Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Publiczny rejestr zmianstan bazy: 08.09.2026

Nie tylko ile kosztuje. Co się zmieniło i skąd to wiemy.

Porównujemy kolejne wersje cenników, broszur i dokumentów gwarancyjnych. Publikujemy stan przed i po, datę obserwacji, źródło oraz poziom pewności — także wtedy, gdy dokumenty producenta są ze sobą sprzeczne.

175monitorowanych modeli
521unikalnych referencji
147opublikowanych zmian
90modeli z historią
01 · Rejestr zmianostatni przegląd: 07.10.2026

Zmiany materialne. Bez szumu aktualizacyjnego.

Nie publikujemy wpisu tylko dlatego, że powstał nowy plik. Zmiana musi wpływać na cenę, wybór wersji, warunki zakupu, gwarancję, wyposażenie albo dostępność.

  1. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD ATTO 2 DM-iwpływ: wysoki

    BYD ATTO 2 DM-i: promocja od 102 630 zł zamiast 105 700 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Active 102 630 zł (było 105 700 zł), Boost 118 170 zł (było 127 600 zł). Katalog 120 740 / 134 285 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Active 105 700 zł, Boost 127 600 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Active 102 630 zł, Boost 118 170 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Obie wersje mają teraz głębszy rabat: 18 110 zł (Active) i 16 115 zł (Boost) od katalogu.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/atto-2-dm-i/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  2. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD ATTO 2wpływ: wysoki

    BYD ATTO 2: Comfort z produkcji 2026 w promocji 141 210 zł zamiast 148 280 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża cenę promocyjną wersji Comfort z produkcji 2026: do 141 210 zł (było 148 280 zł). Katalog 156 900 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Comfort 148 280 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Comfort 141 210 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Cennik PDF obejmuje tylko wersję Comfort; ceny produkcji 2025 widać wyłącznie na stronie oferty, a ich ważność po 30.09.2026 jest niepotwierdzona.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/atto-2/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  3. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD ATTO 3 EVOwpływ: wysoki

    BYD ATTO 3 EVO: promocja od 157 995 zł zamiast 163 440 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Design 157 995 zł (było 163 440 zł), Excellence 167 620 zł (było 174 440 zł). Katalog 181 600 / 194 900 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Design 163 440 zł, Excellence 174 440 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Design 157 995 zł, Excellence 167 620 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Rabat od katalogu wynosi teraz 23 605 zł (Design) i 27 280 zł (Excellence AWD).

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/atto-3-evo/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  4. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Dolphin G DM-iwpływ: wysoki

    BYD Dolphin G DM-i: promocja od 89 990 zł zamiast 105 000 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Active 89 990 zł (było 105 000 zł), Boost 108 710 zł (było 116 900 zł), Comfort 118 750 zł (było 121 550 zł), Sport 121 980 zł (było 124 900 zł). Katalog 120 800 / 134 200 / 139 700 / 143 500 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Active 105 000 zł, Boost 116 900 zł, Comfort 121 550 zł, Sport 124 900 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Active 89 990 zł, Boost 108 710 zł, Comfort 118 750 zł, Sport 121 980 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Cennik nadal nazywa ofertę przedsprzedażową; terminu pierwszych dostaw importer nie podaje. Rabat od katalogu sięga 30 810 zł (Active).

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/dolphin-g-dm-i/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  5. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Dolphin Surfwpływ: wysoki

    BYD Dolphin Surf: promocja od 92 350 zł zamiast 92 900 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Boost 92 350 zł (było 92 900 zł), Comfort 96 690 zł (było 97 300 zł). Katalog 97 700 / 110 500 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja produkcji 2025 do 30 września 2026: Boost 92 900 zł, Comfort 97 300 zł przy katalogu 97 700 / 110 500 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Boost 92 350 zł, Comfort 96 690 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Dawne 92 900 / 97 300 zł to najniższa cena z 30 dni i zarazem kwoty zapasów z 2025 roku, których ważność po 30.09.2026 jest niepotwierdzona.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/dolphin-surf/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  6. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Seal 5 DM-iwpływ: wysoki

    BYD Seal 5 DM-i: promocja od 114 970 zł zamiast 120 160 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Comfort 114 970 zł (było 120 160 zł), Design 121 050 zł (było 126 610 zł). Katalog 129 900 / 139 900 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Comfort 120 160 zł, Design 126 610 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Comfort 114 970 zł, Design 121 050 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Ceny rocznika 2025 (104 600 / 110 600 zł) widać tylko na stronie oferty; ich ważność po 30.09.2026 jest niepotwierdzona.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/seal-5-dm-i/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  7. PromocjaPotwierdzone w źródle

    BYD Seal 6 DM-i Touring: promocja od 132 060 zł zamiast 145 580 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Boost 132 060 zł (było 145 580 zł), Comfort 151 560 zł (było 161 850 zł). Katalog 159 100 / 187 100 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Boost 145 580 zł, Comfort 161 850 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Boost 132 060 zł, Comfort 151 560 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Rocznik 2025 widać wyłącznie na stronie oferty, a jego ważność po 30.09.2026 jest niepotwierdzona.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/seal-6-dm-i-touring/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  8. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Seal 6 DM-iwpływ: wysoki

    BYD Seal 6 DM-i: promocja od 129 710 zł zamiast 139 630 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Boost 129 710 zł (było 139 630 zł), Comfort 146 290 zł (było 156 220 zł). Katalog 152 600 / 180 600 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Boost 139 630 zł, Comfort 156 220 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Boost 129 710 zł, Comfort 146 290 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Ceny rocznika 2025 (126 700 / 140 900 zł) widać tylko na stronie oferty; ich ważność po 30.09.2026 jest niepotwierdzona.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/seal-6-dm-i/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  9. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Seal U DM-iwpływ: wysoki

    BYD Seal U DM-i: promocja od 141 000 zł zamiast 152 100 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Boost 141 000 zł (było 152 100 zł), Comfort 153 540 zł (było 164 600 zł), Design 167 920 zł (było 179 500 zł). Katalog 169 900 / 199 395 / 209 900 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Boost 152 100 zł, Comfort 164 600 zł, Design 179 500 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Boost 141 000 zł, Comfort 153 540 zł, Design 167 920 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Wszystkie 3 wersje są teraz tańsze od najniższej ceny z 30 dni, więc dawny zgrzyt przy Comforcie (cena promocyjna wyższa od ceny sprzed 30 dni) zniknął.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/seal-u-dm-i/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  10. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Sealwpływ: wysoki

    BYD Seal: promocja od 191 350 zł zamiast 205 450 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Design RWD 191 350 zł (było 205 450 zł), Excellence AWD 196 710 zł (było 215 910 zł). Katalog 217 400 / 239 900 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Design RWD 205 450 zł, Excellence AWD 215 910 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Design RWD 191 350 zł, Excellence AWD 196 710 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Strona oferty i landing importera zawierają dla Seala pola niezgodne z cennikiem; opieramy się na PDF i konfiguratorze, a ceny rocznika 2025 (177 100 / 181 700 zł) mają niepotwierdzoną ważność po 30.09.2026.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/seal/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  11. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Sealion 5 DM-iwpływ: wysoki

    BYD Sealion 5 DM-i: promocja od 129 750 zł zamiast 136 500 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Design 129 750 zł (było 136 500 zł). Katalog 149 990 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Design 136 500 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Design 129 750 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Rabat od katalogu wzrósł z 13 490 do 20 240 zł.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/sealion-5-dm-i/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  12. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Sealion 7wpływ: wysoki

    BYD Sealion 7: promocja od 193 550 zł zamiast 210 010 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2026: Comfort RWD 193 550 zł (było 210 010 zł), Design AWD 215 910 zł (było 227 910 zł), Excellence AWD 219 395 zł (było 237 990 zł). Katalog 219 900 / 239 900 / 247 900 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Comfort RWD 210 010 zł, Design AWD 227 910 zł, Excellence AWD 237 990 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów, tylko gotówka: Comfort RWD 193 550 zł, Design AWD 215 910 zł, Excellence AWD 219 395 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Po promocji rocznika 2026 różnica między Design AWD a Excellence AWD wynosi 3485 zł; „400 zł” dotyczyło wyłącznie rocznika 2025, którego ważność po 30.09.2026 jest niepotwierdzona.

    ŹródłoCennik importera BYD z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026byd/sealion-7/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  13. CenaPotwierdzone w źródle

    Chery Tiggo 7 PHEV: od 142 900 zł zamiast 132 900 zł

    Cennik Chery z 1 października 2026 podaje Tiggo 7 PHEV Select 142 900 zł i Premium 154 900 zł (wcześniej Comfort 132 900 zł i Prestige 146 900 zł z cennika nr 4 z lipca).

    WCZEŚNIEJComfort 132 900 zł, Prestige 146 900 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOSelect 142 900 zł, Premium 154 900 zł.

    Nowy rocznik modelowy 2026 z innym wyposażeniem; ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł wg cennika do 31.10.2026.

    ŹródłoCennik Chery Tiggo 7 PHEV nr 3 z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026niszowe/chery/tiggo-7-phev/cennik-my2026-py2026-nr3-2026-10-01-pobrany-2026-10-07.pdf
  14. CenaPotwierdzone w źródle
    Chery Tiggo 7wpływ: wysoki

    Chery Tiggo 7: w cenniku zostaje Premium AWD 142 900 zł

    Cennik Chery z 1 października 2026 zawiera jedną wersję benzynową Tiggo 7: Premium AWD za 142 900 zł. Wersji FWD (od 106 900 zł) i AWD Prestige (136 900 zł) z rocznika 2025 nie ma już w cenniku importera.

    WCZEŚNIEJEssential FWD 106 900 zł, Comfort FWD 116 900 zł, Prestige AWD 136 900 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPremium AWD 142 900 zł (rocznik modelowy 2026).

    Ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł wg cennika do 31.10.2026.

    ŹródłoCennik Chery Tiggo 7 AWD nr 3 z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026niszowe/chery/tiggo-7/cennik-my2026-py2026-nr3-2026-10-01-pobrany-2026-10-07.pdf
  15. CenaPotwierdzone w źródle

    Chery Tiggo 8 PHEV: od 169 900 zł zamiast 152 900 zł

    Cennik Chery z 1 października 2026 podaje Tiggo 8 PHEV Comfort 169 900 zł i Prestige 179 900 zł (wcześniej 152 900 i 164 900 zł).

    WCZEŚNIEJComfort 152 900 zł, Prestige 164 900 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOComfort 169 900 zł, Prestige 179 900 zł.

    Ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł wg cennika do 31.10.2026.

    ŹródłoCennik Chery Tiggo 8 PHEV nr 4 z 1.10.2026, odczyt 7.10.2026niszowe/chery/tiggo-8-phev/cennik-my2025-py2026-nr4-2026-10-01-pobrany-2026-10-07.pdf
  16. CenaPotwierdzone w źródle
    Leapmotor B10 EVwpływ: wysoki

    Leapmotor B10: EV Pro Life 113 900 zł (było 106 900 zł), hybryda tańsza od elektryka

    Cennik z 1 października 2026 podnosi B10 EV Pro Life z 106 900 do 113 900 zł; Hybrid EV Life kosztuje 111 900 zł i jest teraz tańszy od elektryka. EV ProMax: Life 123 500 zł, Design 129 900 zł.

    WCZEŚNIEJEV Pro Life 106 900 zł, Hybrid EV Life 109 900 zł, EV ProMax Life 116 400 zł, EV ProMax Design 122 700 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOHybrid EV Life 111 900 zł, EV Pro Life 113 900 zł, Hybrid EV Design 117 900 zł, EV ProMax Life 123 500 zł, EV ProMax Design 129 900 zł.

    Zmiana kolejności najtańszych wersji: od 1.10.2026 hybryda jest tańsza od elektryka.

    ŹródłoCennik importera Leapmotor z 1.10.2026 (B10), odczyt 7.10.2026leapmotor/b10/cennik-2026-10-01-my25-rp26.pdf
  17. CenaPotwierdzone w źródle

    Leapmotor C10 Hybrid EV: od 133 200 zł zamiast 138 200 zł

    Cennik z 1 października 2026 (wersja v2 z 5.10) obniża C10 Hybrid EV Life do 133 200 zł (było 138 200 zł) i Design do 139 900 zł (było 144 575 zł). EV Pro Life zostaje 143 200 zł, EV Pro Design 149 900 zł.

    WCZEŚNIEJHybrid EV Life 138 200 zł, Design 144 575 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOHybrid EV Life 133 200 zł, Design 139 900 zł.

    Cennik C10 MY26/RP26 w wersji v2; zmienione też dane bagażnika (EV 475/1880 l).

    ŹródłoCennik importera Leapmotor z 1.10.2026 (C10 MY26 v2), odczyt 7.10.2026leapmotor/c10/cennik-2026-10-01-my26-rp26-v2.pdf
  18. CenaPotwierdzone w źródle
    Leapmotor T03wpływ: wysoki

    Leapmotor T03: od 73 900 zł zamiast 84 900 zł

    Cennik z 1 października 2026 podaje dla T03 cenę wyprzedażową rocznika 2026 73 900 zł (rabat 11 000 zł od katalogowych 84 900 zł); rocznik modelowy 2027 kosztuje 77 900 zł.

    WCZEŚNIEJCena od 84 900 zł (cennik rocznika 2026).
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOd 73 900 zł (rocznik 2026, dostępny od ręki) i 77 900 zł (rocznik modelowy 2027); katalogowo 84 900 zł.

    Cennik obowiązuje od 1.10.2026 i nie podaje daty końca promocji.

    ŹródłoCennik importera Leapmotor z 1.10.2026 (T03 MY26), odczyt 7.10.2026leapmotor/t03/cennik-2026-10-01-my26-rp26.pdf
  19. CenaPotwierdzone w źródle
    MG HS Hybrid+wpływ: wysoki

    MG HS Hybrid+: promocja od 117 900 zł zamiast 122 900 zł, do końca roku

    Cennik z 2 października 2026 obniża cenę promocyjną: Excite kosztuje 117 900 zł (było 122 900 zł), Exclusive 128 900 zł (było 133 900 zł). Rabat wynosi 20 000 zł od niezmienionego katalogu 137 900 / 148 900 zł.

    WCZEŚNIEJCena modelu w rejestrze wynosiła 122 900 zł — promocja z cennika z 8 września 2026 (rabat 15 000 zł), ważna do 30 września 2026.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCena modelu to 117 900 zł — promocja z cennika z 2 października 2026 (rabat 20 000 zł) do 31 grudnia 2026 lub wyczerpania puli; katalogowo 137 900 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem. Kwota 122 900 zł pochodziła z cennika z 8 września 2026.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mg-hs-hybrid/cennik-r26-2026-10-02.pdf
  20. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MGS5 EVwpływ: wysoki

    MGS5 EV: rocznik 2026 od 129 900 zł, rabat 14 000 zł do końca roku

    Cennik z 2 października 2026 dotyczy wyłącznie rocznika produkcji 2026 i daje 14 000 zł rabatu na każdą z 4 wersji (129 900 / 139 900 / 144 900 / 154 900 zł) — tyle, ile kosztowała wrześniowa wyprzedaż rocznika 2025.

    WCZEŚNIEJRocznik 2026 w promocji do 30 września 2026 (od 135 900 zł, rabat 8000 zł) obok wyprzedaży rocznika 2025 (od 129 900 zł).
    TERAZ / ZAOBSERWOWANORocznik 2026 w promocji do 31 grudnia 2026 (od 129 900 zł, rabat 14 000 zł); wyprzedaży rocznika 2025 cennik z 2 października nie podaje.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem. Egzemplarz z 2025 roku, jeśli dealer ma go na placu, wymaga osobnej wyceny.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mgs5-ev/cennik-r26-2026-10-02.pdf
  21. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MGS6 EVwpływ: wysoki

    MGS6 EV: promocja od 189 900 zł zamiast 199 900 zł, rabat 14 000 zł

    Cennik z 2 października 2026 pogłębia promocję MGS6 EV o 10 000 zł: Exclusive RWD kosztuje 189 900 zł, Exclusive AWD 202 900 zł. Ceny katalogowe (203 900 / 216 900 zł) bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja do 30 września 2026: 199 900 zł (RWD) i 212 900 zł (AWD), rabat 4000 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja do 31 grudnia 2026 lub wyczerpania puli: 189 900 zł (RWD) i 202 900 zł (AWD), rabat 14 000 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem. Cennik podaje jako najniższą cenę z 30 dni przed promocją wrześniowe 199 900 / 212 900 zł.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mgs6-ev/cennik-r26-2026-10-02.pdf
  22. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Dolphinwpływ: średni

    BYD Dolphin: promocja od 122 200 zł zamiast 149 000 zł, bez daty końca

    Cennik BYD (PDF w folderze „Wyprzedaż 2026”) podaje bez zmian Comfort 122 200 zł i Design 126 900 zł przy katalogu 149 000 / 155 700 zł — usunięta została data końca 30 września 2026; oferta trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów.

    WCZEŚNIEJPromocja gotówkowa produkcji 2025 (rok modelowy 2026) ważna do 30 września 2026 lub wyczerpania zapasów: Comfort 122 200 zł, Design 126 900 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOTe same ceny bez daty końca: Comfort 122 200 zł, Design 126 900 zł, do odwołania lub wyczerpania zapasów (cennik od 16 lipca 2026).

    Cennik importera obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów — importer nie podaje daty końca. Rabat dotyczy wyłącznie zakupu za gotówkę i nie łączy się z innymi formami finansowania; dawne kwoty cennik opisuje jako najniższą cenę z 30 dni przed obniżką. Ceny bez zmian; z PDF zniknęła data 30.09.2026. Cennik dotyczy produkcji 2025 (rok modelowy 2026), a model nie występuje na stronie oferty ani na landingu „Wyprzedaż 2026”.

    ŹródłoCennik importera BYD (od 16.07.2026, PDF z 1.10.2026), odczyt 7.10.2026byd/dolphin/cennik-wyprzedaz-2026-10-pobrany-2026-10-07.pdf
  23. CenaPotwierdzone w źródle
    Leapmotor B03Xwpływ: średni

    Leapmotor B03X: od 96 900 zł zamiast 94 900 zł

    Cennik z 1 października 2026 podaje B03X EV PRO Life 96 900 zł (było 94 900 zł), PROMAX Life 106 500 zł (było 104 400 zł) i PROMAX Design 114 900 zł (było 112 900 zł).

    WCZEŚNIEJEV PRO Life 94 900 zł, PROMAX Life 104 400 zł, PROMAX Design 112 900 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOEV PRO Life 96 900 zł, PROMAX Life 106 500 zł, PROMAX Design 114 900 zł.

    Ceny promocyjne z cennika MY26/RP26 importera.

    ŹródłoCennik importera Leapmotor z 1.10.2026 (B03X MY26), odczyt 7.10.2026leapmotor/b03x/cennik-2026-10-01-my26-rp26.pdf
  24. CenaPotwierdzone w źródle
    Leapmotor B05wpływ: średni

    Leapmotor B05: od 109 900 zł zamiast 111 900 zł

    Cennik z 1 października 2026 obniża B05 EV Pro Life do 109 900 zł (było 111 900 zł), ProMax Life do 119 500 zł (było 121 400 zł) i ProMax Design do 125 900 zł (było 127 700 zł).

    WCZEŚNIEJEV Pro Life 111 900 zł, ProMax Life 121 400 zł, ProMax Design 127 700 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOEV Pro Life 109 900 zł, ProMax Life 119 500 zł, ProMax Design 125 900 zł.

    Ceny promocyjne z cennika MY26/RP26; cena podstawowa Pro Life 113 900 zł.

    ŹródłoCennik importera Leapmotor z 1.10.2026 (B05 MY26), odczyt 7.10.2026leapmotor/b05/cennik-2026-10-01-my26-rp26.pdf
  25. CenaPotwierdzone w źródle

    Leapmotor B10 Hybrid EV: od 111 900 zł zamiast 109 900 zł

    Cennik z 1 października 2026 podaje Hybrid EV Life 111 900 zł (było 109 900 zł) i Hybrid EV Design 117 900 zł (było 116 200 zł).

    WCZEŚNIEJLife 109 900 zł, Design 116 200 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOLife 111 900 zł, Design 117 900 zł.

    Ceny wg cennika B10 MY25/RP26 importera.

    ŹródłoCennik importera Leapmotor z 1.10.2026 (B10), odczyt 7.10.2026leapmotor/b10/cennik-2026-10-01-my25-rp26.pdf
  26. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG HS PHEVwpływ: średni

    MG HS PHEV: promocja 19 000 zł przedłużona do 31 grudnia 2026

    Cennik z 2 października 2026 utrzymuje ceny promocyjne MG HS PHEV (Excite 145 500 zł, Exclusive 154 500 zł) do 31 grudnia 2026. Ceny katalogowe 164 500 / 173 500 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja 19 000 zł do 30 września 2026, odbiór do końca IV kwartału 2026.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja 19 000 zł do 31 grudnia 2026, odbiór najpóźniej do końca I kwartału 2027.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mg-hs-phev/cennik-r26-2026-10-02.pdf
  27. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG ZS Hybrid+wpływ: średni

    MG ZS Hybrid+: promocja 10 000 zł przedłużona do 31 grudnia 2026

    Cennik z 2 października 2026 utrzymuje ceny promocyjne MG ZS Hybrid+ (88 900 / 97 800 / 106 700 zł) do 31 grudnia 2026. Z cennika zniknęły kredyt 3×33 i oferta z RRSO 1,99%.

    WCZEŚNIEJPromocja 10 000 zł do 30 września 2026; w cenniku kredyt 3×33 i oferta z RRSO 1,99%.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja 10 000 zł do 31 grudnia 2026; w cenniku kredyt 50/50 i leasing dla przedsiębiorców.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mg-zs-hybrid/cennik-r26-2026-10-02.pdf
  28. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG3 Hybrid+wpływ: średni

    MG3 Hybrid+: promocja 11 000 zł przedłużona do 31 grudnia 2026

    Cennik z 2 października 2026 utrzymuje ceny promocyjne MG3 Hybrid+ (76 950 / 83 500 / 90 000 zł) do 31 grudnia 2026. Z cennika zniknęły kredyt 3×33 i pakiet ubezpieczeń za 1 zł, zostały kredyt 50/50 i leasing dla firm.

    WCZEŚNIEJPromocja 11 000 zł do 30 września 2026; w cenniku kredyt 3×33 (RRSO 5,15%) i ubezpieczenie za 1 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja 11 000 zł do 31 grudnia 2026; w cenniku kredyt 50/50 i leasing dla przedsiębiorców, bez kredytu 3×33 i ubezpieczenia za 1 zł.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mg3/cennik-r26-2026-10-02-hybrid.pdf
  29. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG3wpływ: średni

    MG3: promocja 9000 zł przedłużona do 31 grudnia 2026 bez zmiany cen

    Cennik z 2 października 2026 utrzymuje ceny promocyjne MG3 (Standard 64 500 zł, Excite 70 900 zł) i przedłuża je z 30 września do 31 grudnia 2026. Ceny katalogowe 73 500 / 79 900 zł bez zmian.

    WCZEŚNIEJPromocja 9000 zł ważna od 1 do 30 września 2026, odbiór do końca IV kwartału 2026.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja 9000 zł ważna od 1 października do 31 grudnia 2026, odbiór najpóźniej do końca I kwartału 2027.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mg3/cennik-r26-2026-10-02-ice.pdf
  30. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG4 EVwpływ: średni

    MG4 EV: wyprzedaż rocznika 2024/2025 przedłużona do 31 grudnia 2026

    Cennik z 2 października 2026 utrzymuje ceny wyprzedaży MG4 EV (od 100 900 zł dla rocznika 2024, od 105 900 zł dla rocznika 2025) do 31 grudnia 2026. Cennik nadal dotyczy tylko aut już wyprodukowanych.

    WCZEŚNIEJWyprzedaż roczników 2024 i 2025 ważna do 30 września 2026, odbiór do końca IV kwartału 2026.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOWyprzedaż roczników 2024 i 2025 ważna do 31 grudnia 2026, odbiór najpóźniej do końca I kwartału 2027.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mg4-ev/cennik-r25-2026-10-02.pdf
  31. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MGS9 PHEVwpływ: średni

    MGS9 PHEV: pierwszy rabat gotówkowy — 5000 zł do końca 2026 roku

    Cennik z 2 października 2026 podaje dla MGS9 PHEV ceny promocyjne: Excite 167 900 zł, Exclusive 176 900 zł (katalog 172 900 / 181 900 zł). To najmniejszy rabat w gamie MG, a wcześniej model nie miał rabatu gotówkowego.

    WCZEŚNIEJCeny 172 900 / 181 900 zł były jednocześnie katalogowe i promocyjne; jedyną ofertą był kredyt 50/50 do 30 września 2026.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANORabat 5000 zł: 167 900 / 176 900 zł do 31 grudnia 2026 lub wyczerpania puli; kredyt 50/50 do 31 grudnia 2026, bez łączenia z rabatem.

    Cennik importera obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta i odbiorem najpóźniej do końca I kwartału 2027. Programy finansowe MG nie łączą się z rabatem. Cennik wylicza też pakiet ubezpieczeń o wartości 3700 zł, który nie łączy się z promocyjnym finansowaniem. Data w stopce jednej ze stron tego PDF-u to 5 października 2026, adres pliku zawiera 2 października.

    ŹródłoCennik importera MG z 2.10.2026, odczyt 7.10.2026mg/mgs9-phev/cennik-r26-2026-10-02.pdf
  32. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Hongqi H5wpływ: wysoki

    Hongqi H5: gwarancja 5 lat / 150 000 km z dokumentu importera

    Ogólne Warunki Gwarancji importera dla modeli Hongqi obejmują Hongqi H5: 5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację. Lakier i perforacja wymagają corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO, akumulator, felgi i szyby mają 1 rok / 20 000 km.

    WCZEŚNIEJBrak potwierdzonego dokumentu gwarancji: pola gwarancji puste, 5 lat / 150 tys. km tylko z opracowań branżowych, strona twierdziła, że importer nie publikuje warunków.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację wg Ogólnych Warunków Gwarancji importera; lakier i perforacja tylko przy corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO; akumulator, felgi i szyby: 1 rok / 20 000 km.

    Nie twierdzimy, że importer zmienił warunki: dokument jest publiczny co najmniej od listopada 2025 (migawka Internet Archive z 3.11.2025). Luka leżała po naszej stronie — wcześniejsze dossier błędnie uznało, że dokumentu nie ma.

    ŹródłoOgólne Warunki Gwarancji importera Hongqi (AADC), odczyt 5.10.2026niszowe/hongqi/_marka/warunki-gwarancji.txt
  33. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Hongqi H6wpływ: wysoki

    Hongqi H6: gwarancja 5 lat / 150 000 km z dokumentu importera

    Ogólne Warunki Gwarancji importera dla modeli Hongqi obejmują Hongqi H6: 5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację. Lakier i perforacja wymagają corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO, akumulator, felgi i szyby mają 1 rok / 20 000 km.

    WCZEŚNIEJBrak potwierdzonego dokumentu gwarancji: pola gwarancji puste, 5 lat / 150 tys. km tylko z opracowań branżowych, strona twierdziła, że importer nie publikuje warunków.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację wg Ogólnych Warunków Gwarancji importera; lakier i perforacja tylko przy corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO; akumulator, felgi i szyby: 1 rok / 20 000 km.

    Nie twierdzimy, że importer zmienił warunki: dokument jest publiczny co najmniej od listopada 2025 (migawka Internet Archive z 3.11.2025). Luka leżała po naszej stronie — wcześniejsze dossier błędnie uznało, że dokumentu nie ma.

    ŹródłoOgólne Warunki Gwarancji importera Hongqi (AADC), odczyt 5.10.2026niszowe/hongqi/_marka/warunki-gwarancji.txt
  34. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Hongqi H9wpływ: wysoki

    Hongqi H9: gwarancja 5 lat / 150 000 km z dokumentu importera

    Ogólne Warunki Gwarancji importera dla modeli Hongqi obejmują Hongqi H9: 5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację. Lakier i perforacja wymagają corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO, akumulator, felgi i szyby mają 1 rok / 20 000 km.

    WCZEŚNIEJBrak potwierdzonego dokumentu gwarancji: pola gwarancji puste, 5 lat / 150 tys. km tylko z opracowań branżowych, strona twierdziła, że importer nie publikuje warunków.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację wg Ogólnych Warunków Gwarancji importera; lakier i perforacja tylko przy corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO; akumulator, felgi i szyby: 1 rok / 20 000 km.

    Nie twierdzimy, że importer zmienił warunki: dokument jest publiczny co najmniej od listopada 2025 (migawka Internet Archive z 3.11.2025). Luka leżała po naszej stronie — wcześniejsze dossier błędnie uznało, że dokumentu nie ma. Dokument nie rozstrzyga zakresu dla akumulatora układu 48 V.

    ŹródłoOgólne Warunki Gwarancji importera Hongqi (AADC), odczyt 5.10.2026niszowe/hongqi/_marka/warunki-gwarancji.txt
  35. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Hongqi HS3wpływ: wysoki

    Hongqi HS3: gwarancja 5 lat / 150 000 km z dokumentu importera

    Ogólne Warunki Gwarancji importera dla modeli Hongqi obejmują Hongqi HS3: 5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację. Lakier i perforacja wymagają corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO, akumulator, felgi i szyby mają 1 rok / 20 000 km.

    WCZEŚNIEJBrak potwierdzonego dokumentu gwarancji: pola gwarancji puste, 5 lat / 150 tys. km tylko z opracowań branżowych, strona twierdziła, że importer nie publikuje warunków.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację wg Ogólnych Warunków Gwarancji importera; lakier i perforacja tylko przy corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO; akumulator, felgi i szyby: 1 rok / 20 000 km.

    Nie twierdzimy, że importer zmienił warunki: dokument jest publiczny co najmniej od listopada 2025 (migawka Internet Archive z 3.11.2025). Luka leżała po naszej stronie — wcześniejsze dossier błędnie uznało, że dokumentu nie ma.

    ŹródłoOgólne Warunki Gwarancji importera Hongqi (AADC), odczyt 5.10.2026niszowe/hongqi/_marka/warunki-gwarancji.txt
  36. Korekta danychPotwierdzone w źródle

    Hongqi HS5 218 KM: gwarancja 5 lat / 150 000 km z dokumentu importera

    Ogólne Warunki Gwarancji importera dla modeli Hongqi obejmują Hongqi HS5 218 KM: 5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację. Lakier i perforacja wymagają corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO, akumulator, felgi i szyby mają 1 rok / 20 000 km.

    WCZEŚNIEJBrak potwierdzonego dokumentu gwarancji: pola gwarancji puste, 5 lat / 150 tys. km tylko z opracowań branżowych, strona twierdziła, że importer nie publikuje warunków.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację wg Ogólnych Warunków Gwarancji importera; lakier i perforacja tylko przy corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO; akumulator, felgi i szyby: 1 rok / 20 000 km.

    Nie twierdzimy, że importer zmienił warunki: dokument jest publiczny co najmniej od listopada 2025 (migawka Internet Archive z 3.11.2025). Luka leżała po naszej stronie — wcześniejsze dossier błędnie uznało, że dokumentu nie ma. Dokument nie wymienia generacji, o początku biegu rozstrzyga książka auta.

    ŹródłoOgólne Warunki Gwarancji importera Hongqi (AADC), odczyt 5.10.2026niszowe/hongqi/_marka/warunki-gwarancji.txt
  37. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Hongqi NEW HS5wpływ: wysoki

    Hongqi HS5: gwarancja 5 lat / 150 000 km z dokumentu importera

    Ogólne Warunki Gwarancji importera dla modeli Hongqi obejmują Hongqi HS5: 5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację. Lakier i perforacja wymagają corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO, akumulator, felgi i szyby mają 1 rok / 20 000 km.

    WCZEŚNIEJBrak potwierdzonego dokumentu gwarancji: pola gwarancji puste, 5 lat / 150 tys. km tylko z opracowań branżowych, strona twierdziła, że importer nie publikuje warunków.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO5 lat / 150 000 km na pojazd, lakier i perforację wg Ogólnych Warunków Gwarancji importera; lakier i perforacja tylko przy corocznej płatnej kontroli nadwozia w ASO; akumulator, felgi i szyby: 1 rok / 20 000 km.

    Nie twierdzimy, że importer zmienił warunki: dokument jest publiczny co najmniej od listopada 2025 (migawka Internet Archive z 3.11.2025). Luka leżała po naszej stronie — wcześniejsze dossier błędnie uznało, że dokumentu nie ma. Dokument nie rozróżnia roczników, o początku biegu rozstrzyga książka auta.

    ŹródłoOgólne Warunki Gwarancji importera Hongqi (AADC), odczyt 5.10.2026niszowe/hongqi/_marka/warunki-gwarancji.txt
  38. WersjePotwierdzone w źródle
    Forthing U-TOURwpływ: wysoki

    Forthing U-Tour: nowa wersja 5-miejscowa za 139 900 zł

    Cennik rocznika 2026 z 25 sierpnia 2026 dodaje wersję pięciomiejscową w układzie 2+3. Nie ma trzeciego rzędu foteli, za to przy komplecie pasażerów zostawia 1086 litrów bagażnika zamiast 234. Silnik i wyposażenie są takie same jak w wersji siedmiomiejscowej.

    WCZEŚNIEJ1 wersja: siedmiomiejscowa w układzie 2+2+3.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO3 pozycje: 7-miejscowa rocznik 2025 za 133 900 zł, 5-miejscowa rocznik 2026 za 139 900 zł i 7-miejscowa rocznik 2026 za 143 900 zł.

    Wersja pięciomiejscowa jest lżejsza o 65 kilogramów (1725 zamiast 1790 kg) i ma niższą dopuszczalną masę całkowitą: 2025 zamiast 2260 kg.

    ŹródłoCenniki importera Forthing, odczyt 1.10.2026niszowe/forthing/u-tour/cenniki-2026-10-01.md
  39. CenaPotwierdzone w źródle
    Forthing U-TOURwpływ: wysoki

    Forthing U-Tour: rocznik 2025 za 133 900 zł, rocznik 2026 tańszy o 10 000 zł

    Importer wydał nowe cenniki obu roczników. Rocznik 2025 kosztuje w promocji 133 900 zł (od 27 lipca 2026), a siedmiomiejscowy rocznik 2026 potaniał z 153 900 do 143 900 zł (od 25 sierpnia 2026).

    WCZEŚNIEJCena modelu w rejestrze wynosiła 145 900 zł — promocja rocznika 2025; rocznik 2026 kosztował 153 900 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCena modelu to 133 900 zł — promocja rocznika 2025; rocznik 2026 w wersji siedmiomiejscowej kosztuje 143 900 zł.

    Ceny zmieniały się w tym roku kilka razy, a wcześniejsze wydania obu cenników miały tę samą datę mimo różnych kwot. Aktualnych cenników odmian HEV i PHEV przy tym przeglądzie nie sprawdzaliśmy.

    ŹródłoCenniki importera Forthing, odczyt 1.10.2026niszowe/forthing/u-tour/cenniki-2026-10-01.md
  40. CenaPotwierdzone w źródle
    GAC Emzoomwpływ: wysoki

    GAC Emzoom: wyprzedaż rocznika 2026 za 99 900 zł zamiast 124 900 zł

    Importer sprzedaje Emzooma Luxury z produkcji 2026 za 99 900 zł brutto. Promocja obowiązuje od 1 sierpnia do 31 grudnia 2026 albo do wyczerpania zapasów i nie wymaga leasingu. Dla firm importer podaje ratę 990 zł netto miesięcznie przy 48 miesiącach, opłacie wstępnej 24 203 zł netto i wykupie 25%.

    WCZEŚNIEJCena modelu w rejestrze wynosiła 124 900 zł — jedyna wersja Luxury według broszury z maja 2026.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCena modelu to 99 900 zł: cena wyprzedażowa rocznika 2026 do 31 grudnia 2026 lub wyczerpania zapasów; 124 900 zł to najniższa cena z 30 dni przed obniżką.

    Obniżka obowiązuje od 1 sierpnia, a w rejestrze odnotowaliśmy ją dopiero 1 października — sygnałem był post importera o „ostatnich dniach” oferty. Warunki ze strony oferty podają koniec 31 grudnia 2026, więc tej daty się trzymamy; liczba aut jest ograniczona.

    ŹródłoOferta importera GAC, odczyt 1.10.2026niszowe/gac/emzoom/oferta-2026-10-01.md
  41. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    GWM ORA 5wpływ: wysoki

    GWM ORA 5 w 12 czynnych salonach

    Lista dealerów GWM Polska wymienia 12 czynnych salonów w 11 miastach; Gdańsk i Olsztyn są w przygotowaniu. Wcześniej wszystkie punkty miały status „w przygotowaniu”.

    WCZEŚNIEJPunkty sprzedaży w przygotowaniu
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO12 czynnych salonów

    Telefony, e-maile i godziny salonów pochodzą z listy importera; 5 salonów ma już wizytówkę Google.

    ŹródłoStrony importera GWM Polska, odczyt 26.09.2026rynek-2026/gwm-ora-5/strony-importera-2026-09-26.md
  42. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    GWM TANK 300wpływ: wysoki

    GWM TANK 300 zapowiedziany dla Polski — bez ceny i terminu

    GWM Polska dodała TANK 300 do gamy z etykietą „Już wkrótce”: plug-in hybrid Hi4-T z napędem 4×4, reduktorem i blokadami mechanizmów różnicowych. Ceny, wersji i daty sprzedaży importer nie podał.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOZapowiedź dla Polski

    Polska karta modelu nie podaje liczb; dane techniczne z Włoch, Hiszpanii i Australii opisujemy na stronie wyłącznie z etykietą rynku.

    ŹródłoDossier zapowiedzi: GWM TANK 300zapowiedzi-2026/gwm-tank-300/dane.md
  43. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Omoda 5 Hybridwpływ: wysoki

    Omoda 5 Hybrid: rabat rośnie do 6600 zł, Comfort za 112 900 zł

    Cennik z 1 września 2026 dla aut wyprodukowanych w 2026 roku obniża obie wersje hybrydy o 6600 zł: Comfort kosztuje 112 900 zł, Premium 129 900 zł. Ceny katalogowe bez zmian (119 500 i 136 500 zł), a importer nie podał daty końca promocji.

    WCZEŚNIEJCennik z 1 czerwca 2026 dawał rabat 3000 zł tylko na auta z 2025 roku wydane do 30 czerwca 2026: Comfort 116 500 zł, Premium 133 500 zł. Po tej dacie ceny katalogowe wynosiły 119 500 i 136 500 zł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCennik z 1 września 2026 daje rabat 6600 zł każdemu kupującemu auto z 2026 roku: Comfort 112 900 zł, Premium 129 900 zł. Dodatkowe 4000 zł tylko za oddanie starego auta, ubezpieczenie za 1 zł do 30 września 2026.

    Datę 30 września 2026 importer podaje tylko dla ubezpieczenia za 1 zł i przykładów finansowania — dla cen promocyjnych daty końca nie ma, dlatego jej nie podajemy.

    ŹródłoZestawienie oferty Omody 5 Hybrid, 25 września 2026omoda-jaecoo/omoda-5-hybrid/oferta-2026-09-25.md
  44. WersjePotwierdzone w źródle
    Omoda 7 Super Hybridwpływ: wysoki

    Omoda 7: Comfort wyprzedany, gama zaczyna się od Luxury za 167 900 zł

    Cennik z 1 września 2026 oznacza wersję Comfort (169 900 zł) jako wyprzedaną. Najtańsza do zamówienia jest Luxury: 167 900 zł po rabacie 12 000 zł dla każdego kupującego, przy katalogu 179 900 zł. Premium kosztuje 184 900 zł bez rabatu.

    WCZEŚNIEJ3 wersje: Comfort 169 900 zł, Luxury 179 900 zł i Premium 184 900 zł — bez cen promocyjnych w cennikach z marca i czerwca 2026.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO2 wersje do zamówienia: Luxury 167 900 zł po rabacie 12 000 zł (katalog 179 900 zł) i Premium 184 900 zł bez rabatu; Comfort wyprzedany.

    Cenę modelu podajemy jako najniższą dostępną dla każdego kupującego — bez rabatów za finansowanie marki (5000 zł) i oddanie starego auta (4000 zł) ani wartości ubezpieczenia za 1 zł. Cennik nie podaje daty końca ceny promocyjnej.

    ŹródłoZestawienie oferty Omody 7 w Polsce, stan na 25 września 2026omoda-jaecoo/omoda-7/oferta-2026-09-25.md
  45. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Jaecoo 7 Hybridwpływ: średni

    Jaecoo 7 Hybrid: pierwszy znany rabat gotówkowy 5000 zł na obie wersje

    Cennik z 1 września 2026 wprowadził rabat gotówkowy 5000 zł na obie wersje Jaecoo 7 Hybrid — Select spadł do 134 900 zł, Exclusive do 144 900 zł. Wcześniejszy cennik z kwietnia miał tylko ubezpieczenie za 1 zł, bez rabatu gotówkowego.

    WCZEŚNIEJCennik z 23 kwietnia 2026: Select 139 900 zł, Exclusive 149 900 zł, bez rabatu gotówkowego — jedyną promocją było ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł do 30 kwietnia 2026.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCennik z 1 września 2026: rabat gotówkowy 5000 zł na obie wersje — Select 134 900 zł, Exclusive 144 900 zł, bez dodatkowych warunków.

    Hasło „Zyskaj ponad 12 000 zł” dokłada do tych 5000 zł jeszcze 4000 zł za oddanie starego auta (Trade-in) i ubezpieczenie OC/AC oraz GAP za 1 zł — oba dokumenty importera liczą to tak samo, różnią się tylko wyceną samego ubezpieczenia (ok. 3500–3750 zł).

    ŹródłoZestawienie oferty Jaecoo 7 Hybrid, 25 września 2026omoda-jaecoo/jaecoo-7-hybrid/oferta-2026-09-25.md
  46. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Jaecoo 7 Super Hybridwpływ: średni

    Jaecoo 7 Super Hybrid: nowy rabat obejmuje tylko Exclusive

    Wiosenny rabat 9000 zł obejmował tak samo obie wersje. Cennik z 1 września 2026 wprowadza inny mechanizm: Select kosztuje teraz katalogowo 159 900 zł bez osobnego rabatu, a Exclusive ma rabat gotówkowy 5000 zł — 164 900 zł zamiast 169 900 zł, z dodatkowym rabatem za oddanie starego auta do 160 900 zł.

    WCZEŚNIEJRabat gotówkowy 9000 zł obejmował tak samo obie wersje: Select 150 900 zł, Exclusive 160 900 zł (promocja ważna do 30 kwietnia 2026).
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOSelect bez osobnego rabatu, 159 900 zł. Exclusive z rabatem gotówkowym 5000 zł, 164 900 zł, a z rabatem za oddanie starego auta — 160 900 zł.

    Końcowa cena Exclusive z pełnym rabatem (160 900 zł) jest liczbowo taka sama jak wiosną, ale dziś wymaga oddania starego auta w rozliczeniu — wcześniej wystarczył sam zakup w oknie promocji.

    ŹródłoZestawienie oferty Jaecoo 7 Super Hybrid, 25 września 2026omoda-jaecoo/jaecoo-7-super-hybrid/oferta-2026-09-25.md
  47. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Omoda 4wpływ: średni

    Omoda 4: pokaz w Polsce na Poznań Game Arena, sprzedaż wciąż bez daty

    Nowe komunikaty polskiego newsroomu (3 i 21 września 2026) potwierdzają debiut w Barcelonie, premierę w Paryżu i przedpremierowy pokaz w Polsce na Poznań Game Arena (23–25 października 2026 wg organizatora) — przed rozpoczęciem sprzedaży. Data otwarcia sprzedaży w Polsce nadal nieznana.

    WCZEŚNIEJZapowiedź mówiła ogólnie o prezentacji Omody 4 w Polsce pod koniec 2026 roku, bez konkretnego miejsca ani daty.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOProducent potwierdził przedpremierowy pokaz Omody 4 w Polsce na targach Poznań Game Arena pod koniec października 2026, wyraźnie przed rozpoczęciem sprzedaży; data otwarcia sprzedaży wciąż nie jest znana.

    Dokładne dni pokazu (23–25 października) pochodzą od organizatora targów Poznań Game Arena, nie z komunikatu producenta — na stronie modelu oznaczone osobno od faktów potwierdzonych bezpośrednio przez producenta.

    ŹródłoZestawienie oferty i komunikatów Omoda 4, 25 września 2026rynek-2026/omoda-4/oferta-2026-09-25.md
  48. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    MG HS PHEVwpływ: wysoki

    MG HS PHEV ma 5 gwiazdek Euro NCAP — w danych brakowało tej oceny

    Euro NCAP wymienia wariant PHEV wprost w tabeli ocenianych wersji rodziny HS: 5 gwiazdek, ocena z 13 listopada 2024 roku (90% dorośli, 85% dzieci, 83% piesi i rowerzyści, 74% systemy wspomagające). Karta modelu nie podawała dotąd żadnego wyniku.

    WCZEŚNIEJWynik Euro NCAP dla HS PHEV nie był u nas podany — strona modelu nie wspominała o bezpieczeństwie w ogóle.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO5 gwiazdek Euro NCAP, ocena z 13 listopada 2024 roku (90/85/83/74%) — wynik opisany w osobnej sekcji strony, z zastrzeżeniem że zderzeniowo testowano lżejszy egzemplarz benzynowy.

    Ocena dotyczy jednej platformy HS z dwoma wariantami napędu; tabela wariantów Euro NCAP wymienia PHEV z nazwy, więc przypisujemy mu wynik wprost, ale z zastrzeżeniem różnicy masy (1575 kg testowany egzemplarz benzynowy wobec 1850–1875 kg PHEV).

    ŹródłoZestawienie oferty i wyniku Euro NCAP MG HS PHEV, 16.09.2026mg/mg-hs-phev/oferta-2026-09-16.md
  49. CenaPotwierdzone w źródle
    MG HSwpływ: wysoki

    MG HS: promocja 99 900 zł wygasła, obowiązuje cennik katalogowy od 117 900 zł

    Rabat na benzynowego MG HS sięgał 18 000 zł na wejściu do gamy i 15 000 zł na najbogatszej kombinacji; obowiązywał od 1 kwietnia do 30 czerwca 2026 i nie został przedłużony. Nowszego cennika importer nie wydał, a strona modelu zwraca błąd 404 od 2 kwietnia 2026. Ceną odniesienia jest dziś katalog od 117 900 zł.

    WCZEŚNIEJCena modelu w rejestrze wynosiła 99 900 zł i pochodziła z promocji zamkniętej 30 czerwca 2026; karty wersji podawały wyłącznie kwoty promocyjne.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCena modelu to 117 900 zł — katalog wersji Excite ze skrzynią manualną. Wszystkie 4 pozycje cennika zapisane katalogowo: 117 900, 126 900, 128 900 i 137 900 zł.

    Promocji bez potwierdzonego przedłużenia nie prezentujemy jako bieżącej oferty. Sprawa jest o tyle nietypowa, że importer nie wydał dla tej odmiany cennika na trzeci kwartał 2026, a strona modelu nie działa od 2 kwietnia 2026 — mimo to nie ma datowanego komunikatu o wycofaniu, więc status rynkowy zostaje utrzymany z ostrzeżeniem, a strona modelu prosi o potwierdzenie dostępności i rocznika w salonie.

    ŹródłoZestawienie oferty MG HS w Polsce, stan na 16 września 2026mg/mg-hs/oferta-2026-09-16.md
  50. Korekta danychZmiana widoczna, skutek niepewny
    MG ZS Hybrid+wpływ: wysoki

    MG ZS Hybrid+: prawdopodobny wynik Euro NCAP — 4 gwiazdki, masa zgodna z wersją Excite

    Euro NCAP przypisuje modelowi opisanemu jako „MG ZS Hybrid” 4 gwiazdki (4 grudnia 2024): 75% dorośli, 82% dzieci, 73% piesi i rowerzyści, 76% systemy wspomagające. Masa testowanego egzemplarza (1410 kg) zgadza się dokładnie z wersją Excite, ale tabela wariantów na stronie testu jest pusta.

    WCZEŚNIEJOcena Euro NCAP dla MG ZS Hybrid+ była nieznana (pole ncap puste) — strona nie mogła odpowiedzieć na pytanie o bezpieczeństwo tego wariantu napędu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOMG ZS Hybrid+ ma prawdopodobną ocenę 4 gwiazdek Euro NCAP z 4 grudnia 2024 roku — testowany egzemplarz (1410 kg) odpowiada dokładnie wersji Excite z polskiego cennika, choć tabela wariantów na stronie testu pozostaje pusta.

    Tabela wariantów Euro NCAP jest pusta w statycznym HTML-u strony testu — przypisanie do tego modelu opiera się na tytule strony i dokładnej zgodności masy z wersją Excite, nie na dosłownym cytacie z tabeli. Benzynowy MG ZS nie ma własnej oceny.

    ŹródłoZestawienie oferty i danych Euro NCAP dla MG ZS Hybrid+, 16 września 2026mg/mg-zs-hybrid/oferta-2026-09-16.md
  51. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    MG3 Hybrid+wpływ: wysoki

    MG3 Hybrid+: Euro NCAP 4 gwiazdki — testowany egzemplarz to dokładnie ten model

    Euro NCAP ocenił MG3 Hybrid+ na 4 gwiazdki (10 września 2025): 74% ochrony dorosłych, 73% dzieci, 81% pieszych i rowerzystów, 69% systemów wspomagających. Testowany egzemplarz (1285 kg) odpowiada dokładnie wersji Standard z polskiego cennika.

    WCZEŚNIEJOcena Euro NCAP dla MG3 Hybrid+ była nieznana (pole ncap puste) — strona nie mogła odpowiedzieć na pytanie o bezpieczeństwo tego konkretnego wariantu napędu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOMG3 Hybrid+ ma potwierdzoną ocenę 4 gwiazdek Euro NCAP z 10 września 2025 roku, a testowany egzemplarz (masa własna 1285 kg) odpowiada dokładnie wersji Standard z polskiego cennika.

    Najsłabszym punktem testu był mechanizm regulacji fotela kierowcy, który zawiódł w zderzeniu czołowym z częściowym pokryciem — producent poprawił go w produkcji i objął akcją serwisową wcześniej sprzedane egzemplarze. Ocena nie obejmuje wprost benzynowego MG3, mimo wspólnego nadwozia.

    ŹródłoZestawienie oferty i danych Euro NCAP dla MG3 Hybrid+, 16 września 2026mg/mg3-hybrid/oferta-2026-09-16.md
  52. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    MG3wpływ: wysoki

    MG3 ma 4 gwiazdki Euro NCAP — ocena obejmuje też wersję benzynową

    Euro NCAP opublikował ocenę MG3 10 września 2025: 4 gwiazdki (74% dorośli, 73% dzieci, 81% piesi, 69% systemy wspomagające). Badano egzemplarz Hybrid+ o masie 1285 kg, ale tabela wariantów wymienia osobno wersję benzynową jako objętą tym samym wynikiem. Karta modelu nie podawała dotąd żadnej oceny.

    WCZEŚNIEJOcena Euro NCAP dla MG3 nie była u nas podana — pole ncap miało wartość pustą.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO4 gwiazdki Euro NCAP, ocena z 10 września 2025 (74/73/81/69%), testowany egzemplarz Hybrid+ 1285 kg, wynik dotyczy wprost też wersji benzynowej — opisany w osobnej sekcji strony.

    Testowany był egzemplarz hybrydowy, ale tabela wariantów producenta wymienia osobno wersję benzynową jako objętą tą samą oceną — masa własna egzemplarza testowego (1285 kg) zgadza się co do kilograma z masą zapisaną dla MG3 Hybrid+ w naszych danych, co potwierdza przypisanie. Testowany egzemplarz miał usterkę mechanizmu fotela kierowcy, poprawioną przez producenta i objętą akcją serwisową.

    ŹródłoZestawienie oferty i wyniku Euro NCAP MG3, 16 września 2026mg/mg3/oferta-2026-09-16.md
  53. GwarancjaPotwierdzone w źródle
    MGS5 EVwpływ: średni

    MG Assistance: jeden program pomocy drogowej dla całej gamy MG

    Producent opublikował 22 grudnia 2025 osobny dokument z warunkami pomocy drogowej dla wszystkich modeli MG: pierwszy rok w standardzie od rejestracji i bezpłatne przedłużenie do siedmiu lat pod warunkiem przeglądów w autoryzowanej sieci. Operatorem jest ARC Europe, zgłoszenia pod bezpłatnym numerem 600 222 129.

    WCZEŚNIEJZakres pomocy drogowej MG był opisany różnie na poszczególnych stronach modeli, bez wspólnego dokumentu, bez operatora i bez numeru zgłoszeniowego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOWszystkie dwanaście stron modeli MG podaje ten sam warunek: dwanaście miesięcy w standardzie, bezpłatne przedłużenie do siedmiu lat przy przeglądach w sieci MG, operator ARC Europe, telefon 600 222 129.

    Program obejmuje całą gamę, także modele spalinowe, dlatego opis jest jednakowy na dwunastu stronach MG. Warunkiem przedłużenia jest przegląd w autoryzowanym serwisie, a nie sam zakup auta.

    ŹródłoZestawienie oferty MGS5 EV z warunkami programu MG Assistance, 16.09.2026mg/mgs5-ev/oferta-2026-09-16.md
  54. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    MG HS Hybrid+wpływ: średni

    MG HS Hybrid+: potwierdzona luka Euro NCAP — ocena HS jej nie obejmuje

    Ocena Euro NCAP 5 gwiazdek dla MG HS z listopada 2024 wymienia w tabeli wariantów tylko wersję benzynową i plug-in. Hybrid+ nie występuje w tej tabeli, a testowany egzemplarz benzynowy (1575 kg) różni się masą od Hybrid+ (1660 kg) na tyle, że wyniku nie da się przenieść.

    WCZEŚNIEJPole ncap dla MG HS Hybrid+ było puste bez udokumentowanego uzasadnienia, a strona modelu nie tłumaczyła, czy ocena benzynowego HS obejmuje tę odmianę.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANONcap zostaje puste, ale teraz z potwierdzeniem: tabela wariantów oceny Euro NCAP dla HS (5 gwiazdek, 2024) wymienia wyłącznie wersję benzynową i plug-in, nie Hybrid+ — a różnica masy testowanego egzemplarza (1575 kg) wobec Hybrid+ (1660 kg) dodatkowo wyklucza przeniesienie wyniku.

    Nie ekstrapolujemy oceny z tego samego nadwozia na inny wariant napędowy bez potwierdzenia w tabeli wariantów — różnica masy 85 kg jest zbyt duża, by traktować to jako ten sam typ homologacyjny.

    ŹródłoZestawienie oferty i luki Euro NCAP MG HS Hybrid+, 16.09.2026mg/mg-hs-hybrid/oferta-2026-09-16.md
  55. Korekta danychKonflikt źródeł
    MG4 EVwpływ: średni

    MG4 EV: dwie oceny Euro NCAP pod jedną nazwą, w karcie modelu zostaje ta z 2022 roku

    Euro NCAP ma pod nazwą MG4 dwie oceny po 5 gwiazdek: z grudnia 2022 (83/80/75/78%, egzemplarz 1685 kg) i z grudnia 2025 jako MG4 EV Urban (87/85/85/80%, egzemplarz 1520 kg). Urban to inna generacja z napędem na przednią oś, niesprzedawana w Polsce, więc do polskiej oferty przypisujemy ocenę starszą.

    WCZEŚNIEJKarta modelu nie podawała żadnego wyniku Euro NCAP, a strona modelu odsyłała kupującego z tym pytaniem do salonu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOKarta modelu podaje 5 gwiazdek z oceny opublikowanej 7 grudnia 2022 roku wraz z 4 składowymi, a strona wprost nazywa nowszą ocenę jako dotyczącą modelu niedostępnego w Polsce.

    Rozróżnienie napędu na tylną i przednią oś pochodzi z niezależnej prasy motoryzacyjnej — karta Euro NCAP podaje w obu wypadkach tylko oznaczenie 4×2. Dlatego przypisanie oznaczamy jako konflikt, a nie fakt potwierdzony przez organizację testującą.

    ŹródłoZestawienie oferty, bezpieczeństwa i rynku MG4 EV, 16.09.2026mg/mg4-ev/oferta-2026-09-16.md
  56. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MGS6 EVwpływ: średni

    MGS6 EV: nowa oferta miesięcznego wynajmu od Arval

    Obok gotówki, kredytu 50/50 i leasingu dla firm odnotowana 16 września 2026 subskrypcja od 1999 zł netto miesięcznie: umowa 48 miesięcy, limit 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej, rata liczona od ceny katalogowej, dostawca Arval Service Lease Polska.

    WCZEŚNIEJFinansowanie MGS6 EV: gotówka, kredyt 50/50 (BNP Paribas) i leasing dla firm (wg cennika od 101% ceny).
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOFinansowanie MGS6 EV: gotówka, kredyt 50/50, leasing dla firm i nowa miesięczna subskrypcja Arval od 1999 zł netto (48 mies., limit 10 000 km/rok, wpłata własna 10%).

    Oferta jest kierowana wyłącznie do przedsiębiorców i nie zastępuje ceny katalogowej ani promocyjnej — rata liczona jest od ceny katalogowej, bo programy finansowe MG nie łączą się z rabatem 4000 zł; ważna do końca grudnia 2026.

    ŹródłoZestawienie oferty MGS6 EV, 16 września 2026mg/mgs6-ev/oferta-2026-09-16.md
  57. PromocjaKonflikt źródeł
    MGS9 PHEVwpływ: średni

    MGS9 PHEV: strona modelu potwierdza 30.09.2026 dla kredytu 50/50, konflikt z kampanią otwarty

    Cennik i strona modelu potwierdzają 16 września 2026 jeden termin kredytu 50/50 — 30 września 2026. Data 31 października 2026, odnotowana 11 września przy stronie kampanii, nie pojawia się już w żadnym z dzisiejszych dokumentów, ale jej źródła nie udało się ustalić, więc konflikt zostaje otwarty.

    WCZEŚNIEJPrzegląd z 11 września 2026 odnotował rozbieżność terminu kredytu 50/50: cennik i strona modelu podawały 30.09.2026, a osobna strona kampanii importera — 31.10.2026, bez wyjaśnienia źródła tej drugiej daty.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOdczyt 16.09.2026 potwierdza, że strona modelu i cennik zgodnie wskazują wyłącznie 30.09.2026 — data 31.10.2026 nie występuje już nigdzie na sprawdzonej stronie, ale bez ponownego potwierdzenia strony kampanii konflikt formalnie zostaje otwarty.

    Traktujemy 31.10.2026 jako niepotwierdzony ponownie relikt strony kampanii — nie podmieniamy nim daty z cennika i strony modelu, tylko pokazujemy obie na stronie z etykietą konfliktu.

    ŹródłoZestawienie oferty i konfliktu terminu finansowania MGS9 PHEV, 16 września 2026mg/mgs9-phev/oferta-2026-09-16.md
  58. GwarancjaKonflikt źródeł
    BYD Seal Uwpływ: wysoki

    BYD Seal U: własna broszura modelu podaje 200 tys. km gwarancji baterii, ogłoszenie marki 250 tys.

    Ikony gwarancyjne na broszurze-cenniku Seal U z lipca 2025 r. pokazują „lub 200 000 km” dla akumulatora. To wersja sprzed ogłoszenia BYD ze stycznia 2026 r. o wydłużeniu do 250 000 km, które trafiło do nowszych cenników gamy. Dla tego modelu nowszego dokumentu nie wydano, więc objęcie go wydłużeniem to założenie.

    WCZEŚNIEJW rejestrze zapisano dla Seal U 8 lat / 250 tys. km z ogólnomarkową uwagą, że wiążący dokument podaje 200 tys. km — bez wskazania, że dokument tego konkretnego modelu jest starszy od samego ogłoszenia.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOUdokumentowano, że jedyna broszura Seal U pochodzi sprzed ogłoszenia ze stycznia 2026 r. i drukuje 200 000 km, w odróżnieniu od cenników Seal U DM-i z fal ze stycznia i lipca 2026 r., które podają już 250 000 km.

    Zapisany limit gwarancji baterii zostaje na 8 lat / 250 tys. km, spójnie z podejściem przyjętym dla pozostałych modeli marki. Strona modelu pokazuje obie liczby obok siebie na karcie baterii i w liście pytań do salonu, z prośbą o dokument gwarancyjny wystawiony na numer VIN.

    ŹródłoOferta, dane techniczne i Euro NCAP BYD Seal U (wersja elektryczna), 15.09.2026byd/seal-u/oferta-2026-09-15.md
  59. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    BYD Tangwpływ: wysoki

    BYD Tang ma 5 gwiazdek Euro NCAP — w danych brakowało tej oceny

    Euro NCAP opublikował ocenę Tanga 6 grudnia 2023: 5 gwiazdek, 87% za ochronę dorosłych, 87% za dzieci, 80% za niechronionych uczestników ruchu i 73% za systemy wspomagające. Badano egzemplarz Flagship o masie własnej 2630 kg, czyli wersję z polskiego cennika. Karta modelu nie podawała dotąd żadnego wyniku.

    WCZEŚNIEJOcena Euro NCAP dla Tanga nie była u nas podana — strona modelu nie wspominała o bezpieczeństwie ani razu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO5 gwiazdek Euro NCAP, ocena z 6 grudnia 2023 (87/87/80/73%), egzemplarz Flagship 2630 kg — wynik opisany w osobnej sekcji strony.

    Ocena obejmuje jedną testowaną konfigurację z napędem na obie osie, identyczną z polską wersją sprzedażową co do masy własnej, więc przypisujemy ją modelowi bez zastrzeżenia rynkowego. Razem z nią uzupełniamy komplet danych z tabeli cennika, dotąd pustych — wymiary, masę, prędkość maksymalną, zużycie energii i pojemności bagażnika.

    ŹródłoZestawienie oferty, danych technicznych i wyniku Euro NCAP BYD Tang, 15.09.2026byd/tang/oferta-2026-09-15.md
  60. GwarancjaPotwierdzone w źródle
    BYD Sealion 7wpływ: średni

    BYD Assistance potwierdzony dla całej gamy — 24 miesiące pomocy w całej Europie

    Producent potwierdza program BYD Assistance: całodobowa pomoc w całej Europie przez 24 miesiące od dostawy, z holowaniem, naprawą na miejscu, autem zastępczym i noclegiem. Dla aut elektrycznych opisuje przedłużenie o kolejne 24 miesiące, dla hybryd plug-in krócej. Bezpłatna infolinia: 00800 10203000.

    WCZEŚNIEJStrony modeli BYD nie mówiły nic o pomocy drogowej — zebrane wcześniej dokumenty producenta nie wspominały o żadnym programie.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOWszystkie 8 stron BYD z tej fali podaje BYD Assistance: 24 miesiące od dostawy, całą dobę w całej Europie, z bezpłatną infolinią 00800 10203000.

    Zdarzenie jest zbiorcze dla gamy BYD — zapisujemy je raz, przy Sealionie 7, zamiast powielać ten sam fakt przy 8 modelach tej fali. Opis przedłużenia po stronie producenta jest niejednoznaczny (inaczej dla aut elektrycznych, inaczej dla hybryd plug-in), dlatego strony modeli proszą o potwierdzenie zakresu w salonie.

    ŹródłoZapis danych modelu BYD Sealion 7 z korektą o programie BYD Assistance, 15.09.2026byd/sealion-7/dane.md
  61. WyposażeniePotwierdzone w źródle
    BYD Seal 6 DM-iwpływ: średni

    BYD Seal 6 DM-i: cennik ujawnia dane o holowaniu i dachu

    Cennik z 11.08.2026 podaje dla sedana maksymalną masę przyczepy 750 kg, obciążenie haka 75 kg i obciążenie dachu 75 kg — te same wartości co w wariancie Touring, wcześniej nieobecne w naszych danych dla sedana.

    WCZEŚNIEJBrak danych o maksymalnej masie przyczepy, nacisku na hak i obciążeniu dachu dla wariantu sedan.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO750 kg przyczepy (polski cennik podaje jedną wspólną wartość dla przyczepy hamowanej i niehamowanej), 75 kg nacisku na hak, 75 kg obciążenia dachu — identycznie w Boost i Comfort.

    Polski cennik podaje jedną wspólną liczbę zamiast osobnych wartości dla przyczepy hamowanej i niehamowanej — nie można wykluczyć uproszczenia układu tabeli po stronie producenta, więc wartość warto potwierdzić w salonie.

    ŹródłoCennik BYD Seal 6 DM-i, rocznik 2026 (dokument z 11.08.2026)byd/seal-6-dm-i/cennik-2026-09-my2026.pdf
  62. Korekta danychKonflikt źródeł

    Ocena Euro NCAP Seal 6 nie ma osobnego wpisu dla nadwozia Touring

    Bezpośrednie sprawdzenie u Euro NCAP potwierdziło, że lista wariantów oceny „BYD SEAL 6” jest pusta, a jedyny konkretny opis nadwozia w dokumentacji ratunkowej wskazuje na sedan, nie na Touring.

    WCZEŚNIEJStrona przypisywała Touringowi ocenę 5 gwiazdek bez zastrzeżenia, że Euro NCAP nie potwierdza wprost objęcia nadwozia kombi tą oceną.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOcena 5 gwiazdek zostaje, ale strona modelu jasno mówi, że oceniano sedan, a Euro NCAP nie publikuje osobnej listy wariantów dla Touringa.

    Nie zmieniamy liczby gwiazdek — to wciąż jedyna dostępna ocena dla tej platformy. Zmieniamy tylko sposób jej prezentacji, żeby nie sugerować bezpośredniego testu kombi.

    ŹródłoSprawdzenie Euro NCAP dla BYD Seal 6 DM-i Touring, 15.09.2026byd/seal-6-dm-i-touring/oferta-2026-09-15.md
  63. GwarancjaKonflikt źródeł
    Voyah Couragewpływ: wysoki

    Voyah Courage: gwarancji dla Polski nie ma, limity znane tylko z rynków NO i NL

    Importer nie publikuje warunków gwarancji ani serwisu Courage (voyah.pl/gwarancja i /serwis zwracają 404). Rynki NO i NL podają 5 lat/150 000 km na pojazd i 8 lat/200 000 km na baterię, próg 75% pojemności tylko Norwegia. Polska prasa nie podaje dla Courage żadnych okresów.

    WCZEŚNIEJPolskie warunki gwarancji i serwisu Courage nieustalone; w rejestrze brak wpisu o źródłach zagranicznych i o norweskim interwale przeglądu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOWarunki nadal nieopublikowane przez importera; udokumentowano limity NO i NL, przeciwstawne podejście obu rynków do utraty pojemności baterii oraz interwał przeglądu 1 rok albo 20 000 km znany wyłącznie z Norwegii.

    Okresy z polskiej prasy dotyczą Free i Dream, nie Courage — nie przenosimy ich na ten model. Pola warr_* w bazie pozostają puste do czasu dokumentu importera.

    ŹródłoSkrót oferty, gwarancji i serwisu Voyah Courage, 14.09.2026niszowe/voyah/courage/oferta-2026-09-14.md
  64. GwarancjaKonflikt źródeł
    Voyah Dreamwpływ: wysoki

    Voyah Dream: gwarancja w 3 wersjach, żadnej z polskiego dokumentu

    Importer nie publikuje warunków gwarancji Dream (voyah.pl/gwarancja zwraca 404). Prasa PL podaje 3 lata lub 100 000 km na pojazd i 8 lat lub 160 000 km na baterię; NO i NL — 5 lat lub 150 000 km oraz 8 lat lub 200 000 km. Próg pojemności 75% ma tylko NO, a instrukcja NL wyklucza stopniową utratę.

    WCZEŚNIEJW rejestrze brak wpisu o warunkach gwarancji Dream; polskiego dokumentu nie ustalono.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOUdokumentowano 3 rozbieżne komplety warunków (prasa PL, Norwegia, Holandia) oraz norweski interwał przeglądu 1 rok lub 20 000 km; polski importer nadal nie publikuje żadnego dokumentu.

    Pola warr_* w bazie pozostają puste do czasu polskiego dokumentu importera. Strona modelu pokazuje wszystkie 3 komplety obok siebie z etykietą rynku, żadnego nie przypisując polskiej umowie.

    ŹródłoOferta, gwarancja i dane rynkowe Voyah Dream, 14.09.2026niszowe/voyah/dream/oferta-2026-09-14.md
  65. GwarancjaKonflikt źródeł
    Voyah Freewpływ: wysoki

    Voyah Free: polskie warunki gwarancji nieopublikowane, źródła podają 2 różne limity

    Importer nie publikuje warunków gwarancji (voyah.pl/gwarancja zwraca 404). Prasa i Samar podają 5 lat/100 000 km na pojazd i 8 lat/160 000 km na baterię; importerzy NO i NL 5 lat/150 000 km i 8 lat/200 000 km, z progiem pojemności 75% tylko w NO.

    WCZEŚNIEJPolskie warunki gwarancji nieustalone; w rejestrze brak wpisu o rozbieżności źródeł.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOWarunki nadal nieopublikowane przez importera; udokumentowano 2 rozbieżne komplety limitów (prasa vs NO/NL) do potwierdzenia na piśmie w salonie.

    Nie przypisujemy polskiej umowie warunków zagranicznych; pola warr_* w bazie pozostają puste do czasu dokumentu importera.

    ŹródłoSkrót oferty i gwarancji Voyah Free, 14.09.2026niszowe/voyah/free/oferta-2026-09-14.md
  66. GwarancjaDeklaracja marketingowa
    Dongfeng Shinewpływ: wysoki

    Dongfeng Shine: importer opisuje zakres gwarancji 7 i 10 lat

    Aktualny komunikat mówi o 10 latach bez limitu km na wybrane podzespoły napędu oraz 7 latach / 300 000 km na wybrane elementy pojazdu.

    WCZEŚNIEJW rejestrze: 5 lat z możliwością rozszerzenia do 7 lat.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOKomunikat importera: 7 lat / 300 000 km na wybrane elementy oraz 10 lat bez limitu km na wybrane podzespoły napędu.

    Data oznacza odczyt źródła, nie początek obowiązywania warunków. To komunikat marketingowy z zastrzeżeniem zakresu; pełna książka gwarancyjna nie została zweryfikowana. Nie przenosimy warunków na wcześniej sprzedane egzemplarze.

    ŹródłoPolska strona Dongfeng Shine — komunikat zakresu gwarancjirynek-2026/dongfeng-shine/dane.md
  67. WersjePotwierdzone w źródle
    Dongfeng Shinewpływ: wysoki

    Dongfeng Shine: uzupełniamy parametry wersji E3

    Polska karta przypisuje E3 190 KM, 300 Nm, 10,6 s do 100 km/h i deklarowane 6,1 l/100 km. Cena 94 900 zł pozostaje potwierdzona.

    WCZEŚNIEJE3 z ceną 94 900 zł, bez parametrów przypisanych do wersji w rejestrze.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOE3: 190 KM, 300 Nm, 0–100 km/h w 10,6 s; zużycie 6,1 l/100 km bez określonego cyklu; cena 94 900 zł.

    Uzupełnienie dokumentacji istniejącej wersji, nie ogłoszenie premiery ani zmiany napędu w konkretnym dniu. Usunięto błędne zdania o nieznanej cenie i wyposażeniu E3. Parametry E2 nie są przypisywane E3.

    ŹródłoPolska strona Dongfeng Shine — parametry i wyposażenie E2/E3rynek-2026/dongfeng-shine/dane.md
  68. Korekta danychKonflikt źródeł
    BYD ETH8wpływ: wysoki

    ETH8: rozbieżne masy i wymiary podwozia w źródłach

    Armatus i broszura BYD podają inne długości, szerokość oraz masę długiej ramy. Nośność krótkiej ramy 11 200 kg z polskiej karty nie wynika z różnicy DMC 19 000 kg i masy 8050 kg.

    WCZEŚNIEJArmatus: 8160/10 500 mm; masa 8050/8100 kg; nośność ramy 11 200/10 900 kg.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOBroszura BYD: 7930/10 270 mm; masa 8050/8250 kg; payload 10 950/10 750 kg.

    To rozbieżność dokumentów zaobserwowana w przeglądzie, nie potwierdzona zmiana modelu we wrześniu. Powodu różnic nie ustalono. Na stronie rozdzielamy źródła; ładowność po zabudowie wymaga dokumentów konkretnej konfiguracji.

    ŹródłoBYD Trucks ETH8 · broszura 08/2024, strona 1; porównanie z kartą Armatusrynek-2026/byd-eth8/broszura-en.pdf
  69. Korekta danychKonflikt źródeł
    BYD ETM6wpływ: wysoki

    ETM6: karta Armatus i broszura BYD podają różne parametry

    Polska karta różni się od broszury BYD długością podwozi o 10 mm, masą o 100 kg i mocą DC 120 zamiast 115 kW. Dane dotyczą 2 rozstawów osi, przed zabudową.

    WCZEŚNIEJArmatus: 5950/7645 mm, 3680/3750 kg, 3810/3740 kg zapasu do DMC, DC 120 kW.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOBroszura BYD: 5940/7635 mm, 3780/3850 kg, payload 3710/3640 kg, DC 115 kW.

    Przegląd dokumentuje konflikt źródeł, nie zmianę modelu we wrześniu. Przyczyna rozbieżności jest niepotwierdzona. Do projektu zabudowy i stacji potrzebna jest specyfikacja zamawianego podwozia.

    ŹródłoBYD ETM6 · broszura 08/2024, strona 1; porównanie z Armatusrynek-2026/byd-etm6/broszura-en.pdf
  70. Korekta danychKonflikt źródeł
    BYD Sealwpływ: wysoki

    Seal: rozdzielamy roczniki i niespójne ceny promocji

    Karta oferty RP2025: 177 100/181 700 zł, PDF RP2025: 191 400/199 200 zł, PDF RP2026: 205 450/215 910 zł. Rok modelowy trzeba sprawdzić oddzielnie od produkcji.

    WCZEŚNIEJPromocja 2025 była łączona z parametrami MY2026 i rabatem liczonym od innego katalogu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCeny przypisane do źródła i rocznika; MY2026 ma bagażniki 485/72 l, starsza specyfikacja 400/53 l. Potwierdź VIN i wycenę.

    To przegląd równolegle dostępnych dokumentów, nie nowa promocja we wrześniu. Dodatkowo nowe PDF podają limit przyczepy Design 750 kg z hamulcem wobec 1000 kg w starszym cenniku; wymagane dokumenty konkretnego auta. Uzupełniono znany od2023 wynik Euro NCAP.

    ŹródłoBYD Polska: karta oferty, PDF RP2025/RP2026 i dossier przeglądubyd/seal/oferta-2026-09-13.md
  71. Korekta danychZmiana widoczna, skutek niepewny
    BYD ETP3 eVanwpływ: średni

    ETP3: deklaracja 30 min DC wymaga wyjaśnienia

    Armatus i broszura BYD podają 20–100% w 30 min, baterię 44,9 kWh i DC 50 kW. Relacja tych wartości wymaga potwierdzenia metody pomiaru; nie jest pewnym czasem postoju.

    WCZEŚNIEJW materiałach: 30 min od 20 do 100% przy DC 50 kW.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANONa stronie: deklaracja wymagająca wyjaśnienia; brak potwierdzonego czasu DC w danych liczbowych.

    To weryfikacja opisu, nie zmiana parametrów pojazdu. Przy stałych 50 kW przez 30 min energia wyniosłaby najwyżej 25 kWh; 80% podanej pojemności to około 35,9 kWh. Nie znamy energii użytkowej ani sposobu liczenia SOC, dlatego nie wyliczamy alternatywnego czasu.

    ŹródłoBYD ETP3 · broszura 1123-BPS-V5, strony 1–2rynek-2026/byd-etp3/broszura-en.pdf
  72. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD ATTO 2 DM-iwpływ: wysoki

    BYD ATTO 2 DM-i: promocja wersji Active pogłębiona do 105 700 zł

    Cena promocyjna wersji Active spadła ze 114 800 zł do 105 700 zł (rabat 15 040 zł od katalogowych 120 740 zł). Boost pozostaje 127 600 zł przy katalogowej 134 285 zł. Oferta do 30.09.2026, wyłącznie za gotówkę.

    WCZEŚNIEJActive 114 800 zł (promocja)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOActive 105 700 zł (promocja do 30.09.2026)

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (ATTO 2 DM-i)byd/atto-2-dm-i/dane.md
  73. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Sealwpływ: wysoki

    BYD Seal: promocja rocznika 2025 pogłębiona do 177 100 / 181 700 zł

    Karta oferty BYD z 11.09.2026 obniża ceny promocyjne rocznika 2025: Design RWD 177 100 zł (było 191 400 zł), Excellence AWD 181 700 zł (było 199 200 zł). Katalog rocznika 2025 na karcie: 215 900 / 235 900 zł; cennik MY2026: 217 400 / 239 900 zł. Wyłącznie gotówka, do 30.09.2026 lub wyczerpania zapasów.

    WCZEŚNIEJDesign 191 400 zł, Excellence AWD 199 200 zł (promocja)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANODesign RWD 177 100 zł, Excellence AWD 181 700 zł (promocja do 30.09.2026)

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Seal)byd/seal/dane.md
  74. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Sealion 5 DM-iwpływ: wysoki

    BYD Sealion 5 DM-i: pierwsza cena promocyjna — 136 500 zł

    Karta oferty BYD z 11.09.2026 wprowadza cenę promocyjną wersji Design 136 500 zł zamiast katalogowych 149 990 zł (rabat 13 490 zł). Do 30.09.2026 lub wyczerpania zapasów, wyłącznie za gotówkę.

    WCZEŚNIEJ149 990 zł (tylko cena katalogowa)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO136 500 zł (promocja do 30.09.2026) · katalog 149 990 zł

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Sealion 5 DM-i)byd/sealion-5-dm-i/dane.md
  75. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG ZSwpływ: wysoki

    MG ZS: rabat pogłębiony do 13 000 zł — Standard 72 500 zł

    Cennik R26 z 8.09.2026 obniża ceny promocyjne: Standard 72 500 zł (było 78 500 zł), Excite 85 900 zł (było 91 900 zł). Katalog bez zmian: 85 500 / 98 900 zł. Oferta do 30.09.2026, limit 10 aut na klienta.

    WCZEŚNIEJStandard 78 500 zł, Excite 91 900 zł (promocja)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOStandard 72 500 zł, Excite 85 900 zł (promocja do 30.09.2026)

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoCennik MG Polska — odczyt 11.09.2026 (ZS)mg/mg-zs/dane.md
  76. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG3 Hybrid+wpływ: wysoki

    MG3 Hybrid+: promocja 76 950 zł zamiast 87 950 zł do 30.09.2026

    Ten sam cennik wprowadza ceny promocyjne 76 950 / 83 500 / 90 000 zł (rabat do 11 000 zł, lakier metalik w cenie). Netto dla kupującego wersja Standard jest o 7 000 zł tańsza niż poprzednia cena 83 950 zł.

    WCZEŚNIEJStandard 83 950 zł
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOStandard 76 950 zł (promocja do 30.09.2026)

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoCennik MG Polska — odczyt 11.09.2026 (MG3 Hybrid+)mg/mg3/dane.md
  77. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG3wpływ: wysoki

    MG3: promocja pogłębiona — Standard 64 500 zł, Excite 70 900 zł

    Cennik R26 z 7.09.2026 obniża ceny promocyjne o 5 000 zł: Standard 64 500 zł (było 69 500 zł), Excite 70 900 zł (było 75 900 zł). Katalog bez zmian: 73 500 / 79 900 zł. Oferta 1.09–30.09.2026.

    WCZEŚNIEJStandard 69 500 zł, Excite 75 900 zł (promocja)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOStandard 64 500 zł, Excite 70 900 zł (promocja do 30.09.2026)

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoCennik MG Polska — odczyt 11.09.2026 (MG3)mg/mg3/dane.md
  78. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD ATTO 2wpływ: średni

    BYD ATTO 2: promocja obejmuje też rocznik 2026 (Comfort 148 280 zł)

    Karta oferty BYD z 11.09.2026 dodaje do promocji rocznika 2025 (Active 113 100, Boost 116 000, Comfort 132 300 zł) cenę promocyjną wersji Comfort z rocznika 2026: 148 280 zł zamiast 156 900 zł. Wszystkie promocje do 30.09.2026, wyłącznie za gotówkę.

    WCZEŚNIEJpromocja tylko rocznik 2025 (Active od 113 100 zł)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOrocznik 2025 od 113 100 zł oraz rocznik 2026 Comfort 148 280 zł

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (ATTO 2)byd/atto-2/dane.md
  79. CenaPotwierdzone w źródle
    BYD Dolphin G DM-iwpływ: średni

    BYD Dolphin G DM-i: pełny cennik przedsprzedaży — katalog 120 800 zł, promocje dla 4 wersji

    Karta oferty rozdziela cenę katalogową wersji Active (120 800 zł) od ceny promocyjnej 105 000 zł, którą wcześniej pokazywaliśmy jako jedyną. Doszły promocje pozostałych wersji: Boost 116 900, Comfort 121 550, Sport 124 900 zł (katalog 134 200 / 139 700 / 143 500 zł), do 30.09.2026.

    WCZEŚNIEJActive 105 000 zł (bez rozróżnienia katalog/promocja)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOkatalog od 120 800 zł, promocja od 105 000 zł do 30.09.2026

    Korygujemy sposób prezentacji ceny na podstawie oficjalnego cennika importera; nie twierdzimy, że importer zmienił cenę sprzedaży, jeśli dokument tego nie mówi.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Dolphin G DM-i)rynek-2026/byd-dolphin-g-dm-i/dane.md
  80. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Seal 5 DM-iwpływ: średni

    BYD Seal 5 DM-i: promocja także dla rocznika 2026 (120 160 / 126 610 zł)

    Nowy cennik z 17.08.2026 dla rocznika produkcji 2026 dodaje ceny promocyjne Comfort 120 160 zł i Design 126 610 zł (katalog 129 900 / 139 900 zł). Rocznik 2025 nadal 104 600 / 110 600 zł (cennik z 18.08.2026). Wszystko do 30.09.2026, wyłącznie za gotówkę.

    WCZEŚNIEJpromocja tylko rocznik 2025: 104 600 / 110 600 zł
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOrocznik 2025: 104 600 / 110 600 zł; rocznik 2026: 120 160 / 126 610 zł

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Seal 5 DM-i)byd/seal-5-dm-i/dane.md
  81. PromocjaPotwierdzone w źródle

    BYD Seal 6 DM-i Touring: karta oferty przechodzi na rocznik 2026 (Boost 145 580 zł)

    Karta oferty BYD z 11.09.2026 pokazuje tylko rocznik 2026 z promocją Boost 145 580 zł i Comfort 161 850 zł (katalog 159 100 / 187 100 zł) do 30.09.2026. Rocznik 2025 przeniesiono na stronę wyprzedaży: Boost 132 090 zł, Comfort Lite 142 590 zł, bez daty końcowej.

    WCZEŚNIEJrocznik 2025: Boost 132 100 zł, Comfort 146 000 zł (promocja)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOrocznik 2026: Boost 145 580 zł, Comfort 161 850 zł; rocznik 2025 w wyprzedaży od 132 090 zł

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Seal 6 DM-i Touring)byd/seal-6-dm-i-touring/dane.md
  82. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Seal 6 DM-iwpływ: średni

    BYD Seal 6 DM-i: promocja rocznika 2026 — Boost 139 630 zł, Comfort 156 220 zł

    Obok promocji rocznika 2025 (126 700 / 137 600 / 140 900 zł) karta oferty dodaje ceny promocyjne rocznika 2026: Boost 139 630 zł i Comfort 156 220 zł. Do 30.09.2026, wyłącznie za gotówkę.

    WCZEŚNIEJpromocja tylko rocznik 2025
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOrocznik 2025 od 126 700 zł, rocznik 2026 od 139 630 zł

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Seal 6 DM-i)byd/seal-6-dm-i/dane.md
  83. WersjePotwierdzone w źródle
    BYD Seal 6 DM-iwpływ: średni

    BYD Seal 6 DM-i: wersja Comfort Lite wróciła do oferty rocznika 2025

    Karta oferty i strona wyprzedaży BYD z 11.09.2026 ponownie wymieniają wersję Comfort Lite (katalog 176 300 zł, promocja 137 600 zł) w roczniku 2025 — korygujemy wcześniejszą notatkę o jej zniknięciu.

    WCZEŚNIEJBoost i Comfort
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOBoost, Comfort Lite (rocznik 2025) i Comfort

    Odnotowujemy wersję obecną w oficjalnej ofercie importera 11.09.2026; wcześniejsza notatka o jej braku wynikała ze starszego dokumentu.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Seal 6 DM-i)byd/seal-6-dm-i/dane.md
  84. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Seal U DM-iwpływ: średni

    BYD Seal U DM-i: promocja rocznika 2025 od 142 800 zł obok rocznika 2026

    Karta oferty z 11.09.2026 dodaje ceny promocyjne rocznika 2025: Boost 142 800, Comfort 149 600, Design 168 000 zł (katalog 169 900 / 199 395 / 209 900 zł). Rocznik 2026 bez zmian: 152 100 / 164 600 / 179 500 zł. Do 30.09.2026, wyłącznie za gotówkę.

    WCZEŚNIEJpromocja tylko rocznik 2026 od 152 100 zł
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOrocznik 2025 od 142 800 zł, rocznik 2026 od 152 100 zł

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Seal U DM-i)byd/seal-u-dm-i/dane.md
  85. PromocjaPotwierdzone w źródle
    BYD Sealion 7wpływ: średni

    BYD Sealion 7: promocja obejmuje też rocznik 2026 (od 210 010 zł)

    Obok promocji rocznika 2025 (187 000 / 211 600 / 212 000 zł) karta oferty z 11.09.2026 dodaje ceny promocyjne rocznika 2026: Comfort 210 010, Design AWD 227 910, Excellence AWD 237 990 zł (katalog 219 900 / 239 900 / 247 900 zł). Do 30.09.2026, wyłącznie za gotówkę.

    WCZEŚNIEJpromocja tylko rocznik 2025 od 187 000 zł
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOrocznik 2025 od 187 000 zł, rocznik 2026 od 210 010 zł

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoKarta oferty BYD Polska — odczyt 11.09.2026 (Sealion 7)byd/sealion-7/dane.md
  86. CenaPotwierdzone w źródle
    MG3 Hybrid+wpływ: średni

    MG3 Hybrid+: cena katalogowa wzrosła o ok. 4 000 zł na wersję

    Cennik R26 z 7.09.2026 podnosi ceny katalogowe: Standard 87 950 zł (było 83 950 zł), Excite 94 500 zł (było 90 500 zł), Exclusive 101 000 zł (było 97 000 zł).

    WCZEŚNIEJ83 950 / 90 500 / 97 000 zł
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO87 950 / 94 500 / 101 000 zł

    Korygujemy sposób prezentacji ceny na podstawie oficjalnego cennika importera; nie twierdzimy, że importer zmienił cenę sprzedaży, jeśli dokument tego nie mówi.

    ŹródłoCennik MG Polska — odczyt 11.09.2026 (MG3 Hybrid+)mg/mg3/dane.md
  87. CenaPotwierdzone w źródle
    MG4 EVwpływ: średni

    MG4 EV: najniższa cena wyprzedaży to 100 900 zł (rocznik 2024), nie 105 900 zł

    Cennik z 26.06.2026 ma dwa progi wyprzedaży: rocznik 2024 od 100 900 zł i rocznik 2025 od 105 900 zł, przy katalogu 130 900 zł. Pokazujemy najniższy próg jako cenę wyprzedażową i dopisujemy katalog.

    WCZEŚNIEJ105 900 zł (próg rocznika 2025 jako cena główna)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO100 900 zł wyprzedaż rocznika 2024 · 105 900 zł rocznik 2025 · katalog 130 900 zł

    Korygujemy sposób prezentacji ceny na podstawie oficjalnego cennika importera; nie twierdzimy, że importer zmienił cenę sprzedaży, jeśli dokument tego nie mówi.

    ŹródłoCennik MG Polska — odczyt 11.09.2026 (MG4 EV)mg/mg4-ev/dane.md
  88. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MGS5 EVwpływ: średni

    MGS5 EV: promocja pogłębiona o 2 000 zł, wyprzedaż rocznika 2025 od 129 900 zł

    Cenniki z 8.09.2026: rocznik 2026 po promocji 135 900 / 145 900 / 150 900 / 160 900 zł (było 137 900 / 147 900 / 152 900 / 162 900 zł); osobny cennik rocznika 2025 z wyprzedażą 129 900 / 139 900 zł. Katalog bez zmian od 143 900 zł. Do 30.09.2026.

    WCZEŚNIEJpromocja od 137 900 zł
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOpromocja od 135 900 zł (rocznik 2026), wyprzedaż od 129 900 zł (rocznik 2025)

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoCennik MG Polska — odczyt 11.09.2026 (MGS5 EV)mg/mgs5-ev/dane.md
  89. CenaPotwierdzone w źródle
    MG Cybersterwpływ: niski

    MG Cyberster: cennik z 19.08.2026 rozdziela cenę katalogową (277 900 zł) od promocyjnej (267 900 zł)

    Nowy cennik R26 pokazuje osobną cenę katalogową wyższą o 10 000 zł na każdy wariant; ceny sprzedaży 267 900–291 900 zł nie zmieniły się. Oznaczamy 267 900 zł jako cenę promocyjną.

    WCZEŚNIEJ267 900 zł (traktowane jako katalog)
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO267 900 zł promocyjna · 277 900 zł katalogowa

    Korygujemy sposób prezentacji ceny na podstawie oficjalnego cennika importera; nie twierdzimy, że importer zmienił cenę sprzedaży, jeśli dokument tego nie mówi.

    ŹródłoCennik MG Polska — odczyt 11.09.2026 (Cyberster)mg/mg-cyberster/dane.md
  90. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MGS9 PHEVwpływ: niski

    MGS9 PHEV: kredyt 50/50 RRSO 0% od 86 450 zł wpłaty

    Zamiast promocji gotówkowej MG oferuje kredyt 50/50 z RRSO 0%: połowa ceny katalogowej przy zakupie (Excite 86 450 zł), reszta w 12. miesiącu. Cennik z 8.09.2026 podaje termin 30.09.2026, strona kampanii 31.10.2026.

    WCZEŚNIEJbrak aktywnej oferty finansowej z terminem
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOkredyt 50/50 RRSO 0% do 30.09.2026 (wg cennika)

    Zapisujemy stan z oficjalnej karty oferty importera odczytanej 11.09.2026; promocja ma termin i warunek zakupu, których nie interpretujemy szerzej niż dokument.

    ŹródłoCennik MG Polska — odczyt 11.09.2026 (MGS9 PHEV)mg/mgs9-phev/dane.md
  91. GwarancjaPotwierdzone w źródle
    Chery Tiggo 8wpływ: średni

    Chery Tiggo 8 ma drugą gałąź gwarancji: 3 lata bez limitu kilometrów

    Cennik nr 4 z 1 lipca 2026 rozpisuje pełną tabelę gwarancyjną, której cennik nr 2 nie zawierał. Gwarancja mechaniczna to 7 lat lub 150 000 km, w zależności co nastąpi wcześniej, albo 3 lata bez limitu kilometrów. Druga gałąź ma znaczenie przy dużych rocznych przebiegach.

    WCZEŚNIEJ7 lat / 150 tys. km
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO7 lat / 150 tys. km lub 3 lata bez limitu km

    Nie twierdzimy, że Chery zmieniło warunki gwarancji — nowszy cennik rozpisuje tabelę, której starszy dokument nie zawierał. Zapisujemy stan udokumentowany, a nie domniemaną zmianę oferty.

    ŹródłoCennik Chery Tiggo 8 nr 4 z 01.07.2026niszowe/chery/tiggo-8/dane.md
  92. CenaPotwierdzone w źródle
    JAC JS6wpływ: wysoki

    JAC JS6 wraca do aktualnej ceny katalogowej

    Kwota 115 900 zł była promocją zakończoną najpóźniej 30 czerwca 2026 roku. Aktualny cennik JAC JS6 dla MY2026/RP2026 potwierdza cenę 119 900 zł brutto.

    WCZEŚNIEJ115 900 zł · wygasła oferta promocyjna
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO119 900 zł · aktualna cena katalogowa

    Nie przedłużamy historycznej promocji bez nowego dokumentu; bieżącą kwotę opieramy na aktualnym cenniku wskazanym w dossier.

    ŹródłoDossier JAC JS6 z aktualnym cennikiem MY2026/RP2026rynek-2026/jac-js6/dane.md
  93. CenaPotwierdzone w źródle
    Maxus T60 MAXwpływ: wysoki

    Maxus T60 MAX pokazuje cenę brutto zamiast netto

    Oficjalny cennik podaje 129 900 zł netto. Dla spójnej prezentacji cen konsumenckich karta Maxusa T60 MAX pokazuje teraz 159 777 zł brutto po doliczeniu 23% VAT.

    WCZEŚNIEJ129 900 zł · kwota netto prezentowana bez podatkowego kontekstu
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO159 777 zł brutto · 129 900 zł netto plus 23% VAT

    Nie zmienia się cena źródłowa importera; korygujemy sposób prezentacji, aby wartość główna była porównywalna z cenami brutto innych aut.

    ŹródłoOficjalny cennik Maxus T60 MAXniszowe/maxus/t60-max/cennik.pdf
  94. CenaPotwierdzone w źródle
    MG HS Hybrid+wpływ: wysoki

    MG HS Hybrid+ otrzymuje zaktualizowane ceny promocyjne

    Najnowszy cennik MG HS Hybrid+ obniża publikowane ceny wersji Excite i Exclusive o 3 000 zł. Bieżący zakres promocyjny wynosi 122 900–133 900 zł brutto.

    WCZEŚNIEJ125 900–136 900 zł
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO122 900–133 900 zł · aktualne ceny promocyjne

    Aktualizujemy obie wersje razem, ponieważ ich ceny wynikają z tej samej, najnowszej edycji oficjalnego cennika MG.

    ŹródłoOficjalny cennik MG HS Hybrid+ R26 z czerwca 2026mg/mg-hs-hybrid/cennik-r26-2026-06.pdf
  95. CenaPotwierdzone w źródle
    MG ZS Hybrid+wpływ: wysoki

    MG ZS Hybrid+ otrzymuje właściwe ceny promocyjne

    Kwoty 93 900–111 700 zł opisują najniższe ceny z 30 dni przed obniżką, a nie ofertę bieżącą. Aktualna promocja MG ZS Hybrid+ wynosi 88 900–106 700 zł brutto.

    WCZEŚNIEJ93 900–111 700 zł · najniższe ceny z 30 dni przed obniżką
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO88 900–106 700 zł · aktualne ceny promocyjne

    Rozdzielamy ustawową informację porównawczą od ceny sprzedaży, aby karta modelu nie zawyżała aktualnej oferty o 5 000 zł.

    ŹródłoOficjalny cennik MG ZS Hybrid+ R26 z czerwca 2026mg/mg-zs-hybrid/cennik-r26-2026-06.pdf
  96. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Bestune B70wpływ: wysoki

    Skorygowano ceny Bestune B70 według właściwego cennika

    Audyt wykazał, że karta B70 korzystała z cen i wersji modelu T90. Po przypisaniu właściwego cennika Bestune B70 publikujemy dwie wersje kosztujące 99 900 i 119 900 zł brutto.

    WCZEŚNIEJ109 900–129 900 zł · wersje omyłkowo przejęte z Bestune T90
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO99 900–119 900 zł · właściwe wersje Bestune B70

    To korekta przypisania modelu do dokumentu, dlatego zachowujemy jawny ślad wcześniejszej omyłki i wskazujemy dokładny cennik.

    ŹródłoOficjalny cennik Bestune B70niszowe/bestune/b70/cennik.pdf
  97. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Bestune T77wpływ: wysoki

    Skorygowano ceny Bestune T77 według właściwego cennika

    Karta T77 miała wcześniej warianty i ceny należące do sedana B70. Właściwy cennik Bestune T77 potwierdza trzy odmiany za 89 900, 92 900 i 99 900 zł brutto.

    WCZEŚNIEJ99 900–119 900 zł · wersje omyłkowo przejęte z Bestune B70
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO89 900–99 900 zł · właściwe wersje Bestune T77

    Nowy wpis porządkuje także sprzeczną historię cen T77: źródłem bieżących kwot jest dokument przypisany bezpośrednio do tego modelu.

    ŹródłoOficjalny cennik Bestune T77niszowe/bestune/t77/cennik.pdf
  98. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Bestune T90wpływ: wysoki

    Skorygowano ceny Bestune T90 według właściwego cennika

    Karta T90 prezentowała wcześniej ceny i wersje modelu T77. Po weryfikacji właściwego cennika zakres Bestune T90 wynosi 109 900–129 900 zł brutto, zależnie od wersji.

    WCZEŚNIEJ89 900–99 900 zł · wersje omyłkowo przejęte z Bestune T77
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO109 900–129 900 zł · właściwe wersje Bestune T90

    Podnosimy cenę bazową wyłącznie na podstawie dokumentu dla T90 i pozostawiamy w Radarze pełny ślad korekty źródłowej.

    ŹródłoOficjalny cennik Bestune T90niszowe/bestune/t90/cennik.pdf
  99. CenaPotwierdzone w źródle
    Skywell ET5wpływ: wysoki

    Skywell ET5 otrzymuje ceny z bieżącego cennika marki

    Niższy zakres 208 990–229 990 zł pochodził z historycznego materiału. Aktywny cennik publikowany przez Skywell Polska wskazuje 219 990 zł za Comfort i 244 990 zł za Luxury.

    WCZEŚNIEJ208 990–229 990 zł · historyczny materiał cenowy
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO219 990–244 990 zł · bieżący cennik Skywell Polska

    Przy rozbieżności między plikami pierwszeństwo otrzymał dokument udostępniany obecnie przez oficjalną polską stronę marki.

    ŹródłoBieżący oficjalny cennik Skywell ET5niszowe/skywell/_marka/cennik-et5.pdf
  100. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Denza BAO 5wpływ: wysoki

    Denza BAO 5 została oficjalnie zapowiedziana dla Polski

    Denza uruchomiła polską stronę produktu BAO 5. Potwierdza to kierunek wejścia na rynek, ale nadal nie podaje polskiego cennika ani dokładnego terminu sprzedaży.

    WCZEŚNIEJModel obserwowany przez pryzmat innych rynków i importu prywatnego
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna zapowiedź dla Polski · termin i cena niepotwierdzone

    Nie przypisujemy miesiąca premiery i nie przeliczamy cen zagranicznych, dopóki producent nie opublikuje danych dla Polski.

    ŹródłoRejestr oficjalnej polskiej strony Denza BAO 5rynek-2026/denza-b5/dane.md
  101. Korekta danychPotwierdzone w źródle
    Denza D9 DM-iwpływ: wysoki

    Denza D9 pozostaje zapowiedzią mimo opublikowanej ceny

    Denza Polska publikuje cenę bazową 394 700 zł brutto, ale strona modelu nadal zapowiada konfigurator. Brak aktywnej konfiguracji i tabeli wariantów nie potwierdza otwarcia sprzedaży.

    WCZEŚNIEJBieżąca oficjalna oferta w Polsce · aktywna personalizacja
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna zapowiedź dla Polski · cena przed premierą 394 700 zł brutto

    Korygujemy wcześniejszy wpis bez usuwania historii. Oficjalna cena pozostaje publikowana, lecz nie jest dowodem zamawialności modelu.

    ŹródłoWeryfikacja polskiej strony modelu, ceny i konfiguratora Denza D9niszowe/denza/d9/ZRODLA.md
  102. CenaPotwierdzone w źródle
    Denza D9 DM-iwpływ: wysoki

    Denza D9 weszła do oficjalnej polskiej oferty z ceną bazową

    Polski konfigurator Denza D9 jest aktywny i publikuje cenę bazową 394 700 zł brutto. Model przestał być oznaczany wyłącznie jako zapowiedź bez cennika.

    WCZEŚNIEJZapowiedź dla Polski bez opublikowanej ceny
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce · cena bazowa 394 700 zł brutto

    Cena bazowa nie zastępuje pełnej tabeli wersji i dopłat; na stronie pozostawiamy jawne braki konfiguracji.

    ŹródłoRejestr polskiej oferty i konfiguratora Denza D9rynek-2026/denza-d9/dane.md
  103. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    BYD E-Valiwpływ: wysoki

    Dodano BYD E-Vali do audytu polskiego rynku

    Armatus oferuje BYD E-Vali w Polsce w dwóch długościach i klasach DMC oraz publikuje kontakt do sprzedaży i serwisu. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: BYD E-Valirynek-2026/byd-e-vali/dane.md
  104. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    BYD ETH8wpływ: wysoki

    Dodano BYD ETH8 do audytu polskiego rynku

    Armatus prezentuje ETH8 jako oficjalnie dostępne w Polsce ciężarowe podwozie BYD i prowadzi sprzedaż oraz serwis. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: BYD ETH8rynek-2026/byd-eth8/dane.md
  105. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    BYD ETM6wpływ: wysoki

    Dodano BYD ETM6 do audytu polskiego rynku

    Armatus publikuje aktywną polską kartę podwozia BYD ETM6 z dwoma rozstawami osi oraz kontaktem sprzedażowym. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: BYD ETM6rynek-2026/byd-etm6/dane.md
  106. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    BYD ETP3 eVanwpływ: wysoki

    Dodano BYD ETP3 eVan do audytu polskiego rynku

    Autoryzowany dystrybutor BYD Trucks Armatus publikuje polską kartę ETP3, dane techniczne, kontakty sprzedażowe i serwisowe. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: BYD ETP3 eVanrynek-2026/byd-etp3/dane.md
  107. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Farizon SV / SuperVanwpływ: wysoki

    Dodano Farizon SV / SuperVan do audytu polskiego rynku

    Farizon Polska publikuje oficjalny cennik dziesięciu konfiguracji SV oraz przyjmuje zapytania i zapisy na jazdę próbną. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Farizon SV / SuperVanrynek-2026/farizon-supervan/dane.md
  108. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Farizon V6Ewpływ: wysoki

    Dodano Farizon V6E do audytu polskiego rynku

    Farizon Polska publikuje aktywną kartę modelu, formularz ofertowy i oficjalny cennik V6E z ceną końcową brutto. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Farizon V6Erynek-2026/farizon-v6e/dane.md
  109. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Foton Aumark Swpływ: wysoki

    Dodano Foton Aumark S do audytu polskiego rynku

    Aumark S jest aktywną rodziną ciężarową oficjalnego importera Foton Polska i ma formularz zapytania, bez publicznej ceny. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Foton Aumark Srynek-2026/foton-aumark-s/dane.md
  110. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Foton Cavanwpływ: wysoki

    Dodano Foton Cavan do audytu polskiego rynku

    Foton Polska przedstawia Cavan C1, C1 Plus i C1 Max na jednej aktywnej karcie rodziny i przyjmuje zapytania bez jawnej ceny. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Foton Cavanrynek-2026/foton-cavan/dane.md
  111. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Foton eAumarkwpływ: wysoki

    Dodano Foton eAumark do audytu polskiego rynku

    eAumark ma oficjalną polską kartę rodziny Electric/PHEV i formularz zapytania; wersja wodorowa nie jest polską ofertą handlową. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Foton eAumarkrynek-2026/foton-eaumark/dane.md
  112. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Foton eMilerwpływ: wysoki

    Dodano Foton eMiler do audytu polskiego rynku

    eMiler znajduje się w aktywnej oficjalnej polskiej ofercie ciężarowej Foton i ma formularz zapytania, bez cennika. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Foton eMilerrynek-2026/foton-emiler/dane.md
  113. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Foton eToano Prowpływ: wysoki

    Dodano Foton eToano Pro do audytu polskiego rynku

    Foton Polska umieszcza eToano Pro w oficjalnej ofercie vanów i przyjmuje zapytania, lecz nie publikuje ceny ani tabeli homologacji PL. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Foton eToano Prorynek-2026/foton-etoano-pro/dane.md
  114. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Foton Tunland G7wpływ: wysoki

    Dodano Foton Tunland G7 do audytu polskiego rynku

    Oficjalny importer Foton Polska prezentuje Tunlanda G7 w aktywnej gamie i przyjmuje zapytania, ale nie publikuje ceny. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Foton Tunland G7rynek-2026/foton-tunland-g7/dane.md
  115. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Foton Tunland V9wpływ: wysoki

    Dodano Foton Tunland V9 do audytu polskiego rynku

    Tunland V9 ma aktywną kartę w oficjalnej polskiej gamie Foton i formularz zapytania, bez publicznego cennika. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Foton Tunland V9rynek-2026/foton-tunland-v9/dane.md
  116. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Geely E2 (EX2)wpływ: wysoki

    Dodano Geely E2 (EX2) do audytu polskiego rynku

    Geely Polska wymienia E2 jako nadchodzący kolejny model, ale nie publikuje jeszcze polskiego cennika, konfiguracji ani miesiąca premiery. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOZapowiedź dla Polski

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Geely E2 (EX2)rynek-2026/geely-e2/dane.md
  117. DostępnośćPotwierdzone w źródle

    Dodano Hongqi HS5 218 KM (poprzednia generacja) do audytu polskiego rynku

    Hongqi Polska nadal publikuje osobną aktywną kartę, cennik 159 900 zł, formularz jazdy próbnej i ofertę dla HS5 218 KM równolegle z NEW HS5. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Hongqi HS5 218 KM (poprzednia generacja)rynek-2026/hongqi-hs5-218-km/dane.md
  118. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    JAC E30Xwpływ: wysoki

    Dodano JAC E30X do audytu polskiego rynku

    JAC Polska zaprezentował E30X jako polską premierę i zapowiedział rozpoczęcie sprzedaży latem 2026 roku; cennik i dokładny miesiąc nie zostały opublikowane. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOZapowiedź dla Polski

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: JAC E30Xrynek-2026/jac-e30x/dane.md
  119. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    JAC JS6 PHEVwpływ: wysoki

    Dodano JAC JS6 PHEV do audytu polskiego rynku

    Dyrektor sprzedaży JAC Polska potwierdził plan wprowadzenia odrębnej wersji JS6 plug-in; nie podał daty sprzedaży, ceny ani konfiguracji dla Polski. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOZapowiedź dla Polski

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: JAC JS6 PHEVrynek-2026/jac-js6-phev/dane.md
  120. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    JAC N90wpływ: wysoki

    Dodano JAC N90 do audytu polskiego rynku

    Dyrektor zarządzający JAC Polska przedstawił N90 o DMC 9 t jako nowy element polskiego portfolio po pokazie na Poznań Motor Show 2026; termin sprzedaży i cennik nie są potwierdzone. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOZapowiedź dla Polski

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: JAC N90rynek-2026/jac-n90/dane.md
  121. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Jetour X50wpływ: wysoki

    Dodano Jetour X50 do audytu polskiego rynku

    Jetour Polska publikuje pełną polską kartę X50 i formularz zapytania, lecz brak cennika, oferty magazynowej i potwierdzenia startu regularnej sprzedaży. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOZapowiedź dla Polski

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Jetour X50rynek-2026/jetour-x50/dane.md
  122. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Leapmotor B03Xwpływ: wysoki

    Dodano Leapmotor B03X do audytu polskiego rynku

    Oficjalny wirtualny salon Leapmotor umożliwia konfigurację i złożenie zamówienia na B03X z produkcji 2026. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Leapmotor B03Xrynek-2026/leapmotor-b03x/dane.md
  123. DostępnośćPotwierdzone w źródle

    Dodano Leapmotor B10 Hybrid EV do audytu polskiego rynku

    B10 Hybrid EV ma osobne konfiguracje Life i Design w oficjalnym polskim sklepie Leapmotor i może być zamawiany online. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Leapmotor B10 Hybrid EVrynek-2026/leapmotor-b10-hybrid-ev/dane.md
  124. DostępnośćPotwierdzone w źródle

    Dodano Leapmotor C10 Hybrid EV do audytu polskiego rynku

    Oficjalny polski sklep Leapmotor przyjmuje konfiguracje i zamówienia na C10 Hybrid EV w wersjach Life i Design. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna oferta w Polsce

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Leapmotor C10 Hybrid EVrynek-2026/leapmotor-c10-hybrid-ev/dane.md
  125. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    LEPAS L4wpływ: wysoki

    Dodano LEPAS L4 do oficjalnych zapowiedzi Polski

    Polski product manager wskazał L4 PHEV jako model dołączający przy premierze marki planowanej na jesień 2026 roku. Cena i otwarcie zamówień pozostają nieopublikowane.

    WCZEŚNIEJLEPAS pozostawał na liście obserwacyjnej bez osobnego rekordu modelu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna zapowiedź dla Polski · jesień 2026

    Termin zapisano jako sezon; relacjonowany przełom września i października nie jest dokładnym dniem sprzedaży.

    ŹródłoDossier polskiej zapowiedzi LEPAS L4zapowiedzi-2026/lepas/l4/dane.md
  126. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    LEPAS L6wpływ: wysoki

    Dodano LEPAS L6 do oficjalnych zapowiedzi Polski

    L6 pokazano przedpremierowo na Poznań Motor Show 2026, a debiut rynkowy marki zapowiedziano na jesień. Europejska gama obejmuje PHEV i EV, bez polskich cen.

    WCZEŚNIEJLEPAS pozostawał na liście obserwacyjnej bez osobnego rekordu modelu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna zapowiedź dla Polski · jesień 2026

    Pokaz targowy nie jest otwarciem zamówień; oba napędy wymagają osobnego potwierdzenia w polskim cenniku.

    ŹródłoDossier polskiej zapowiedzi LEPAS L6zapowiedzi-2026/lepas/l6/dane.md
  127. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    LEPAS L8wpływ: wysoki

    Dodano LEPAS L8 do oficjalnych zapowiedzi Polski

    Flagowy L8 PHEV pokazano w Poznaniu przed jesiennym debiutem marki. Dane producenta są referencją globalną; polski cennik i homologacja nie zostały opublikowane.

    WCZEŚNIEJLEPAS pozostawał na liście obserwacyjnej bez osobnego rekordu modelu.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOOficjalna zapowiedź dla Polski · jesień 2026

    Globalne deklaracje zasięgu nie są publikowane jako finalny WLTP dla Polski, a cel Euro NCAP nie jest wynikiem testu.

    ŹródłoDossier polskiej zapowiedzi LEPAS L8zapowiedzi-2026/lepas/l8/dane.md
  128. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    Omoda 4wpływ: wysoki

    Dodano Omoda 4 do audytu polskiego rynku

    OMODA & JAECOO Polska nazwała OMODA 4 nowością na polski rynek i zapowiedziała prezentację pod koniec 2026 roku; data sprzedaży i finalny napęd pozostają niepotwierdzone. Rekord dodano po przeglądzie kompletności producentów, modeli i historii rynku.

    WCZEŚNIEJBrak osobnego rekordu w centralnym katalogu rynku polskiego.
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOZapowiedź dla Polski

    Rekord przeszedł przegląd źródeł, statusu, ceny i zakresu danych; braki pozostają jawnie opisane.

    ŹródłoDossier rynku polskiego: Omoda 4rynek-2026/omoda-4/dane.md
  129. PromocjaZmiana widoczna, skutek niepewny
    Bestune T77wpływ: wysoki

    Bestune T77 wraca do cen katalogowych po wyprzedaży rocznika

    Niższe kwoty 99 900 i 119 900 zł są opisane jako wyprzedaż rocznika 2025 bez potwierdzenia obowiązywania w lipcu 2026. Karta pokazuje ceny katalogowe 119 900 i 139 900 zł.

    WCZEŚNIEJWyprzedaż rocznika 2025: 99 900–119 900 zł
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCeny katalogowe: 119 900–139 900 zł

    Nie znamy dnia zakończenia akcji, dlatego skutek oznaczamy jako niepewny, ale nie publikujemy starej kwoty jako bieżącej.

    ŹródłoRejestr danych i cennika Bestune T77niszowe/bestune/t77/dane.md
  130. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Jaecoo 7wpływ: wysoki

    Czerwcowa promocja Jaecoo 7 wygasła

    Warunkiem cen 130 900 i 148 900 zł było wydanie auta do 30 czerwca 2026. Od lipca, bez dokumentu przedłużającego akcję, karta pokazuje katalogowe 139 900 i 157 900 zł.

    WCZEŚNIEJPromocja 130 900–148 900 zł do 30.06.2026
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCeny katalogowe 139 900–157 900 zł

    Data końcowa wynika wprost z cennika; nie przedłużamy promocji na podstawie samej obecności starego pliku.

    ŹródłoCennik Jaecoo 7 nr 5 z 1 czerwca 2026omoda-jaecoo/jaecoo-7/cennik-2026-nr5.pdf
  131. CenaZmiana widoczna, skutek niepewny
    Forthing T-FIVEwpływ: wysoki

    Forthing T-FIVE jest publikowany z ceną katalogową

    Kwota 115 900 zł występuje wyłącznie w starszym materiale bez aktualnego terminu. Karta pokazuje 135 900 zł potwierdzone w materiale MY2026.

    WCZEŚNIEJ115 900 zł ze starszego materiału promocyjnego
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO135 900 zł katalogowo w materiale MY2026

    Nie rozstrzygamy, czy dealer nadal może udzielić rabatu; usuwamy jedynie niepotwierdzoną obietnicę z ceny głównej.

    ŹródłoRejestr dokumentów Forthing T-FIVE MY2025 i MY2026niszowe/forthing/t-five/dane.md
  132. PromocjaPotwierdzone w źródle
    MG HSwpływ: wysoki

    Promocja MG HS zakończyła się bez potwierdzonego przedłużenia

    Rabat rocznika 2024/2025 wygasł 30 czerwca 2026. Bez nowego dokumentu karta modelu wróciła do cen katalogowych od 117 900 zł.

    WCZEŚNIEJPromocja od 99 900 zł do 30.06.2026
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCena katalogowa od 117 900 zł

    Nie zakładamy automatycznego przedłużenia promocji po dacie zapisanej w oficjalnym cenniku.

    ŹródłoCennik MG HS R25 obowiązujący w drugim kwartale 2026mg/mg-hs/cennik-r25-2026.pdf
  133. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Omoda 5 Hybridwpływ: wysoki

    Promocja Omody 5 Hybrid wygasła z końcem czerwca

    Ceny rocznika 2025 obowiązywały do 30 czerwca 2026. Karta modelu pokazuje obecnie katalogowe 119 500 zł za Comfort i 136 500 zł za Premium.

    WCZEŚNIEJPromocja 116 500–133 500 zł do 30.06.2026
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCeny katalogowe 119 500–136 500 zł

    Zmiana prezentacji wynika bezpośrednio z daty końcowej cennika, a nie z estymacji nowej oferty.

    ŹródłoCennik Omoda 5 Hybrid nr 4 z 1 czerwca 2026omoda-jaecoo/omoda-5-hybrid/cennik-2026-nr4-pgd-benzyna-hybryda.pdf
  134. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Omoda 5wpływ: wysoki

    Promocja Omody 5 wygasła i karta wróciła do cen katalogowych

    Okno rabatowe dla egzemplarzy z produkcji 2025 zakończyło się 30 czerwca 2026. Publikowane ceny wynoszą teraz 115 500–129 500 zł.

    WCZEŚNIEJPromocja 107 900–120 900 zł do 30.06.2026
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCeny katalogowe 115 500–129 500 zł

    Niższych kwot nie publikujemy jako bieżących bez dokumentu, który przedłuża termin promocji.

    ŹródłoCennik Omoda 5 nr 4 z 1 czerwca 2026omoda-jaecoo/omoda-5/cennik-2026-nr4-pgd-benzyna-hybryda.pdf
  135. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Jaecoo 7 Super Hybridwpływ: wysoki

    Rabat Jaecoo 7 Super Hybrid nie obowiązuje od maja

    Gotówkowy rabat 9000 zł zakończył się 30 kwietnia 2026. Bez nowego cennika publikujemy 159 900 zł za Select i 169 900 zł za Exclusive.

    WCZEŚNIEJPromocja 150 900–160 900 zł do 30.04.2026
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOCeny katalogowe 159 900–169 900 zł

    Historyczne kwoty pozostają w rejestrze zmiany, ale nie obniżają bieżącej ceny karty modelu.

    ŹródłoCennik Jaecoo 7 Super Hybrid nr 5 z 1 kwietnia 2026omoda-jaecoo/jaecoo-7-super-hybrid/cennik-2026-nr5.pdf
  136. CenaPotwierdzone w źródle
    Chery Tiggo 4 HEVwpływ: wysoki

    Chery Tiggo 4 ma równoległe ceny roczników 2025 i 2026

    Rocznik 2026 kosztuje katalogowo 98 200–107 900 zł. Samochody z produkcji 2025 pozostają w promocji od 90 900 zł do 30.09.2026.

    WCZEŚNIEJRocznik 2025 · od 95 900 zł katalogowo
    TERAZ / ZAOBSERWOWANORocznik 2026 · od 98 200 zł katalogowo

    W bazie jako cenę główną pokazujemy aktualny rocznik 2026, a promocję starszego rocznika opisujemy oddzielnie.

    ŹródłoCenniki Chery Tiggo 4 nr 4/2025 i nr 1/2026niszowe/chery/tiggo-4/dane.md
  137. GwarancjaKonflikt źródeł
    Omoda 7 Super Hybridwpływ: wysoki

    Dwa cenniki Omoda 7 inaczej opisują gwarancję

    Cennik nr 1 rozdziela 7 lat/150 tys. km na pojazd i 8 lat/160 tys. km na baterię. Cennik nr 3 podaje jedynie 8 lat/160 tys. km bez rozbicia.

    WCZEŚNIEJ7 lat/150 tys. km pojazd + 8 lat/160 tys. km bateria
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO8 lat/160 tys. km bez wskazania zakresu

    Nie interpretujemy skróconego zapisu jako potwierdzonego wydłużenia gwarancji całego pojazdu.

    ŹródłoCennik Omoda 7 nr 3 z 01.06.2026omoda-jaecoo/omoda-7/cennik-2026-nr3.pdf
  138. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Chery Tiggo 8wpływ: średni

    Chery Tiggo 8 stracił komplet opon zimowych za 1 zł

    Aktualny cennik nadal zawiera rabat i ubezpieczenie, ale nie zawiera kompletu opon zimowych wycenianego wcześniej na 2 000 zł.

    WCZEŚNIEJKorzyść do 24 000 zł · w tym opony zimowe
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOKorzyść do 22 000 zł · bez opon zimowych

    Cena samochodu nie wzrosła, ale zmniejszyła się wartość pakietu promocyjnego.

    ŹródłoCenniki Chery Tiggo 8 nr 2 i nr 4niszowe/chery/tiggo-8/dane.md
  139. PromocjaPotwierdzone w źródle
    Chery Tiggo 7wpływ: średni

    Promocja Chery Tiggo 7 przedłużona do końca września

    Ceny nie zmieniły się względem poprzedniego cennika; nowy dokument przesunął termin promocji z 30.06 na 30.09.2026.

    WCZEŚNIEJPromocja do 30.06.2026
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOPromocja do 30.09.2026

    To zmiana terminu, nie kolejna obniżka ceny.

    ŹródłoCennik Chery Tiggo 7 nr 4 z 01.07.2026niszowe/chery/tiggo-7/dane.md
  140. WyposażeniePotwierdzone w źródle
    Leapmotor T03wpływ: niski

    Mint Green zniknął z palety Leapmotor T03

    Najnowszy cennik RP26 wymienia trzy kolory i nie zawiera lakieru Mint Green obecnego w dokumentach z listopada 2025 i stycznia 2026.

    WCZEŚNIEJ4 kolory, w tym Mint Green
    TERAZ / ZAOBSERWOWANO3 kolory: Canopy Grey, Caribbean Blue, Light White

    Zmiana nie wpływa na cenę bazową, która pozostaje stabilna na poziomie 84 900 zł.

    ŹródłoCennik Leapmotor T03 RP26 z 10.04.2026leapmotor/t03/cennik-2026-rp26-gazdagroup.pdf
  141. WersjeZmiana widoczna, skutek niepewny
    BYD Dolphin Surfwpływ: wysoki

    Active zniknął z oferty BYD Dolphin Surf

    W najnowszej tabeli pozostały wersje Boost i Comfort. Wcześniejszy Active kosztował 82 700 zł.

    WCZEŚNIEJActive, Boost i Comfort
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOBoost i Comfort

    Brak osobnego komunikatu producenta o trwałym wycofaniu wersji.

    ŹródłoCenniki BYD Dolphin Surf porównane w fali VI–VII 2026byd/dolphin-surf/cennik-2025.pdf
  142. WersjePotwierdzone w źródle
    BYD ATTO 2wpływ: wysoki

    BYD Atto 2 dostał wersję Comfort

    Nowy wariant za 156 900 zł ma 204 KM i tylne zawieszenie Multi-link, podczas gdy Active i Boost mają 177 KM oraz belkę skrętną.

    WCZEŚNIEJActive i Boost · 177 KM
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOComfort · 156 900 zł · 204 KM

    Zmiana dotyczy nie tylko wyposażenia, ale również mocy i konstrukcji tylnego zawieszenia.

    ŹródłoCennik BYD Atto 2, fala VI–VII 2026byd/atto-2/cennik-2025.pdf
  143. WersjePotwierdzone w źródle
    BYD Seal 6 DM-iwpływ: wysoki

    Comfort Lite zniknął z BYD Seal 6 DM-i

    Wersja Comfort Lite za 176 300 zł występowała w cenniku 2025. Dokumenty VI–VII 2026 pokazują już tylko Boost i Comfort.

    WCZEŚNIEJBoost, Comfort Lite i Comfort
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOBoost i Comfort

    Ceny pozostałych wersji nie zmieniły się; zmniejszyła się liczba wariantów.

    ŹródłoCenniki BYD Seal 6 DM-i 2025 i VI–VII 2026byd/seal-6-dm-i/cennik-2025.pdf
  144. GwarancjaKonflikt źródeł
    XPeng G6wpływ: wysoki

    Hasło gwarancji XPeng G6 nie zgadza się z książką EU

    Cennik komunikuje 7 lat gwarancji bez ograniczeń, natomiast książka gwarancyjna definiuje 5 lat/120 tys. km na pojazd i 8 lat/160 tys. km na układ wysokonapięciowy.

    WCZEŚNIEJMarketing: 7 lat bez ograniczeń
    TERAZ / ZAOBSERWOWANODokument: 5 lat/120 tys. km; bateria 8 lat/160 tys. km

    Na stronie przyjmujemy dosłowne warunki z książki gwarancyjnej jako źródło bardziej wiążące.

    ŹródłoEuropejska książka gwarancyjna XPengxpeng/g6/gwarancja-eu.pdf
  145. DostępnośćPotwierdzone w źródle
    MG HS PHEVwpływ: wysoki

    MG HS PHEV dostał polski cennik

    Zamknięta została luka cenowa: wcześniejsze dane pochodziły z materiałów wielorynkowych bez cen w złotych, a obecnie dostępny jest polski cennik R26.

    WCZEŚNIEJBrak potwierdzonej ceny w polskim cenniku
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOExcite od 164 500 zł · Exclusive od 173 500 zł

    Nazwy wersji Excite/Exclusive różnią się od Comfort/Luxury w starszej broszurze wielorynkowej.

    ŹródłoPolski cennik MG HS PHEV R26mg/mg-hs-phev/cennik-r26-2026-06.pdf
  146. WersjePotwierdzone w źródle
    MG ZSwpływ: wysoki

    MG ZS R26 zmienił linię wersji i silnik

    Aktualny cennik wprowadza wersje Standard/Excite z silnikiem 1.5 MT5 115 KM zamiast starszych Excite/Exclusive 106 KM.

    WCZEŚNIEJExcite/Exclusive · 106 KM
    TERAZ / ZAOBSERWOWANOStandard/Excite · 115 KM

    Starej linii nie mieszamy z aktualnym cennikiem; pozostaje opisana jako historia modelu.

    ŹródłoCennik MG ZS R26, VI 2026mg/mg-zs/cennik-r26-2026-06-ice.pdf
  147. WersjeZmiana widoczna, skutek niepewny
    BYD Sealwpływ: wysoki

    Wersja Comfort zniknęła z cennika BYD Seal

    Aktualny cennik pokazuje tylko Design i Excellence AWD. Comfort za 191 400 zł, obecny od lutego 2026, nie występuje w dokumencie lipcowym.

    WCZEŚNIEJComfort · 191 400 zł · 3 wersje
    TERAZ / ZAOBSERWOWANODesign i Excellence AWD · 2 wersje

    Dokument nie rozstrzyga, czy wersja została wycofana na stałe, czy pominięta w tej edycji cennika.

    ŹródłoCennik BYD Seal obowiązujący od 07.07.2026byd/seal/cennik-2026-07.pdf
02 · Metodologiaczłowiek zatwierdza publikację

Automat wykrywa. Redakcja rozstrzyga.

01

Snapshot

Przy każdej fali danych zapisujemy niemutowalny stan 175 modeli, wersji, gwarancji i sieci salonów.

02

Diff

Proces wskazuje kandydatów: inną cenę, wersję, gwarancję, dostępność albo liczbę salonów.

03

Dowód

Redaktor porównuje dokumenty i przypisuje dokładne źródło należące do dokumentacji modelu.

04

Publikacja

Wpis otrzymuje stan przed i po, poziom pewności, notę interpretacyjną i datę przeglądu.

Potwierdzone w źródle

Zmiana wynika wprost z porównania dokumentów.

Konflikt źródeł

Dwa źródła podają różne wartości; pokazujemy oba.

Deklaracja marketingowa

To deklaracja producenta, nie warunek umowy.

Zmiana widoczna, skutek niepewny

Zmiana jest widoczna, ale jej trwały skutek nie został potwierdzony.

Publikujemy wyłącznie zmiany potwierdzone porównaniem źródeł albo jawnie oznaczone jako konflikt lub stan niepewny.

03 · Otwarty eksportwersja: 2026-10-07

Dane czytelne dla ludzi. I dla maszyn.

JSON zawiera bieżący stan wszystkich monitorowanych modeli, ich status rynkowy i historię zmian. CSV jest płaskim rejestrem zdarzeń do analizy w arkuszu lub systemie BI.

Zasady wykorzystania

Zbiór jest udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 (CC BY 4.0): możesz go kopiować, analizować i publikować, także komercyjnie, z podaniem źródła „NowoczesneAuta.pl — Radar zmian”, wersji zbioru i linkiem do tej strony. Dokumenty producentów pozostają własnością ich wydawców i nie są częścią eksportu.

Kontakt w sprawie korekt, API lub większych integracji: [email protected].