Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Marka MG

12 modeli MG od 73 500 zł

60 salonów w 51 miejscowościachceny z cennika producenta

MG HS — profil nadwozia
MG HS · wizualizacja referencyjna na podstawie zdjęć producenta.

Wybierz model MG

12 modeli · od najtańszego

MG3 — profil nadwozia
hatchback · benzyna

Najtańsze wejście w nowe auto

  • 115 KM · 6,1 l/100 km
  • Bagażnik 293 l · zbiornik 45 l
  • 4 gwiazdki Euro NCAP (2025)
Dlaczego ten model

Miejski hatchback z wolnossącym silnikiem 1.5 o mocy 115 KM i najniższą ceną w gamie. Spala 6,1 l/100 km, a w ocenie Euro NCAP z 2025 roku dostał 4 gwiazdki. Wybierz go, jeśli szukasz nowego auta z 7-letnią gwarancją za cenę używanego kompaktu.

ZS — profil nadwozia
SUV · benzyna

Pierwszy SUV bez elektryfikacji

  • 115 KM · 6,5 l/100 km
  • Bagażnik 443 l · zbiornik 55 l
  • Bez własnej oceny Euro NCAP
Dlaczego ten model

Kompaktowy SUV z silnikiem 1.5 o mocy 115 KM i pełnym pakietem systemów wspomagania kierowcy już w wersji podstawowej. Euro NCAP nie badał dzisiejszej generacji, więc wyniku dla tego auta nie ma. Wybierz go, jeśli chcesz wyższą pozycję za kierownicą bez przechodzenia na hybrydę.

MG3 Hybrid+ — profil nadwozia
hatchback · hybryda

Hybryda w cenie auta miejskiego

  • 195 KM · 4,4 l/100 km
  • 8,0 s do 100 km/h
  • Bagażnik 293 l jak w wersji benzynowej
Dlaczego ten model

Ten sam hatchback co MG3, ale z układem hybrydowym o mocy 195 KM: 4,4 l/100 km i 8,0 s do setki, przy niezmienionym bagażniku. Nie wymaga ładowania z gniazda. Różnicę w cenie wobec wersji benzynowej policzysz na kalkulatorze kosztu jazdy na karcie modelu.

ZS Hybrid+ — profil nadwozia
SUV · hybryda

SUV hybrydowy bez ładowania

  • 197 KM · 5,0 l/100 km
  • Bagażnik 443 l · zbiornik 41 l
  • 4 gwiazdki Euro NCAP (2024)
Dlaczego ten model

ZS z układem Hybrid+ o mocy 197 KM, który sam ładuje baterię przy hamowaniu — wtyczki nie ma i nie potrzebujesz jej. Zbiornik mieści tylko 41 l, więc na trasie zatrzymasz się podobnie często jak w wersji benzynowej, mimo niższego spalania. Cena startowa 88 900 zł to promocja do 31 grudnia 2026 roku — katalogowo model kosztuje 98 900 zł.

MG4 EV — profil nadwozia
hatchback · elektryczny

Elektryk z wyprzedaży rocznika

  • Baterie 49–77 kWh · zasięg 350–530 km
  • 6 wersji w cenniku
  • 5 gwiazdek Euro NCAP (2022)
Dlaczego ten model

Hatchback z napędem na tył w 6 wersjach: baterie od 49 do 77 kWh i zasięg od 350 do 530 km. Cena startowa dotyczy wyprzedaży wcześniejszego rocznika, a cennik obowiązuje do 31 grudnia 2026 roku, wyłącznie dla aut już wyprodukowanych i dostępnych na składach. Przed podpisem sprawdź rok produkcji egzemplarza — gwarancja liczy się od pierwszej rejestracji.

HS — profil nadwozia
SUV · benzyna

Największy benzynowy SUV gamy

  • 170 KM · 7,4 l/100 km
  • Bagażnik 507 l · hak 1500 kg
  • 5 gwiazdek Euro NCAP (2024)
Dlaczego ten model

SUV z turbodoładowanym silnikiem 1.5 o mocy 170 KM, bagażnikiem 507 l i hakiem o uciągu 1500 kg. Producent zdjął stronę tego modelu ze swojego serwisu w kwietniu 2026 roku i nie wydał nowego cennika, więc dostępność i rocznik potwierdź w salonie przed zamówieniem.

HS Hybrid+ — profil nadwozia
SUV · hybryda

Duży SUV, 5,5 l, bez wtyczki

  • 224 KM · 5,5 l/100 km
  • Bagażnik 507 l · zbiornik 55 l
  • Bez własnej oceny Euro NCAP
Dlaczego ten model

HS z układem hybrydowym o mocy 224 KM, który tankujesz jak zwykłe auto: 5,5 l/100 km i około 1000 km na jednym baku z naszego wyliczenia. Euro NCAP nie badał tej odmiany osobno, a ocena benzynowego HS jej nie obejmuje. Cena startowa 117 900 zł to promocja do 31 grudnia 2026 roku — katalogowo model kosztuje 137 900 zł.

MGS5 EV — profil nadwozia
SUV · elektryczny

Elektryczny SUV z wyborem baterii

  • Baterie 49 lub 64 kWh · 340 lub 480 km
  • Ładowanie 10–80% w 24–28 minut
  • 5 gwiazdek Euro NCAP (2025)
Dlaczego ten model

SUV z napędem na tył i dwiema bateriami do wyboru: 49 kWh na 340 km albo 64 kWh na 480 km. Mniejsza ładuje się z szybkiej ładowarki krócej niż większa — 24 zamiast 28 minut od 10 do 80% pojemności. Wybierz go, jeśli chcesz rodzinnego elektryka bez ceny z segmentu premium.

HS PHEV — profil nadwozia
SUV · PHEV

Wtyczka dla jeżdżących po mieście

  • 272 KM · 1,9 l/100 km w cyklu ważonym
  • Około 100 km na prądzie (dane europejskie)
  • 5 gwiazdek Euro NCAP (2024)
Dlaczego ten model

HS z hybrydą plug-in o mocy 272 KM: 1,9 l/100 km w cyklu ważonym z polskiego cennika i około 100 km na samym prądzie według danych europejskich. Bagażnik jest o 66 l mniejszy niż w wersji benzynowej. Bez ładowania w domu albo w pracy to auto traci sens — policz to na kalkulatorze kosztu jazdy na karcie modelu.

MGS9 PHEV — profil nadwozia
SUV · PHEV

Jedyne MG na 7 osób

  • 299 KM · bateria 24,7 kWh
  • Około 100 km na prądzie · 6,7 l/100 km bez ładowania
  • Bagażnik 332 l przy 7 osobach, 2093 l po złożeniu
Dlaczego ten model

Flagowy SUV o długości 4983 mm, z 3 rzędami siedzeń i hybrydą plug-in o mocy 299 KM. Na prądzie przejedzie około 100 km, a z wyczerpaną baterią spala 6,7 l/100 km. Przy komplecie pasażerów zostaje 332 l bagażnika, po złożeniu foteli 2093 l — zmierz bramę garażu, zanim zamówisz.

MGS6 EV — profil nadwozia
liftback · elektryczny

Największy bagażnik wśród modeli 5-miejscowych

  • Bateria 77 kWh · zasięg 530 km
  • Bagażnik 674 l + 124 l z przodu
  • 5 gwiazdek Euro NCAP (2025)
Dlaczego ten model

Elektryk z baterią 77 kWh i zasięgiem 530 km, z bagażnikiem 674 l oraz dodatkowym schowkiem 124 l pod przednią klapą. W odmianie z napędem na obie osie ma 361 KM i 5,1 s do setki. Cennik wymaga odbioru aut zamówionych w promocji najpóźniej do końca I kwartału 2027 roku — termin wpisz do zamówienia.

Cyberster — profil nadwozia
roadster · elektryczny

Elektryczny roadster na dwie osoby

  • 340 KM lub 510 KM · 3,2 s w wersji AWD
  • Bateria 77 kWh · zasięg 507 km
  • Bagażnik 249 l · 2 miejsca, bez zaczepów dla fotelika
Dlaczego ten model

Dwumiejscowy roadster z otwieranym dachem i drzwiami nożycowymi: 340 KM z napędem na tył albo 510 KM na obie osie i 3,2 s do setki. Bateria 77 kWh daje 507 km zasięgu, bagażnik ma 249 l, a fotelika dziecięcego nie zamontujesz — auto nie ma zaczepów. To samochód na weekend, nie na codzienne dojazdy. Cena startowa 267 900 zł to promocja bez ogłoszonego terminu końcowego — katalogowo model kosztuje 277 900 zł.

ceny „od” z cennika producenta, finalną cenę potwierdza salon · stan przeglądu: 07.10.2026

O marce MG

Markę MG prowadzi w Polsce SAIC Motor Poland, spółka z Warszawy; pierwsze 4 salony otwarto 30 listopada 2023 roku. W katalogu jest 12 modeli — od hatchbacka MG3 za 73 500 zł (katalog) po elektrycznego roadstera Cyberster za 277 900 zł (katalog) — w 4 rodzajach napędu: benzynowym, hybrydowym, hybrydowym z wtyczką i elektrycznym. Na każdy z nich dostajesz 7 lat lub 150 000 km gwarancji, która obejmuje także baterię trakcyjną, z progiem 70% jej pojemności. Bezpłatna pomoc drogowa działa rok, a przedłużenie na kolejne 6 lat wymaga przeglądów w autoryzowanym serwisie MG. Cenniki promocyjne z 2 października 2026 roku obowiązują do 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania puli, a cennika przeglądów MG nie publikuje — o wycenę pierwszej wizyty zapytaj, zanim podpiszesz umowę.

Dane o marce · materiał z 07.10.2026

12
modeli w polskiej gamie — w 4 rodzajach napędu
7 lat
gwarancji na cały samochód razem z baterią trakcyjną
150 tys. km
limitu gwarancji · liczy się to, co nastąpi pierwsze
15 230
rejestracji w Polsce w 2025 roku — najwięcej wśród marek chińskich

MG w Polsce — skąd się wzięło i dokąd zmierza

01
1924

Morris Garages, Oksford

MG zaczęło w Oksfordzie jako brytyjski producent sportowych roadsterów, a od 2007 roku należy do chińskiego koncernu SAIC Motor. Samochody sprzedawane dziś w Polsce powstają w Chinach; markę prowadzi tu SAIC Motor Poland, spółka z Warszawy, a pierwsze 4 salony otwarto 30 listopada 2023 roku.

02
2025

Najchętniej rejestrowana marka chińska w Polsce

15 230 nowych aut w ciągu roku to o 125% więcej niż rok wcześniej i pierwsze miejsce wśród marek chińskich; MG jako pierwsza z nich weszło do grona 15 najczęściej rejestrowanych marek w Polsce. Sam grudzień 2025 to 2122 rejestracje i 3,13% rynku. Od stycznia do sierpnia 2026 MG nadal prowadzi wśród marek chińskich z 12 145 autami, ale w samym sierpniu wyprzedziło je BYD.

03
2028

Produkcja na Europę ruszy w Hiszpanii

SAIC buduje pierwszą europejską fabrykę w galicyjskim Ferrol: około 200 mln euro, 120 000 aut rocznie, uruchomienie zapowiedziane na 2028 rok. Chodzi o ominięcie cła, które dla elektrycznych MG wynosi dziś łącznie 45,3% wartości importowej (druga krążąca stawka — niżej, w sekcji ryzyk). Do tego czasu każdy egzemplarz kupiony w Polsce przyjeżdża z Chin — miejsce produkcji sprawdzisz w dokumentach auta.

02 · Przed wyborem markiwybierz temat

Co warto wiedzieć o MG?

Gwarancja, serwis i doświadczenia marki na rynku — przejdź do tematu, który ma znaczenie przy Twoim zakupie.

01 · Gwarancja

Co obejmuje gwarancja MG i jakie ma warunki?

Warunki są wspólne dla całej gamy i wynikają z jednego dokumentu producenta z grudnia 2025 roku, który obejmuje auta zarejestrowane od 2021 roku. Najmocniejszy punkt to bateria chroniona tak samo długo jak reszta samochodu. Najłatwiejsze do przeoczenia są 3 warunki, o których trzeba pamiętać przy każdym przeglądzie.

Pojazd
7 lat / 150 000 km

Liczy się to, co nastąpi pierwsze, licząc od pierwszej rejestracji. Ochrona przechodzi na kolejnego właściciela, więc przy odsprzedaży to realny argument cenowy. Warunek: przegląd wykonany najpóźniej 1500 km lub 28 dni po terminie z planu serwisowego.

Bateria i napęd wysokonapięciowy
7 lat / 150 000 km

Dotyczy modeli elektrycznych, hybrydowych i z wtyczką. Naprawa albo wymiana należy się, gdy pojemność baterii spadnie poniżej 70% wartości początkowej — powyżej tego progu producent traktuje ubytek jako normalne zużycie. Poproś o wynik kontroli pojemności na piśmie przy przeglądzie.

Perforacja nadwozia
7 lat / bez limitu km

Ochrona przed przerdzewieniem blachy na wylot. Warunek łatwo przeoczyć: coroczny przegląd antykorozyjny z wpisem podstemplowanym w książce serwisowej. Bez tej pieczątki 7 lat ochrony blachy przepada.

Lakier
3 lata / 72 000 km

Pęcherze, łuszczenie i odbarwienia z wady materiału — bez uszkodzeń mechanicznych. To najkrótszy okres w całym pakiecie, więc zgłaszaj takie usterki przy przeglądzie, zanim minie termin.

MG Assistance
12 miesięcy od rejestracji · przedłużane bezpłatnie do 7 lat

Holowanie, naprawa na miejscu i pomoc po awarii w całej Europie; program prowadzi ARC Europe, bezpłatny numer w Polsce to 600 222 129. Ochrona przedłuża się bezpłatnie na kolejne lata, aż do 7, ale tylko przy regularnych przeglądach w autoryzowanym serwisie MG.

Serwis poza autoryzowaną siecią nie unieważnia gwarancji automatycznie, ale przerzuca na Ciebie dowód, że usterka nie wynika z obcej naprawy — i po pierwszym roku zamyka program pomocy drogowej. Krócej chronione są elementy zużywające się (2 lata), multimedia i systemy wspomagania kierowcy (3 lata lub 72 000 km) oraz części zamienne (2 lata). Auto pracujące jako taksówka, w nauce jazdy albo w wynajmie ma gwarancję skróconą do 3 lat lub 100 000 km — jeśli tak ma jeździć, ustal warunki na piśmie przed zakupem. Co dokładnie przerywa ochronę, rozpisujemy na stronach poszczególnych modeli.

03 · Finansowaniewarunki dla konkretnego modelu i wersji

Jak porównać oferty finansowania?

Na początku

Wpłata i opłaty

Sprawdź wysokość wpłaty własnej oraz opłaty za uruchomienie finansowania.

W trakcie umowy

Raty i ubezpieczenie

Zestaw liczbę i wysokość rat, obowiązkowe ubezpieczenia oraz inne wymagane koszty.

Na koniec

Wykup i łączny koszt

Uwzględnij kwotę wykupu i całkowitą kwotę do zapłaty. Poproś o pełne warunki na piśmie.

Nie mamy obecnie kompletnego zestawienia ofert finansowania tej marki.

04 · Ograniczenia i niewiadomewarunki zakupu i użytkowania

Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Warunki gwarancji, dostępność usług i informacje, których jeszcze brakuje.

Kapryśna elektronika i multimedia

Najczęstsza skarga użytkowników nie dotyczy mechaniki, tylko oprogramowania: zawieszający się ekran, zrywane połączenie z telefonem, gubiące się ustawienia. Na jeździe próbnej sprawdź to w pierwszej kolejności — podłącz własny telefon i przeklikaj menu, zamiast oglądać wyłącznie nadwozie.

Nadgorliwe systemy wspomagania kierowcy

Asystent prędkości i asystent pasa ruchu, czyli systemy wspomagania kierowcy określane skrótem ADAS, potrafią odzywać się częściej, niż byś chciał, a część z nich wraca do ustawień domyślnych po każdym uruchomieniu auta. Poproś sprzedawcę, żeby pokazał, jak szybko się je wyłącza — to rzecz, która irytuje na co dzień, a nie raz w roku.

Cła Unii Europejskiej podnoszą ceny elektryków

Cło nalicza się od wartości importowej, a nie od ceny w salonie, ale i tak podbija cennik: dla elektrycznych MG wynosi łącznie 45,3% według wyliczeń z czerwca 2026 roku, a wcześniejsza korekta Komisji Europejskiej z 2024 roku mówiła o 36,3%. Obie stawki krążą w obiegu i żadnej nie da się dziś jednoznacznie przypisać do konkretnego dnia. Skutek widać w ofercie: hybrydy są wyraźnie tańsze od porównywalnych elektryków, a fabryka w Hiszpanii ma to zmienić dopiero od 2028 roku.

Promocje MG obowiązują do 31 grudnia 2026 roku

Cenniki z 2 października obejmują 9 z 12 modeli: zamówienie składasz między 1 października a 31 grudnia 2026 roku, o ile starczy puli, a auto odbierasz najpóźniej do końca pierwszego kwartału 2027 roku — z limitem 10 aut na klienta. Przy autach z produkcji 2026 rabat producenta wynosi od 5000 zł (MGS9 PHEV) do 20 000 zł (HS Hybrid+), a MG4 EV jest tylko z zapasu: najtańsza wersja kosztuje 100 900 zł z rocznika 2024 i 105 900 zł z 2025 wobec 130 900 zł w cenniku katalogowym. Własne programy finansowe MG, jak kredyt 50/50, nie łączą się z rabatem i liczą od ceny katalogowej — wybierz między nimi a rabatem, zanim zdecydujesz o wersji, i ustal na piśmie termin odbioru, nie tylko zamówienia.

Pomoc drogowa ma warunek, o którym łatwo zapomnieć

MG Assistance jest bezpłatne przez 12 miesięcy od rejestracji i przedłuża się na kolejne lata, aż do 7 — ale tylko wtedy, gdy auto chodzi na przeglądy do autoryzowanego serwisu MG. Serwis poza siecią nie unieważnia gwarancji automatycznie, natomiast ten program zamyka. Jeśli planujesz obsługę u swojego mechanika, policz, ile jest wart holownik w drugim i trzecim roku.

05 · Punkty sprzedażylokalizacje i kontakt

Gdzie znajdziesz salony MG?

06 · Pytania i odpowiedzi8 pytań kupujących

O co pytają kupujący?

Ile kosztuje MG i od którego modelu zaczyna się gama?

Gama zaczyna się od hatchbacka MG3 za 73 500 zł (katalog), a kończy na elektrycznym roadsterze Cyberster za 277 900 zł (katalog). Między nimi jest 10 innych pozycji: hatchbacki, SUV-y w każdym z 4 rodzajów napędu, 7-osobowy MGS9 PHEV i elektryczny liftback MGS6 EV. Do końca 2026 roku większość modeli ma ceny promocyjne niższe od katalogowych — dokładne kwoty sprawdź w cenniku importera z 2 października 2026 roku albo w salonie.

Ile kosztuje przegląd MG?

Producent nie publikuje cennika przeglądów ani pakietów serwisowych, więc ten sam zakres prac potrafi kosztować od 1100 do 1700 zł netto, zależnie od serwisu — to widełki z ofert salonów, stan na wrzesień 2026 roku. Przeglądy wypadają co 12 miesięcy lub 24 000 km, decyduje to, co nastąpi pierwsze. Poproś o wycenę na piśmie przed pierwszą wizytą i porównaj 2 punkty; w skali 7 lat gwarancji ta różnica jest realna.

Jakie są warunki gwarancji 7 lat i co ją unieważnia?

7 lat lub 150 000 km obejmuje cały samochód razem z baterią trakcyjną i napędem wysokonapięciowym; perforacja nadwozia ma 7 lat bez limitu przebiegu, a lakier 3 lata lub 72 000 km. Ochrona przechodzi na kolejnego właściciela. Przerywają ją: przegląd zrobiony później niż 1500 km lub 28 dni po terminie, brak corocznej pieczątki z kontroli antykorozyjnej, ingerencja w baterię, silnik lub skrzynię poza autoryzowanym serwisem oraz części i akcesoria bez homologacji producenta. Naprawa poza siecią nie unieważnia gwarancji sama z siebie, ale przenosi na Ciebie ciężar dowodu.

Ile MG traci na wartości?

Według prognozy Info-Ekspert z listopada 2025 roku MG ZS traci po 3 latach i 60 000 km 40,4% wartości, a MG HS 43,2%. To mniej niż Omoda 5 (46,5%) i więcej niż Toyota C-HR (34,9%) oraz Škoda Karoq (31,7%). To prognoza analityków, a nie ceny z zawartych transakcji: marka sprzedaje w Polsce od listopada 2023 roku, więc danych rynkowych z 3 lat jeszcze nie ma. Pamiętaj też, że według analiz Indicata i Parkers około 90% rabatu, który dostaniesz dziś, odbije się na cenie przy odsprzedaży.

Czy części do MG są dostępne?

Dostępności części MG na polskim rynku nikt niezależnie nie zbadał, więc zamiast procentów sprawdź to u siebie: zapytaj wybrany salon, czy części do napraw gwarancyjnych leżą w magazynie w Polsce, skąd jadą i ile się na nie czeka — poproś o odpowiedź na piśmie. Same oryginalne części MG mają własną gwarancję: 24 miesiące bez limitu przebiegu. Autoryzowane punkty działają we wszystkich województwach — aktualną listę miast znajdziesz niżej, w sekcji salonów.

Który MG ma 5 gwiazdek Euro NCAP?

5 gwiazdek mają MG HS i HS PHEV we wspólnej ocenie z 2024 roku, MGS5 EV, MGS6 EV i MGS9 PHEV w ocenach z 2025 roku oraz MG4 EV w ocenie z 2022 roku, która dotyczy generacji sprzedawanej w Polsce. 4 gwiazdki mają MG3 i MG3 Hybrid+ (2025) oraz ZS Hybrid+ (2024). Bez własnej oceny są Cyberster, benzynowy ZS i HS Hybrid+ — stan na 16 września 2026 roku.

Do kiedy obowiązują promocje MG?

Cenniki promocyjne z 2 października 2026 roku obowiązują od 1 października do 31 grudnia 2026 roku lub do wyczerpania puli i obejmują 9 z 12 modeli. Zamówienie składasz w tym okresie, odbiór musi nastąpić najpóźniej do końca pierwszego kwartału 2027 roku, a limit to 10 aut na klienta. Sposób finansowania zakupu jest dowolny, ale własne programy finansowe MG, jak kredyt 50/50, nie łączą się z rabatem i obowiązują od ceny katalogowej. MG4 EV w cenniku dotyczy wyłącznie aut już wyprodukowanych i dostępnych na składach. Dla benzynowych ZS i HS oraz Cyberstera nie znaleźliśmy cennika z 2 października — poproś salon o cenę i termin ważności na piśmie.

Czy MG to chińska marka?

MG powstało w 1924 roku w Oksfordzie jako Morris Garages i przez dekady było marką brytyjską. Od 2007 roku należy do chińskiego koncernu SAIC Motor i to on odpowiada dziś za konstrukcję oraz produkcję. Auta sprzedawane w Polsce przyjeżdżają z Chin; od 2028 roku część produkcji na Europę ma przejąć fabryka w hiszpańskim Ferrol.

Zapytanie i kontakt

Masz pytanie o MG? Napisz do nas.

Zapytaj salony o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie albo napisz do redakcji. Odpowiemy bezpośrednio na podany kontakt.

Zapytanie o auto trafia tylko do salonów, które wybierzesz. Nie musisz zakładać konta.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: MG

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt

Wszelkie informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Przy każdym modelu oznaczamy osobno cenę z aktualnego cennika, cenę szacowaną — gdy producent jeszcze nie opublikował własnego cennika w Polsce — oraz cenę nieaktualną z poprzedniej oferty; cenę szacowaną zawsze widać jako szacunek, nigdy jako polski cennik. Dostępność konkretnego modelu, wersji i egzemplarza demonstracyjnego potwierdź w punkcie sprzedaży marki. Zdjęcie pokazujemy tylko wtedy, gdy mamy potwierdzone prawa do jego publikacji — autora podajemy przy fotografii; jeśli danego modelu jeszcze nie sfotografowaliśmy, karta mówi o tym wprost zamiast pokazywać zdjęcie. Dane o dostępności modeli sprawdziliśmy: 07.10.2026.

MGod 73 500 zł
Zapytaj o ofertę