulatora trakcyjnego. Diagnostykę i naprawy układu wysokiego napięcia zlecaj uprawnionemu serwisowi.

Jazda próbna · przygotuj własny test

Usiądź za kierownicą i sprawdź swoją wersję.

Zabierz telefon, fotelik i bagaż, którego zwykle używasz. Sprawdź widoczność, kamerę, działanie asystentów oraz komfort na nierównej drodze. Poproś o pokaz ładowania i pisemną ofertę z rocznikiem, wyposażeniem oraz warunkami gwarancji.

47 salonów BYD · 38 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami BYD5Warszawa2Gdańsk4Katowice i okolice2Kraków2Łódź3Poznań i okoliceBiałystok2Wrocław i okoliceBielsko-BiałaBydgoszczCzęstochowaGdyniaGliwiceGorzów WielkopolskiKielceKoszalinLublinMyśleniceNowe GulczewoNowe SkalmierzyceOlsztynOpolePiasecznoPiłaPiotrków TrybunalskiRadomRybnikRzeszotaryRzeszówSiedlceSzczecinToruńTychyZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 47 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu.Pełna mapa i wszystkie salony →
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

Pytania, które warto zadać przed zakupem.

Ile kosztuje elektryczny BYD Atto 2?
Ceny katalogowe brutto to 129 900 zł za Active, 141 000 zł za Boost i 156 900 zł za Comfort. W promocji produkcji 2025 zapłacisz odpowiednio 113 100, 116 000 i 132 300 zł; importer nie podaje dla nich daty końca. Comfort z produkcji 2026 kosztuje 141 210 zł w ofercie „Wyprzedaż 2026”, która obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów (stan na 7 października 2026). Promocje wymagają zakupu za gotówkę.
Co zyskam, wybierając Boost zamiast Active?
W promocji rocznika 2025 zapłacisz 2900 zł więcej. Dostaniesz m.in. kamerę 360°, czujniki parkowania z przodu, podgrzewane fotele i kierownicę, ekran 12,8 cala, 8 głośników oraz elektrycznie składane lusterka. Bateria 45,1 kWh i zasięg mieszany WLTP 312 km pozostają takie same.
Czym Comfort różni się od Boost?
Comfort ma baterię 64,8 kWh, 430 km zasięgu mieszanego WLTP, DC do 155 kW i czas 10–80% wynoszący 25 min. Boost ma 45,1 kWh, 312 km, DC do 65 kW i 37 min. Comfort ma również bagażnik 450 l zamiast 400 l oraz zawieszenie wielowahaczowe z tyłu. W promocji produkcji 2025 zapłacisz za niego 16 300 zł więcej.
Jaką baterię ma BYD Atto 2?
Aktualny polski cennik podaje baterię Blade LFP 45,1 kWh dla Active/Boost i 64,8 kWh dla Comfort. Strona oferty podaje dla mniejszych wersji 44,9 kWh, a starsza broszura 45,12 kWh. Na tej stronie przyjmujemy tabelę aktualnego cennika; nie interpretujemy tej rozbieżności jako potwierdzonej różnicy pojemności netto i brutto.
Ile trwa ładowanie Atto 2?
Przy DC od 10 do 80% producent podaje 37 min dla Active/Boost i 25 min dla Comfort. Przy AC 11 kW pełne ładowanie 0–100% trwa deklarowane 5,5 h lub 7 h. Są to czasy w określonych warunkach pomiaru, a nie gwarancja dla każdej stacji i temperatury.
Czy Atto 2 ma pompę ciepła i CarPlay?
Tak. Pompa ciepła, Apple CarPlay i Android Auto są wymienione dla wszystkich 3 wersji. Nawigacja jest objęta 3-letnim okresem próbnym i wymaga internetu. W salonie podłącz własny telefon i sprawdź działanie potrzebnych funkcji.
Jak duży jest bagażnik Atto 2?
Active i Boost mają 400 l, a po złożeniu kanapy 1340 l. Comfort ma odpowiednio 450 i 1370 l. Przymierz wózek lub walizki: pojemność nie mówi, czy ich kształt pasuje do otworu i podłogi bagażnika.
Czy Atto 2 może zasilać urządzenia przez V2L?
Tak, funkcja V2L jest w wyposażeniu wszystkich wersji. Przed użyciem ustal dopuszczalną moc urządzeń, wymagany adapter i zasady z instrukcji. Sama obecność funkcji nie potwierdza, że adapter otrzymasz w cenie auta.
Jaką gwarancję ma BYD Atto 2?
Podstawowa ochrona pojazdu to 6 lat / 150 000 km. Aktualna oferta deklaruje baterię 8 lat / 250 000 km, natomiast dostępny PDF warunków Atto 2 nadal zawiera 200 000 km i próg 70% SOH. Poproś o aktualne warunki dla VIN. Silnik i sterownik mają 8 lat / 150 000 km, perforacja nadwozia 12 lat bez limitu przebiegu, pod warunkami dokumentu.
Czy Atto 2 ma potwierdzony wynik Euro NCAP?
Nie mamy potwierdzonego wyniku Euro NCAP przypisanego do elektrycznego Atto 2, dlatego nie przyznajemy mu liczby gwiazdek. Wyniki innych modeli BYD ani ekologicznego badania Green NCAP nie zastępują takiej oceny. Lista asystentów w cenniku również nie jest wynikiem testu zderzeniowego.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o ATTO 2? Poproś o ofertę na wybraną wersję.

Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: BYD ATTO 2

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt